Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mary Kay amerikai kozmetikumok - vélemények, tapasztalatok? fórum

Mary Kay amerikai kozmetikumok - vélemények, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 9. 22:09
Az arcápolási termékei szerintem jobbak mint a sminkei. Én a miracle szettet rendszeresen használom és teljesen meg vagyok vele elégedve (3-az 1-ben arclemosó, hidratáló, éjszakai+nappali arckrém) A dekorkozmetikumai közül nekem a szempillaspirál vált be.
2014. jan. 30. 14:43
Én mindig kaptam Kaliforniából, de nekem nem jöttek be (rúzs, körömlakk, alapozó). Ráadásul itthon marha drága
2014. jan. 30. 14:38

Hali, nekem eddig csak alapozom volt...ajandekba kaptam, - de tudom, hogy egy picit dragabb az atlagnal...Lenyeg a lenyeg, hogy annyira nem voltam elszallva ettol az alapozotol...csillogott is, nem is volt annyira tartos...

Nem ismerem a tobbi termekuket, de ilyen alapozot tutti nem vennek...vannak jobbak is ennyi penzert...

2014. jan. 30. 14:15
Hallottál a Mary Kay amerikai kozmetikumról? Ha igen mi a véleményed róla, írd meg véleményedet, tapasztalatodat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook