Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maszturbáló baba fórum

Maszturbáló baba (beszélgetős fórum)


1 2
28. Binky (válaszként erre: 27. - Fecbb24fe2)
2010. jún. 22. 14:53

Mert csak egy ideig érdekes az iylen kicsiknek:)

Olyan 8-10 éves korban valószínűleg megint elő fog jönni, aztán vagy folyamatosan vagy megszakításokkal a tinikorig/ban:)

2010. jún. 22. 14:20
csak azt nem értem, hogy miért hagynák abba, ha jó nekik? ami jó az embernek, arról nem szokott elfelejtkezni:)
2010. jún. 22. 14:16

Nekem a hároméves lányom csinálta egyik reggel.

Korábban is észrevettem,hogy hason nagyon mocorog-aztán pont két napja megkérdeztem,mit csinál-mire azt mondta nyomkodja a nuncit.

Hááát kissé megakadtam rajta-de most,hogy írtátok-ez normális,akkor megnyugodtam.

Fura,mert még soha nem hallottam,hogy ilyen pici korban is előfordul.

25. fdóri
2010. jún. 22. 11:37

Szia!


A kishúgom is ezt csinálta 2-3 évesen. Ráfeküdt a fotel karfájára és ott mocorgott. Most 15 éves, szerintem kb 1 évig csinálta.

2010. jún. 22. 10:58
a doki az egyik oldalon azt irta erre ez normalis,foleg lanyoknal van es azert csinalja mert jo neki.de abba hagyja majd nincs ebbe semmo rossz,szal ne aggodj
23. sajert (válaszként erre: 22. - Jk)
2010. jún. 22. 10:13

A fiam majd két és fél éves. Sok "gond" volt a kukacával (letapadás, szűkület, felrántások...). A peluscserénél még megérinteni se lehetett neki, fürdésnél is már kiabált, hogy nem, fááááj.

Na, én meg ettől kaptam sikítófrászt, hogy tönkretettem a felnőttkori életét. - Ez volt pár héttel ezelőttig.


Most kezdi újra felfedezni magát. Már nem fáj neki a kukija. Úgy tekergeti, hogy rossz nézni. Hagyjuk. Csütörtökön játék közben (kirakóztunk) egyszercsak nekiáll sírni, hogy fáááj kuki, fáááj kuki, és szedné le magáról a pelus. A frász kitört rajtam, már megint mi baja van? Kinyitom a pelust, látom hogy semmi, csak épp felállt neki :-). Gondolom a pelus meg útban volt. Mondtam neki, hogy semmi baj, csak felállt a kuki. Apját fel kellett hívnunk, elújságolni neki :-)), hogy milyen nagy esemény történt :-)).


Mondjuk fogdozza, tekergeti, de csak a kádban (gondolom, mert ott fér hozzá). Nyilvánosan nem csinálja.

22. Jk
2010. jún. 22. 10:01
köszönöm a válaszokat. próbálom lazán venni.
2010. jún. 22. 06:42
ez normális a fiam is csinálta egy időben és leállt róla magától
20. Lilimami (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jún. 22. 00:30

Minden életkorban normális. Az ember azt gondolná, hpogy csak kamaszoknál jelenik meg először a szex.

Nem szabad rászólni, ebből alakul ki később a szexuális gátlás, és szégyenérzet.


Freud: A szexuális élet pszichológiája.

19. a1baa7edcc (válaszként erre: 17. - Jk)
2010. jún. 22. 00:22
Amikor zavar, tereld el a figyelmet, iranyitsd at masra.
18. Furmari (válaszként erre: 14. - Jk)
2010. jún. 22. 00:20

Szerintem kezeld lazán, amennyire tudod, még beszélni sem feltétlenül kell róla, mert az csak kiemeli a gyerek számára a témát. Mert most ez csak egy ugyanolyan játék számára, mint a többi, de mondjuk a homokozásnál nem észleli, hogy anya külön foglalkozna ezzel, tehát nem különlegesebb a száméra, mint más játékok. Szóval hagyd. Ha játszótéren csinálja, szerintem akkor is hagyd (már ha kibírod, hogy ennyire lazán vedd:)) le fog szokni róla. Simán elunhatja, illetve ha a pelenka lekerül róla, az is sokat változtathat a dolgon. Az amúgy is sokat változtat majd azon, hogy hogy áll magához, a testéhez, tudatára ébred annak, hogy az a nyílás a lába közt mire való, le fogja kötni, hogy már tudja maga irányítani a pisilést stb. Más lesz, hogy nem lesz rajta a pelus, és nem biztos, hogy enélkül lesz kedve magát dörzsölgetni, hisz az sokkal keményebb, durvább érzés lesz. És mire a csiklóját valójában felfedezi, kis szerencsével már tini lesz:)))

Ne aggódj!!

17. Jk (válaszként erre: 15. - A1baa7edcc)
2010. jún. 22. 00:18
nem. meg lehet különböztetni. mostmár csak alvás előtt csinálja időnként ugy hogy a takaróját a lába közé veszi.
16. pink sunrise (válaszként erre: 14. - Jk)
2010. jún. 22. 00:13

Állitólag én is csináltam ilyent 2-3 évesen:DDD

A nővérem mondta egyszer,mikor már felnött lettem:)

15. a1baa7edcc (válaszként erre: 14. - Jk)
2010. jún. 22. 00:13
Nem lehet, hogy viszket neki, esetleg valami teljesen mas baja van?
14. Jk (válaszként erre: 12. - Furmari)
2010. jún. 22. 00:11

leirni azért ciki.:)

dörzsöli amihez éri.

13. pink sunrise (válaszként erre: 10. - TSydy)
2010. jún. 22. 00:10
:DDDD
2010. jún. 22. 00:08

És aközött is van különbség, hogy valamelyik gyerek csak játszik vele, úgy értem, piszkálgatja, főleg kisfiúk húzogatják, tekergetik, stb. de ez még nem valódi maszturbáció. Nem lesz tőle orgazmusa, nem úgy élvezi közben a dolgot, ahogyan azt egy felnőtt szex, vagy maszturbáció közben.

Bocs, hogy megkérdezem, de mit csinál pontosan a kislányod?

11. Jk (válaszként erre: 10. - TSydy)
2010. jún. 22. 00:08
:)))))))))))))))))
10. TSydy (válaszként erre: 7. - Jk)
2010. jún. 22. 00:04

:)))) Na azt látnátok mikor a 21 hónapos fiam csomót köt a műszerre a fürdőkádban....A párom meg sápadozik, hogy jajj nem fáj neki? :)))

De bezzeg, hogy én megmossam, vagy megtöröljem, aaaaazt neeeem! Azért megy a visítás meg a hiszti. Szoktam neki mondani, hogy óvatosan kisfiam, mert később ott lesz az eszed!

2010. jún. 21. 23:59
Neki ebben még nincs semmi szexualitás. Mármint semmi olyan, amit a felnőttek annak tartanak. Tudom,hogy kívülről furának tűnik, de számára ez csak kb. olyan, mint a csoki nagyon finom, ezért eszem, noná! Vagy de jó addig pörögni, amíg el nem szédülök. Vannak gyerekek, akik ezt is élvezik. Vagy akármit, de ennyi idős korban neki ez a dolog is csak ennyi. Nincs benne szexualitás, csak valami, ami jó érzetet kelt benne.
8. Binky (válaszként erre: 7. - Jk)
2010. jún. 21. 23:47

Ennek nem kell feltétlenül szexuális tartalommal feltöltődnie, nem valami tabutéma, amiért bárkinek is szégyenkeznie kellene.

Jobb tényleg, ha mások előtt nem csinálja:)

De attól ő még ugyanolyan gyerek, csak ugye mindenki azzal játszik, ami kézre esik...

7. Jk
2010. jún. 21. 23:45
azt mondtam neki hogy tudom hogy jó érzés, de nem szabad mások előtt. csak úgy ha senki sem látja. de tök fura érzés a kis pici lányunk...
2010. jún. 21. 23:41
Ez normális,Ami jó,az kis korban is jó:)
2010. jún. 21. 23:40

izé.

szerintem csinálhatják. csak azt kell megérteniük, hogy nem mások előtt, csak egyedül. a teste az övé... miért ne fedezhetné fel?

2010. jún. 21. 23:40

Már miért ne csinálja...?

Nyúlkál magához, azt hiszem ez elég természetes.

Nem kell bele már ilyen korán gátlásokat ültetni, mert téged(nem őt, nem is rossz neki, csak téged) zavar.

x évesen nekem is tartottak kiselőadást arról, hogy ezt nem szabad, sőt szüleim ki is jelentették, hogy aki sokat csinákjha 'azt', az nem fogja élvezni majd a szexet, ezért nem szabad.

Tök jó, ültessünk a gyerekbe félelmet és bűntudatot...

3. Márti86 (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. jún. 21. 23:39
Unokahúgaim is csinálták, elvileg leáll egy idő után. Náluk nem emlékszem mitől és mikor maradt abba.
2010. jún. 21. 23:37
pszichologiai oka lehet mint mindennek
1. Jk
2010. jún. 21. 23:36

elég cikin hangzik bár azt olvastam normális.

de tényleg normális ha két évesen felfedezi hogy ez jó? és hogyan magyarázza el az ember neki hogy ne csinálja? még ne. pláne pelenkában. tök gáz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook