Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Masszőrnek tanulás fórum

Masszőrnek tanulás (beszélgetős fórum)

10. vadoc90 (válaszként erre: 2. - Safirah)
2011. szept. 16. 20:21

Szia!


Megkérdezhetem, hogy hol végezted el a gyógymasszőr tanfolyamot? Engem is érdekelne a dolog!


Előre is köszönöm!

2010. márc. 28. 22:55

Főleg akkor érdemes,ha gyógyfürdő közelében élsz.Nekem van gyógymasszőri képesítésem (1999óta) de egy percet sem dolgoztam.

Nem szeretek idegen testekhez nyúlni,nem szeretem a pattanásos,szőrös embereket masszírozni :S

Sajnos erre is gondolni kell,mert nem lehet válogatni.

2010. márc. 28. 20:16
Én frissitő,és talpmasszázst tanultam!Fogj bele,érdemes!
2010. márc. 28. 20:03
Bár én Frissítő és kondicionáló masszázst tanultam, de szeretném elvégezni a gyógymasszőrit is, csak az itt nálunk 320 000 Ft és annyim éppen nincs rá, de majd..... De itt is sokat kellett tanulni anatómiából és masszázselméletből + gyakorlatból is, viszont a reumatológia már szellősebb volt, mivel mi nem beteg embereket masszírozunk, hanem csak egy kis frissülésre vágyó egészségeseket. Én is egy szépségszalonban fogok dolgozni csütörtöktől. A masszázsfogások egyébként megegyeznek nagyjából....
2010. márc. 28. 19:38
Szia! Én thai masszázst tanultam, az nem a szokványos masszírka. Kicsit ezért lassabban is indult be, viszont nem bántam, hogy belefogtam. Szeptember környékén én is szeretnék gyógymasszőrit, mert azzal sokkal jobban lehet érvényesülni, és tudásban is jóval többet ad. Szerintem ennek kellene az alapnak lennie, mert átfogó ismeretet ad minden téren.
2010. márc. 28. 19:30
Rendes szakmaként gondoltam nem tanfolyamként
2010. márc. 28. 19:14
Gyógymasszőr először! Egyre több az olyan beteg, akiket gyógymasszírozásra utalnak a reumatológián. Nem maradnak munka nélkül, az OEP is támogatja. Hosszú távon kell gondolkodni!! Ha meg tudod majd szokni, hogy sok beteg, idősebb testet fogsz látni... és ha valakinek jó a keze, adják át a híreket az elégedettek egymásnak!
3. Manon (válaszként erre: 1. - Cherry7)
2010. márc. 28. 19:01

Szia!

szerintem most még megéri....

kevés jó szakember van


gyógymasszőrnek érdemes, mert az a sportmasszőri feladatokat is megtanulja.


A hugom most tanulja, egyenlőre ők az első évfolyam az iskolában. Ő rendes első szakmaként végzi, nem tanfolyami keretek közt.

2010. márc. 28. 19:00
Én most végeztem el egy masszőr tanfolyamot 1,5 hete volt a vizsgám és ápr. 1-től már dolgozni is fogok..... Szerintem érdemes bele fogni....:)
2010. márc. 28. 18:55

Sziasztok!

Szerintetek érdemes masszőrnek tanulni? izgat nagyon a téma és azt mondják "nagyon jó a kezem".Utána olvasgattam és 2 lehetőség van hogy gyógy v sport és mind2 érdekel igazából, mint sportoló áttom érezni az ehhez kötödőt a sérülések miatt meg a másikat is. Csak azt nem tom h megéri-e ez? SEgitsetek légysziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook