Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más-más Nekem mégis mindkettő egyformán édes fórum

Más-más Nekem mégis mindkettő egyformán édes (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Más-más Nekem mégis mindkettő egyformán édes

1 2
2012. dec. 26. 19:34

Most értünk haza és most így mindenkinek együttesen szeretném megköszönni hogy elolvastátok, és utat engedtetek a jó érzésnek a szívetekben.

Nem rejtegetjük danka gyermekeinket, mert ők is a mi szerelmünk gyümölcsei mint a testvéreik.

Büszkén állunk a világ elé, sikereiket örömeiket megosztva bárkivel, mert az út amit megtesznek ugyanolyan hosszú és küzdelmes mint egészséges társaiké.

A honnan-hová minden embernél más, egészséges-egészséges ember között is zongorázni lehet a különbséget. Soha nem nézem mi lenne ha.... mindig azt nézem "de jó hogy nem rosszabb a helyzet".

Nem foglalkozom azokkal a jóslatokkal hogy azt jósolják akár főiskolát is végezhet, mert ezt egy egészséges gyermekre is felelőtlenség megjósolni.

Majd lesz mindegyik gyermekem aki lenni akar, utjukba nem , de melléjük igenis állok, támogatom mindegyiket olyan mértékben amilyenben szükségük van rá.

A célom az hogy akik ezt a cikket is és ehhez hasonlókat elolvassák, és legközelebb danka fiatallal, gyermekkel, babával, felnőttel találkoznak, eszükbe jut talán hogy nem a keserűség, szürke köd, szomorúság lakik otthonainkban, hanem vidámság őszinte tiszta szeretet, önzetlenség.

(Talán)Joggal itélkeznek azok akik csak a rosszat hallják,... én most kiálltam és nem rejtőzöm.

Ti akik itt vagytok szóltatok hozzánk, erőt adtok reménységet, hogy nem halt ki az emberekből a jóindulat.

Köszönöm mindenkinek ismét

17. sookye
2012. dec. 26. 17:49

Gyönyörű a kislányod! És a kisfiad is!

És nagyon jó lett a cikk! Gratulálok hozzá!

Fantasztikus erőről vall, ahogy írsz!

Minden szépet és jót kívánok Neked és egész családodnak a továbbiakban!

16. kisfazakas (válaszként erre: 15. - Fe3d58d788)
2012. dec. 26. 16:09

örülök nektek.

sok sok puszi kuzinnak:-)

Neked is.

mindenkinek köszi mindent

2012. dec. 26. 15:39

Nagyon szép kislányod van. Persze a fiúcska is az. Én is egy downos kislányt nevelek. És mindenben egyetértek veled. Az érzéseink is hasonlóképpen alakultak. Amikor megszületett Anna mindenféle gondolat kavargott bennem. Még az is megfordult a fejemben, hogy jobb lenne, ha nem maradna életben. (Szívproblémával született és 19 napot volt az újszülött intenzíven.) Akkor a testvére járt az eszemben, hogy neki milyen élete lesz mellette. Aztán ahogy fürdettem a kórházban és etettem, öltöztettem egyre kevesebbszer jutott ilyen az eszembe. Mire hazajöttünk már semmi és senki nem választhatott volna el egymástól. Vannak nehéz napok, vannak gondok, de nem mondanék le róla. Foggal körömmel harcolok a danka gyermekekért, mert hatalmas boldogságot adnak, és sajnos majdnem ilyen hatalmas hátránnyal élnek a társadalmi tudatlanság és elítélés miatt.

Anna most 2,5 éves. Bölcsibe jár, rendes csoportba. Mindenki nagyon szereti. A nevelők és a gyerekek is. Be tudott illeszkedni közéjük. Szeret közöttük játszani. Bátor, talpraesett kislány. Kedvence a zene. A testvére zeneiskolába jár. Leül mellé a szintetizátorhoz és mint valami művésznő produkálja magát. Szeret rajzolni és festeni. A könyvek a kedvencei. Nagyon sokáig ellapozgatja őket és sokat kell olvasni neki. Szerepjátékokat játszik, babát eset, fürdet és főz neki. Próbál önállóan öltözni és fürdeni. Nagyon-nagyon büszke vagyok rá.

14. lisica
2012. dec. 26. 15:09
gratulűlok neked...főleg ömagadhoz
2012. dec. 26. 15:08
Már máshol is írtam,örülök hogy vannak ilyen anyukák is.Nagyon helyes a kislányod is.Légy büszke rá.
2012. dec. 26. 14:19
Megríkatttál, a szó pozitív értemében. Csodálatos kislányod van!
2012. dec. 26. 13:12
Csodaszép történet! Jó volt olvasni! :,)
2012. dec. 26. 12:59

A legtisztább, legőszintébb szeretetet,mosolyt,könnyet,örömöt tőle fogod megkapni!

Kívánok békés, türelmes, mosolygós, szeretetteljes ünnepet és hétköznapokat Nektek, és a családodnak.

2012. dec. 26. 12:59

köszönjük szépen mindenkinek.

Ezúton is boldog karàcsonyt Békés ünneplést kívánok.

Most csak telorol írok de arra a kéredésre vàlaszolok.

Ancsi nem mozaikos bàr még a dokik sem hiszik el.

Erre mondják hogy a down nagyon vàltozó.

a nagyon enyhétől a nagyon súlyosig.

Isten ránk tekintett és nem terhelt felettébb mint amivel meg tudnánk küzdeni.

Kőszönöm mindenkinek.

2012. dec. 26. 10:55
Bizony van helye,az ilyen történetnek is,hogy mi akiknek egészséges gyermekeik vennek,rácsodálkozzumk az ilyen csodálatos családokra,akik erőt adnak nekünk.Minden elismerésem neked,és a családodnak.Nagyon boldog Karácsonyt kívánok nektek:)
2012. dec. 26. 10:43
Elérzékenyültem az írásodtól. Köszönöm!
2012. dec. 26. 10:16

Őszinte voltál, mint mindig, ezért volt olyan jó olvasni.


Tudom, hogy már megszotad, és nem törődsz azokkal, akik nem hiszik el a boldogságodat, vagy ha elhiszik, őrültnek néznek. Nekem mindig tanulságos és sokat jelent olvasni téged.

2012. dec. 26. 10:14
Gyönyörű történet, büszke lehetsz a kislányodra és magadra is, nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2012. dec. 26. 10:13
nagyon szépen megirtad ezt a történetet,egy igazi anya vagy csupa sziv és nemis kell más,mert ahol valakit szeretnek annak baja nem eshet!A kis Anita örülhet hogy ilyen anyukája van!Te pedig örülhetsz hogy ilyen gyönyörü gyermekeid vannak!Mindig csak a szivedre hallgass ahogy idáig is:)))
2012. dec. 26. 10:02
Kicsit elbőgtem magam, amikor olvastam a történeteteket. Nagyon sok erőt és kitartást kivánok hozzá. Nagyon szép kislány!
2012. dec. 26. 09:13
Sok lesz még a fent és a lent, de sok erőt hozzá. (Anita mozaikos, nem? )
2012. dec. 26. 09:08
Sikertörténet a mai napig, tovább majd az Élet írja.
Egy gyönyörű danka kislány ihlette, Anya leírja Te olvasod :-).
Amikor Dankád születik, keresed kutatod kik vannak ugyanilyen helyzetben. Azért írom le, hogy ne érezd magad szörnyű anyának, a poklot mindenki megjárja, de azzal még nincs vége, van folytatás.

Ugrás a teljes írásra: Más-más Nekem mégis mindkettő egyformán édes
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook