Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem akar változtatni fórum

A párom nem akar változtatni (beszélgetős fórum)


19. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Bogyo032)
2022. márc. 8. 00:21
El kell költözz a gyerekkel együtt és a férjeddel, ha ő is akarja. Ha nem akarja, hagyd az anyósnál.
18. apeeng
2022. márc. 7. 22:30

A legfontosabb, hogy a gyerekért folytatott küzdelemre ne menj rá..a közömbös férjed, és a gonosz anyósod úgyis leteper. Költözz el, akár haza, keress új munkahelyet, ahol ne a családi életed legyen a fő beszédtéma.

Indulj tiszta lappal, és eszedbe ne jusson pszihomókushoz menni..az nem segít..sőt.


Legyen boldogabb életed!

17. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 18:27

Első és legfontosabb. Egy 6 éves nem PICI.

Ezt tessék realizálni magadban, és kezeld megfelelően korához illően.


Első körben,tessék lefektetni bíróságon a gyermek elhelyezést.



Sosem szabad anyós nyakára szülni, de olyan palinak sem aki nem akar leválni az anyja melléről..

Tudom. Tudom. Vihar a bilibe, utólag okosnak lenni.

16. c9155193c4 (válaszként erre: 10. - Scherlock)
2022. márc. 7. 18:06
Igazad van :D
15. pteri (válaszként erre: 1. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 18:01
Én a helyedben mennék, mert ez csak rosszabb lesz. A gyerekhez pedig semmivel nincs több joga, mint neked, ne félj. Ő a legfontosabb, az ő sorsa. Egy boldogtalan anyàval, nemtörődöm apàval, egy anyóssal, aki ellened neveli jó helyen van-e?
14. LBO
2022. márc. 7. 17:58
El kell költözni. Mi időben léptünk (persze a férjem mellettem állt mindenben). Kettő évet laktunk anyóséknál. Nem voltak nagy viták, csak kisebb csipkelődések anyós részéről. Nem vártuk meg amíg elfajulnak a dolgok. Vettünk egy házat és költöztünk. Most pedig nagyon jó kapcsolatban vagyunk anyóssal.
2022. márc. 7. 17:03
Nem, dehogy pici, de nekem mindig pici marad
12. aszparagusz (válaszként erre: 9. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 16:59
6 évesen pici?
11. gabbbicica (válaszként erre: 9. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 16:43
Azert 6 evesen mar nem olyan pici.
10. Scherlock (válaszként erre: 8. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 16:24

Azért kinyithattad volna a szád..


De ez már elment.


A legjobbakat!

2022. márc. 7. 16:19
Van munkäm eltudom tartani magunkat anyukäm imädja a picit nem lenne baj
2022. márc. 7. 16:18
Köszönöm a välaszokat häla az Istennek csak elettärsak vagyunk nem vagyok eljegyezve semmi. 4 eve probälkoztunk a babäval de eredmenytelenul le is mondtam arrol h nekem lehet egyszer majd babäm. Aztän felmentunk Sopronba szerencset probälni mind ketten dolgoztunk egyik nap hänyingerem volt semmilyen szagot nem birtam csinältam tesztet es pozitiv lett nagyon örultunk neki. Aztän közölte,hogy haza költözunk megse kerdezte tölem,hogy en szeretnek e vagy bärmi akkor is ö döntött helyettem.
2022. márc. 7. 16:00

sajnálom.


Anyukádnál gondolod jobb lesz? Mert nekem anyám is hasonló típus sajnos, én pl a saját anyámmal se tudnék együtt élni, ha nem lenne nagyon-nagyon-nagyon muszáj.


Az azért nem így van, hogy a gyerek marad. Ha válni akarsz, akkor keress egy ügyvédet, gyerekelhelyezés.


Van már munkád? amiből eltartod magatokat?

2022. márc. 7. 15:51

Sajnálom!

Borzasztó olvasni, hogy egy családot képes tönkretenni egy anyós!

A csemetét ne hagyd, vidd magaddal mindenképp!

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Bogyo032)
2022. márc. 7. 15:44

Keress te kettőtöknek albérletet és menj add be a papírokat a bírósàgra.Ő egy igazi mama kedvenc ezek szerint aki nem ember a talpán egyedül.Az ilyenért nem is kár.


Én startból nem költöztem volna anyóspajtàshoz...

4. Scherlock (válaszként erre: 3. - Ildi992)
2022. márc. 7. 15:43

Biztos rosszul vagyok bekötve, de ahogy olvasom Bogyo sose volt igazán boldog a pasi mellett.


Nem segít semmiben, a gyereknevelésben sem, nem is áll mellette semmiben...


Kell a francnak egy here.

2022. márc. 7. 15:41
Ha az ő szepontjából nézed. Eddig is itt laktunk. Eddig nekem nagyon megfelelt. Te vagy az akinek mostmár nem jó. Mi a bajod van? Eddig jó volt? Nem is akarok változtatni rajta. ( Nem tud elszakadni az annyától.) Anyós szemszögéből, csak ő tud vigyázni, főzni a pici fiára. Részükről változást nem látok, mert nekik nagyon is jó így. Ha elmész, úgy tedd, hogy közöld vele, hogy szereted, és várod. Hátha egy idő után utánnad megy. :)
2022. márc. 7. 15:40

Nézd, döntöttél.


Hajrá, sok sikert!


A gyerek miatt meg keress fel egy nagyon jó ügyvédet, és vágj bele a gyerekelhelyezési perbe.


Biztos lesznek kibézett' nehéz napok, de mindig van, aki segít.



Ps.: Nem is értem, hogy tudtál anyóshoz szülni. Nyilván előtte is voltak súrlódások.

2022. márc. 7. 15:35
Sziasztok igazäbol nem is tudom, hogy hol kezdjem. A pärommal 12 eve vagyunk egyutt van egy gyönyöru 6 eves nagy fiunk.Sajnos anyosnäl lakunk ami nagyon megkeseriti az eletemet. Mindenbe beleszol a gyerekunket ö akarja nevelni, igazäbol sok jora nem neveli csak hulyesegekre tanitja. Ha fözök szaglässza a kajät, beleszol abba is hogyan fözök. Szoltam mär neki,hogy nem sz..t fözök ne szaglässza,hogy nem kell nevelni a gyerekemet azert van apja es anyja, de sajnos hiäba. Ha en nem engedek meg valamit a gyerekemnek vagy nem veszem meg ö biztos h megengedi neki es megveszi ebböl is mär volt vita. Ha päromnak elkezdem meselni azt mondja tul dramatizälom. Sokszor mondtam neki,hogy menjunk albiba, mert ez nem elet ahogy most vagyunk, magäneletunk abszolut nincsen, mert anyosom folyton ott van velunk. Hallgatolozik ha telefonälok ha beszelgetunk pärommal kettesben akkor kijön ö is a szobäjäbol ugy csinäl mintha mindig rola lenne szo. Mondtam, hogy ez nem kapcsolat amibe rajtunk kivul meg 3 an beleszolnak a testverei is messziröl. Most van az,hogy elfäradtam belefäradtam ebbe az egeszbe. Egyszeruen nem akar lepni nem akar elmenni,hogy a sajät eletunket eljuk. Ha itthon van anyosom semmit nem csinäl csak a telefont nyomogatja vagy telefonäl nagy takaritäsokat en csinälom mindig, en fözök, mosok, takaritok es közben picit nevelek. De ö,hogy bedobjon mosäst vagy elmosogasson semmit nem csinäl. Ugy erzem,mintha cseled lennek. A pärom nem äll mellettem ez az ev nagyon rosszul kezdödött sajnos januärban meghalt apukäm ätettes räkban ami nagyon megviselt,de nem volt mellettem nem szämithattam rä,holott en itt voltam mellette amikor apuja meghalt,dolgoztam egy honapot sajnos elkaptam häla anyosomnak a covidot hazahozta beläzasodtam a vegtagjaim fäjtak gyenge voltam,de megis kikeltem az ägybol es megcsinältam a dolgaimat, mikor felhivtam a munkahelyem,hogy mikor tudok vissza menni közöltek,hogy vettek fel mäst ez is nagyon megviselt. Most ugy ällunk a pärommal,hogy szetvällnak utjaink hazaköltözök ideiglenesen anyukämhoz a picivel viszont a picit nem akarja elengedni velem azt mondta a pici marad,de nem szeretnem neki meg az anyjänak hagyni, mert abbol jo nem sulne ki. Segitseget,vagy velemenyeket kernek,hogy mit csinäljak,hogyan döntsek. Bocsänat az ekezetek miatt de laptopomon nincsenek ekezetes billentyuk. Välaszaitokat elöre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook