Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maszturbáló baba fórum

Maszturbáló baba (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 18. 22:24

Lányom sem szokott le róla,időnként szokta csinálni,bár nem túl gyakran.

Olyankor,ha fáradt,nem aludt-gyakrabban előfordul nála.Nyugtatja magát.5 éves múlt.

57. e438349773 (válaszként erre: 10. - TSydy)
2012. ápr. 18. 22:21
ott lesz az eszed? nah ez jou! xDxDxDxD
56. Jk
2012. ápr. 18. 22:07

sziasztok. régi a fórum, de megint foglalkoztat.

ott tartunk, hogy csak így tud elaludni. négy éves már. Aggaszt, hogy ez már valami lelki probléma lehet. nyilvánosan már nem csinálja, csak minden este magának az ágyában. akkor is ha mellette fekszünk. nem tudom csináljak e valamit, hogy ez csökkenjen. Nálunk nem alszanak az ovodában délután a gyerekek és most lesz az első ottalvós kirándulásuk, így félek mit szólnak majd hozzá....

55. spinneli (válaszként erre: 54. - Tixtina)
2010. júl. 16. 01:11
reméljük a legjobbakat...egy óvónőnek tisztába kellene lennie ezeknek a dolgoknak a természetességével, és megfelelően lekezelni...vagy legalább megpróbálni.
54. tixtina (válaszként erre: 51. - Spinneli)
2010. júl. 16. 01:09

Sajna nálunk elég gáz a felhozatal.:(


Bár most elvittem egy másikba,mert ahol most a fiam végzett....Inkább nem minősíteném.

53. Bosziii (válaszként erre: 27. - Fecbb24fe2)
2010. júl. 16. 01:07
Szerintem nem hagyják abba! Én se hagytam! :-DDDDDDDDDDDD
52. Bosziii (válaszként erre: 25. - Fdóri)
2010. júl. 16. 01:06
:-D Nekm is a fotelkarfa jött be 4 évesen! És emlékszem is rá!!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDDD
51. spinneli (válaszként erre: 50. - Tixtina)
2010. júl. 16. 01:03
Elég gyatra óvónéni, aki erre nincs felkészülve.
50. tixtina (válaszként erre: 49. - Rékacica)
2010. júl. 16. 00:54

Akkor ezek szerint,nem árt felvilágosítani az óvónőket-ha most kezdi a gyermek az ovit.:D))


Csak,hogy ne érje őket meglepetés:()


Majd beleírom a kis könyvecskébe,amikor rövid jellemzést kérnek a lányomról.:))

2010. júl. 15. 23:34
Teljesen normális!Minden kicsi csinálja!anyósom oviban dolgozik.Szokta is mesélni hogy a csoport90%-a csak így tud elaludni!Persze meg kell neki magyarázni hogy ne mások előtt ez csak rá tartozik!Sok szülő rosszul kezeli ha szolnak az óvónők ezzel kapcsolatban.Felháborodnak és kikérik maguknak hogy az ő gyerekük ugyan nem!Pedig mi sem voltunk különbek!2 éves kisfiam van ő egy időben "origamizott" a pucolójával!Rá hagytam,már nem csinálja!
2010. jún. 27. 01:50
ja amugy egy ismerősöm is mesélte hogy a 3éves kisfia is csinálta.Ő "titi"-zésnek hivta.Sőt még a szomszéd kislányt is megtanitotta:)
2010. jún. 27. 01:48

sziasztok.


Én azt olvastam a témával kapcsolatban,hogy amig picik,azért kezdik el piszkálni,mert ott a legérzékennyebb és jól esik nekik.ilyenkor nem kell rászolni,hagyni kell.mintha természetes lenne.

nem szabad hogy sokáig tartson a pelenkázás,vagy krémzés,és el kell hagyni a haspuszilgatást ilyenkor,mert az még jobban ingerli.

elmúlni nem múlik el,csak felnő ahhoz hogy tudatosuljon a kis fejében hogy ez csak rá tartozik.

46. makrai.lilla (válaszként erre: 42. - Jk)
2010. jún. 27. 01:17
szerintem is hulyeseg ez amit leirt...semmi koze hozzä
45. makrai.lilla (válaszként erre: 43. - Gyöngyszemü)
2010. jún. 27. 01:16
a bepisiles az mäs kerdes az valoban okot adhat pszich.dologra
44. gyöngyszemü (válaszként erre: 42. - Jk)
2010. jún. 26. 10:35
Persze lehet ettöl még normálisan nevelni, csak elég "vadóc" kezelhetetlen a kislány... de természetesen nem azért mert ovodásan...
43. gyöngyszemü (válaszként erre: 41. - Makrai.lilla)
2010. jún. 26. 10:31
Ott arra voltak kiváncsiak lehet e összefüggés a családi körülmények válás... hogy megviselte e stb... és azért foglalja le ezáltal magát... meg sokáig bepisilt éjszaka...
42. Jk (válaszként erre: 40. - Gyöngyszemü)
2010. jún. 26. 09:48
na azért szerintem ennyire vonjunk e között összefüggést. hogy kicsiként felfedezte magát 14 évesen meg fejlett és fiúzik. már bocsi de ezt te sem gondoltad megnyugtatásnak ugye? Attól még mert most felfedezte magát, még lehet normális nevelni.
41. makrai.lilla (válaszként erre: 40. - Gyöngyszemü)
2010. jún. 26. 09:18
pedig nem baj orvos irta neten,akkor ezek szerint minden kislanyt el lehetne kuldeni pszich.hoz ,mert a doki szerint lanyoknal gyakori...
2010. jún. 26. 00:09
A barátnőm kislánya is csinálta az oviban elalvás elött, az ovónők mondták neki, elis küldték pszihológushoz... aztmondta ezzel nyugtatja magát, majd kinövi, nemszabad rászólni. Hogy kinötte e már nemtudni, most 14 éves de félteni kell a fiúktól nagyon érett kislány.....
2010. jún. 25. 23:37
bar en nemtudok ehhez erdemben hozzäszolni...
38. makrai.lilla (válaszként erre: 36. - Jk)
2010. jún. 25. 23:36
na ugye :)
37. TSydy (válaszként erre: 34. - Jk)
2010. jún. 25. 22:05

Elolvastam a cikket, különösebben nem maradtál le semmiről, mindazt leírták már itt a többiek amit az újság ír.

Röviden: Finoman rászólni, hogy ne mások előtt, nem tiltani, nem kiakadni, stb... :))))

36. Jk (válaszként erre: 35. - Makrai.lilla)
2010. jún. 25. 16:49

:)))

milyen szép is a gyereknevelés a maga ismeretlenségével és ujdonságaival. :))

35. makrai.lilla (válaszként erre: 34. - Jk)
2010. jún. 24. 22:44
most h mondod eszembe jutott egyik ismeros kislanya is csinalta ezt.3 eves,bar ok raszoltak stb...de ezt tenyleg csak lanyok csinaljak
34. Jk (válaszként erre: 33. - TSydy)
2010. jún. 24. 14:51

Hja

nem tudok magyar ujságot beszerezni sajna mostmár:(((

nekem is jár a kismama de otthon vár becsomagolva:)

remélem mire hazamegyek elolvasni már nem aggaszt.

egyébként már nem csinálja nyilvánosan csak az ágyában alvás előtt.

33. TSydy
2010. jún. 23. 22:34
Ma kaptam meg az új Kismama magazint és pont erről van benne egy cikk! Érdemes elolvasni.
32. makrai.lilla (válaszként erre: 31. - Tixtina)
2010. jún. 22. 23:57
hat ja erdekes....
31. tixtina (válaszként erre: 30. - Makrai.lilla)
2010. jún. 22. 22:56
Persze,nincs is gond ezzel-abszolut megértem-csak furcsáltam,hogy ilyen pici korban kezdődik.
30. makrai.lilla (válaszként erre: 26. - Tixtina)
2010. jún. 22. 21:08

igen az egyik nogyogyasz irta egyik oldalon hogy lanyokra jellemzo ez...es normalis.

hiszen emberek vagyunk

29. vvicus (válaszként erre: 27. - Fecbb24fe2)
2010. jún. 22. 19:03

Egyet értek, sztem nem hagyják abba, csak esetleg már stikában csináljál. PErsze én magamból indulok ki...:-D Tuti biztos vagyok benne, hogy az egész család tudta, mit csinálok, de nem csináltak belőle ügyet, mások előtt nem csináltam, de 4-5 évesen már csak stikában, és én biza NEM hagytam abba (azóta sem hi-hi-hi...:-D).

Sőt, egyszer a fiú uncsitesómnak mutattam meg, hogy ez jó, próbálja ki ő is, szóval nem tudom, mennyire nincsen ennek szexuális tartalma, mert pl. ha én ilyen picin a tévében csókolózó emberkéket láttam (Dallas ugyebár...), az bizony felaljzott...És nem hinném, hogy valami degenerált nőszemély lennék, így nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel, max. annyi, hogy én ezt be merem ismerni.

És tényleg nem hinném, hogy ezzel gond lenne, persze annyit tényleg nem árt tisztázni, hogy ez nem másokra tartozik, csak rá.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook