Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még az expasit szereti? fórum

Még az expasit szereti? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2017. jan. 22. 11:29
Aham.
2017. jan. 22. 11:28
Igen. Még az expasit szereti.
2017. jan. 22. 11:26
Van olyan dal, amitôl még vagy 45 év után is megremeg a gyomrom.
2017. jan. 22. 11:24

Nem tudom, mennyire elfogadott itt férfiként kérdezni, talán nem szeditek le a fejem :) és talán a nők jobban is értik, mi járhat ilyenkor egy nő fejében...

Szóval nagyon friss a kapcsolatunk a barátnőmmel, egy hónapja vagyunk együtt. Előttem fél évvel szakítottak az exével, ők másfél évig együtt voltak.


Csütörtökön egy baráti társasággal voltunk, a barátnőmnek is tök jó kedve volt, amíg meg nem szólalt egy szám. (amiről később ő mondta, hogy az exe jut róla eszébe) Egyik másodpercről a másikra konkrétan összetört a barátnőm, levegőt alig kapott, elkezdett remegni, én embert így sírni még nem láttam, konkrétan majdnem megfulladt, annyira bőgött. Hosszú, hegyes a körme, ott volt vele egy barátnője, mondta később a csaj, hogy kb. húsáig mélyesztette a körmét a karjába, annyira remegett... Végignéztem az egészez de teljesen leblokkoltam, sose láttam még ilyet. Utána kb. egy órán keresztül ült tök egyedül, láttam rajta, hogy folyamatosan jár az agya, aztán már jobb kedve lett, de éreztem, hogy máshol jár fejben.

Azóta nincs semmi baja, de ezt nem tudom kiverni a fejemből, belém égett, ahogy bőgött az a dal miatt. Nem tudom mit gondoljak, nem merek rákérdezni, félek, hogy ha egy daltól ilyen állapotba került, hogy reagálna, ha belekérdeznék.

Mit tegyek? Egyáltalán van okom aggódni?

23 éves egyébként

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook