Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Más mit érez, amikor felszáll a repülő? fórum

Más mit érez, amikor felszáll a repülő? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2019. márc. 13. 15:14
Nekem csak a fulem dugul be egy ideig, meg talan picit fura a fejem, de semmi elviselhetetlen. Ilyenkor behunyom a szemem es relaxalok, na meg elvezem az utazast. :)
3. simple (válaszként erre: 1. - Porkkala)
2019. márc. 13. 15:10
Rengetegszer repültem már, de még sosem éreztem ezt amit te. Valószínűleg érzékenyebb vagy, vagy ilyesmi.
2019. márc. 13. 15:07
A terhelés teljesen normális érzés. Ugyanezt érzed ha merülsz csak az nem tűnik fel.Magam is repülök és merülök is és én megszoktam seperc alatt. Gondolj bele, ha bicajozol az is igényel némi hozzászokást!
2019. márc. 13. 14:54

Sziasztok,


Nemrégen repültem először, ami összességében nem volt olyan rossz, pl. amikor felgyorsított a repülő azt hittem durvábban belenyom majd a székbe... (Nem vagyok nagy barátságban a gyorsulással:))


Na de az a pár másodperc míg elemelkedett a gép a földtől az nekem borzasztó élmény volt oda és vissza is.


Úgy éreztem, hogy olyan nyomás nehezedik rám, hogy kimegy a testemből de főleg a fejemből az összes vér és elájulok. Konkrétan az az érzés volt mielőtt az ember közvetlenül elájul. Amikor már az egész gép a levegőben volt és emelkedett egyből elmúlt ez az érzés és leszállásnál sem jött elő de hazaútnál felszálláskor ismét.


Többen is mondták, hogy a kedvenc részük a repülésben a felszállás.. akkor nem mindenki ezt érzi? Mert amit én megéltem, életem egyik legrosszabb érzése nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt élvezze :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook