Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már nem tudok megbízni benne és ez a barátság már nem lesz soha a régi. Ti a helyemben mit tennétek? Megbocsátanátok neki? fórum

Már nem tudok megbízni benne és ez a barátság már nem lesz soha a régi. Ti a helyemben mit tennétek? Megbocsátanátok neki? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 21. 10:03
ha nem tud megbizni benne tobbe job ha oroikre elfelejted,
21. kleeri (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 14. 16:40
gyorsan vess véget ennek, ez nem barátság
20. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 14. 13:33

nem kötelező vele barátkozni, ha te nem akarod :)


az, hogy mit mondott vagy írt a hátad mögött, szerintem nem számít ilyen esetben, hiszen megbántottad, még ha te viccnek is szántad, érthető módon nem áradozni fog róla, mint ahogy te sem áradozol róla, ha megbántott

2015. jan. 14. 13:26
El kell fogadnunk, hogy változunk! És ebbe az is belefér, hogy "kinövünk" egyes baráti kapcsolatokat, ilyen-olyan módokon! Szépen le kell zárni, ha már nem ad semmit egy barátság, és annyi!
18. inf3rno (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 13. 16:39
Hát amit írsz, abból nekem elég egyoldalú kapcsolatnak tűnik. Ha nincs kedved vele lenni, akkor nem kötelező. Ha nem foglalkozol vele, egy idő után lekopik magától.
17. Cessi
2015. jan. 13. 14:26

Én is hasonlóképp jártam, azóta nincs is nagyon barátnőm. Már nem tudok ugyanúgy megbízni senkiben. Ha az, akiben bízol, hátba támad, már semmi sem lesz olyan, mint régen. :(

Szerintem is építsd szép lassan le ezt a barátságot :(

2015. jan. 12. 22:20
pusztuljon az ilyen!
15. Bichi
2015. jan. 12. 22:10
Ha te nem tartod a barátodnak már, akkor egyáltalán mi a kérdés?
14. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 12. 21:39

Előbb utóbb az ember úgyis megbocsát, a sérelmek a messzeség homályába vesznek...

Legyen benned emberség és intelligencia!

2015. jan. 12. 20:32
...a bizalom váza" már rég eltörött, kinek kell egy összeragasztott, soha nem lesz ugyanolyan :( ...delete...
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 12. 20:29
Jaaa, az más.
11. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
2015. jan. 12. 19:37

Erre még nem gondoltam.. Annak már van vagy 2-3 éve, amikor az megtörtént.. De most neki is van barátja..


De igazad van, nincs szükségem ilyen "barátra"

2015. jan. 12. 19:24
Lilla ! neked hiányzik ez a csaj ? ha igen, akkor vedd fel vele a kapcsolatot, de ha nem, akkor ne foglalkozz vele.( én azért a barátod miatt óvatos lennék vele, nem azért akarVeled békülni, hogy a srác közelébe kerülhessen ? lehet hogy gonosz vagyok, de ez is felmerült bennem )
9. 9b6b06acc2 (válaszként erre: 7. - Katinkaboszi)
2015. jan. 12. 19:22
Saját szememmel láttam, hogy ezt írta rólam..
2015. jan. 12. 19:21
Aranyosak vagytok, köszönöm! Azt hittem csak én vagyok ilyen "rossz", de akkor ti is így gondoljátok, hogy nem barátnő az ilyen..
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 12. 19:21

Azért az is fontos, hogy aki mondta neked, miket mondott a hátad mögött, megbízható ember-e, vagy csak össze akar ugrasztani benneteket.

Mert ilyen "jó" emberek mindig vannak.

Tisztázd a dolgot és ha a szemedbe is azt mondja, amit hallottál, még ha finomítva adja elő, akkor igen, ne barátkozz vele.

2015. jan. 12. 19:19

Minél előbb lapátra tenni... kinek hiányzik az ő intrikája ????

Inkább randizz a pasiddal :)))

2015. jan. 12. 19:18
Hagynám a francba,röviden.
4. Móricz Ildikó (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. jan. 12. 19:14

"Én már nem tudok rá barátként nézni, nem is érdekel mi van vele."

Ezt tudasd vele! neked lesz a későbbiekben könnyebb!

2015. jan. 12. 19:14
Unaloműzőnek kellenél, olyankor megtalál. Ez nem barátnő. Jól tetted, hogy azt mondtad nem érsz rá. Én is ezt tenném és aztán ahányszor keres, annyiszor!
2015. jan. 12. 19:08

nem!

szabadulj meg tőle, ez nem barátnő. :))

2015. jan. 12. 19:07

Csaj, aki a legjobb barátnőm volt (min.10 évig).. Többször összekaptunk már, de mindig kibékültünk. Utóbbi időben többször megbántott, tudom, hogy egyszer én is őt, de akkor háromszor is bocsánatot kértem tőle és azért az nem volt nagy megbántás én viccnek szántam csak komolyan vette. Viszont ő a hátam mögött azt mondta nincs bennem emberség meg intelligencia sem.. Ő nem tudja, hogy én ezt tudom. Azóta nem tudok rá barátnőként nézni, ha ezt gondolja rólam, miért akar a barátnőm lenni?! De sulival kapcsolatban mindig nagyon sokat segítettem neki, magyaráztam, együtt írtam vele neki a beadandókat. Segítettem neki fősulira jelentkezni, egyszer még esemény utáni tablettát is vettem neki, mert ő "félt". Nem akarom magam fényezni, de sokat segítettem neki, cserébe én soha nem vártam el és nem is kaptam semmit.

Most meg írogat, hogy rég beszéltünk, nem találkozunk e.. stb.. Írtam, hogy sok a tanulnivalóm. Én már nem tudok rá barátként nézni, nem is érdekel mi van vele.

Van barátom, jól elvagyunk.. Ezt a kapcsolatot is mindig ellenezte.. De régebben tetszett neki ez a pasi és még csókolózott is vele (a pasi nem tudta, hogy én oda vagyok érte), úgy, hogy a barátnőm jól tudta, hogy nekem is tetszik. De aztán a pasi mégis engem hívott el randira...

Nem értem mit akar tőlem, ha ilyeneket mond rólam a hátam mögött, stb..

Tudom, hogy van neki több barátnője, csak hát én a közelben vagyok, ők meg min. 100 km-re .. Nem tud velük sokszor találkozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook