Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne? fórum

Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne?

1 2 3 4 5
12. Alma66
2015. febr. 22. 09:53
Menjen veled és kész.
11. Zamila
2015. febr. 22. 09:41
Sztem Te vársz túl sokat tőle.Gondolj bele,ha boldogtalan lennél ha 3 hétvégét nem töltesz az édesanyáddal,az azt jelenti,ha vele kellene töltened,az nem okozna boldogságot.Szted ez milyen érzés neki?Neki úgy jön le,hogy az nem fontos,hogy ti együtt legyetek.Gondolj bele,egész héten dolgoztok,alig vagytok együtt,aztán hétvégén meg elutazol,tehát akkor sem vagytok együtt.Nem jó ez így.Miért nem utazol minden második hétvégén,és vele együtt?Miért kell otthon maradnia?Én sosem megyek édesanyámhoz a párom nélkül.
10. SDitti
2015. febr. 22. 09:38
Hány kilométerre lakik anyud? Ha fogható rá, akkor akár a városban (nálatok) is tervezhettek közös programokat, olyanokat, amelyekhez otthon "nem fér hozzá". Pl. fürdőzés stb.
2015. febr. 22. 09:36

Ha azt vesszük, hogy hétközben (általában legtöbb embernél) csak a rohanás megy és csak az esti pár óra közös együttlét marad, akkor megértem a párodat, hogy nem akar havi négy hétvégéből hármat egyedül tölteni.


Keressetek kompromisszumot! (Amely lehet, hogy anyudnak is az lesz.) Havi két hétvége? És ha egyikbe bevonjátok a párodat is, úgy, hogy vagy anyud megy hozzátok vagy ha nem akar és nem "mozgékony", akkor a párod megy veled hozzá?

2015. febr. 22. 09:34

Szerintem is jogos a párod panasza, kifogása.


A Bibliában is van: "Az ember ezért elhagyja apját, anyját, a feleségéhez ragaszkodik"...

Az életed központja normálisan nem az édesanyád már.Természetesen ő is része, de nem a középpontja.

A kapcsolat életben tartásához kellenek a közös programok, pozitív élményeket együtt megélni. Hét közben, munka mellett ez nem mindig lehetséges.


Kapcsolattartás telefonon vagy skype-on is lehetséges, beszéld rá anyukád, hogy barátkozzon meg a számítógéppel, ha eddig nem tette volna.

2015. febr. 22. 09:22

Nálam eddig rinike ötlete a nyerő.


Egyébként én túlzóan soknak találom a havi 3 teljes hétvégét.

6. unom (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2015. febr. 22. 09:20

Egyetértek, ez jó kompromisszum lehet. Az egyik "anyukás" hétvégén akár együtt is mehetnének.

Havi három hétvégét egyedül én is sokallnék.

2015. febr. 22. 09:19
Szerintem jogosan érzi úgy a párod, hogy havi 3 hétvégét sokat mész el. Én még a havi két hétvégét is sokallnám a helyében. Próbáljatok megegyezni. Amit én elfogadnék, ha hasonló helyzetben lennék: havi egy teljes hétvége, és a közötti hétvégékből csak egy nap, ha lehet, és ha lehet, azon az egy napon jöjjön inkább a mama. Nekem ez azért tetszene, mert kéthetente találkozhatok a szüleimmel, de csak havi egy hétvégét utazok, és vagyok távol a páromtól, de a szülőm is eljön, így a köztes időben is látom, mégis a párommal is tudom tölteni a hétvégét.
2015. febr. 22. 09:13

Ő sosem megy veled?

Anyukáját nem látogatjátok?

2015. febr. 22. 09:12
menj kéthetente, s akkor lesz egy anyukás és egy férjes hétvége...szerintem ebbe ő is belemenne. 3 hétvége egyhuzamban egyedül, szerintem is igaza van, főleg, ha hét közben mindketten dolgoztok, s csak a napi rutin megy
2015. febr. 22. 09:11
Te mit tennél, ha ő menne el havonta 3 hétvégét az anyukájához, miközben te otthon maradsz egyedül?
2015. febr. 22. 09:08
A párkapcsolati dilemmámat szeretném megosztani veletek és egyben tanácsot szeretnék kérni. A párom olyan helyzet elé állította a megszokott életemet, amiben örlődök. Melyikőnk vár el túl sokat a másiktól?

Ugrás a teljes írásra: Meg akar változtatni? Vagy tényleg változnom kéne?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook