Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas kockázatú HPV-t találtak nálam. Segítsetek, hogyan küzdjek ellene? fórum

Magas kockázatú HPV-t találtak nálam. Segítsetek, hogyan küzdjek ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 24. 09:19

Sziasztok!

Olvasgatok és kérdeznék:mitől alakul ki a HPV-vírus?Milyen tünetei vannak?

KÖszönöm!

2009. jan. 23. 14:30

Sziasztok!

Azt olvasgatom, hogy immunerősítőként többen is csak a Béres cseppet szeditek.

Az lenne a kérdésem, hogy az Isprinosis gyógyszer helyett nekem is "elég lenne" a Béres?

Nekem 18-as HPV-m van (magas kockázatú)

Persze gondolom nem véletlenül írta nekem ezt a gyógyszert az orvos. Csak kérdezem, hátha...

Egyébként nekem sincs már fogadott orvosom, SZTK alapon járok, és mihelyt HPV gyanus voltam, automatikusan megcsinálták a tesztet, ráadásul ingyen!

Valakinek ingyenes és valakinek nem?! Nemértem................

18. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - Nory.)
2009. jan. 22. 23:32

Szia! Nagyon szépen köszi az infókat. Egy sima HPV szűrés akkor ilyen 5-6 ezer körül mozog? Azt lehet kérni, vagy az orvos dönti el, hogy legyen e ilyen, vagy sem?

Erről neked mesélt az orvos, hogy hogyan kapható el, vagy mi okozza? Én még nem kerestem magán dokit, így tök hülye vagyok még ebben a témában

2009. jan. 22. 12:09

Sziasztok!


Ami nekem nagyon szuper immunerősítőnek tűnik, az a Q 10 koenzim, folyadék formában.

16. nory.
2009. jan. 22. 10:55

moncsicsi83!

Sziasztok...3éve vagyok párkapcsolatban és volt egy két honapunk külön....majd ujra együtt voltunk és jött a baj! Páromnál alacsony kockázatu hpv diagnosztizáltak amit nála le is szedtek pesten elég holobiris árakat kértek már el töle majd nálam nem volt küldö jele pesten a doktornövel beszélgettem aki megnyugtatott vkinek leküzdi a szervezete stb...Én megnyugvásképp neten kerestem magánorvost ugyanis a körzeti orvos csunyán mondva de elküldött hogy állandoan aggodok stb és nem csinálta meg majd elmentem a magánorvoshoz aki nagyon rendes elmentem hozzá elpanaszoltam a problémán hogy páromnál hpv diagnosztizáltak nálam semmi külsö jele de megnyugvást szeretnék majd 3hét és jött az sms hogy magaskockázatu hpv diagnosztizáltak nálam jelentekzzek mihamarabb!Még aznap bekéretöztem nagyon le voltam döbbenve szivem a torkomba:(Rossz volt nagyon 2törzs is megtalálhato volt! Igy van ha erös vagy magabiztos vigyázol az már fél egészég!Az isoprine tablettát szedem ami imunnerösitö páromnak is ezt irták fel pesten és nekem is sok doktor hisz ebbe a gyogyszerben!3havonta megyek majd mindig orvoshoz most megyek már februárba de már nagyon várom!Párkapcsolatom tönkrement:S Amire oda kell figyelni az az odavissza fertözés ha van párkapcsolatod ovszer véd de nem 100% an!!!

80%ban???Ezt én sem értem mivel vagy van vagy nincs bár ha a hpv nem mutathato ki akkor is van még a fertözödség te ugyanugy tudsz fertözni ha már nem mutathato ki ha jol emlékszem még egy év de erre nem emlékszem mert amikor visszamentem kisebb sokkot kaptam de februárba utána érdeklödöm!Hála istennek nagyon jo orvost találtam nagyon rendes,megértö,aggodo!

Jah a hpv szürésem a magán orvosnál 5500 ft ba kerül ha még kiváncsi vagy rá:)

15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - 6c47c37776)
2008. dec. 14. 22:57
Én olyan teafaolajat találtam ami csak külsőleg használható. TE milyet vettél és hol? Amit lehet irrigátorba is használni?
14. 6c47c37776 (válaszként erre: 12. - 94e6ec2939)
2008. dec. 3. 15:24
Teafaolajat irrigátorba.A hpv nem mulik el ha megkaptad, csak tünetmentes.Nekem nagy méhszájseb volt, de összement.
13. moncsicsi83 (válaszként erre: 12. - 94e6ec2939)
2008. dec. 3. 10:43
Erre én is kíváncsi lennék :)
12. 94e6ec2939 (válaszként erre: 11. - 6c47c37776)
2008. dec. 3. 10:28
Szia. A teafaolajat hogyan hasznlatad? Illetve hogy lehet, hogy 80%-ban elmult? En azt hittem, vagy van, vagy nincs fertozes.
2008. dec. 3. 10:23
Sziasztok.Nekem 16 meg 9 van asszem, de ne parázzatok én is paráztam, de teafaolajat használtam, és az elmulasztotta 80 % ban, de most babát akarok, ezért nme csinálom a kúrát.
2008. dec. 3. 10:04
En sem ertem, hogy miert nem egyeznek az allaspontok. Ha jol emlekszem 15 ezer korul fizettem vizsgalattal egyutt. De biztos, hogy ez valtozo. Ha azt mondtak a dokik, hogy a HPV 2 nem gaz, akkor biztos nem is az.
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - 94e6ec2939)
2008. dec. 3. 09:47

Mennyibe kerül egy HPV teszt? Majd jövőre magándokinál indítok, ha minden igaz (van 2 esélyes) és akkor lehet megcsináltatom. Csak akkor kb mennyit gyűjtsek?

Nekem a HPV2-re azt mondták, hogy az jó. Most aztán hogy igaz-e, nem tudom. Valahogy a klinikában és az ottani orvosok egy részében megrendült a bizalmam.. Egyik ezt mondja, másik azt.. HA ugyan azt tanulták akkor miért nem egyezik a véleményük egy "tünetről"?

8. 94e6ec2939 (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2008. dec. 3. 09:36
En amikor megtudtam a HPV gyanut, kertem a tesztet. Dobbenet, de nem csinaljak automatikusan. En magandokihoz jarok, es azonnal megcsinaltattam vele. Nem olcso, de erre szerintem szanni kell. En nemtom mi az a HPV2. Annyit tudok, hogy tobb, mint szaz fajtaja van, es vannak magas meg alacsony kockazatuak. Nalam 3-at talaltak, mindharom magas kockazatu. Gaz...
7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - 94e6ec2939)
2008. dec. 3. 09:29

Először a rákszűrésen mondták, hogy HPV gyanús vagyok, vissza kellett mennem újabb vizsgálatra, aztán a HPV2-t állapítottak meg, vagyis azt mondták. Szigorúan 1 év múlva mennem kell ismételt vizsgálatra.

Amúgy meg a helyi klinikára járok és nincs orvosom. Hol az egyikhez, hol a másikhoz kerülök. Az egyik ezt mondja, a másik azt. Az egyiknél a sebemet kezelni kellett volna, a másiknál nem. Az egyik visszahívott újabb vizsgálatra, a másik meg lázongott, hogy minek jöttem vissza... Szóval kivagyok én az orvosokkal. Ezért is keresek most magándokit, aki normálisan foglalkozik velem.

6. 94e6ec2939 (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2008. dec. 3. 09:17
Hogy hogy gyanu? Nem kertel HPV tesztet?
2008. dec. 3. 09:16
En is szedek beres cseppet, meg most akarok activalt is. Nem tudom, hogy mekkora adagot lehet:( Tul lehet adagolni. Amugy nekem is van sebem is. Tiszta para vagyok. Tegnap tudtam meg...
2008. dec. 3. 08:38
Imádkozom értetek ,de ti is tegyétek ugyanezt,meglátjátok minden rendben lesz! a lényeg,hogy ne hatalmasodjon el rajtad a félelem,erős vagy az immunrendszered tuléli,csak bizzál!!
3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - 94e6ec2939)
2008. dec. 3. 08:28
Én csak HPV gyanús vagyok, na meg találtak nálam valami sebet. Nekem is azt mondták, hogy szedjek vitaminokat. Én ráálltam a béres cseppre, de nagyon, az immun erősítő, meg néha szedem az activalt. A seb állítólag elmúlt már, most már csak igyekezni kell, hogy ne legyen több baj..
2008. dec. 3. 08:22

Sziasztok,

Magas kockazatu HPV-t talaltak nalam. Segitsetek, hogyan kuzdjek ellene. A doki csak annyt mondott, szedjek vitaminokat. De hogy milyet es mennyit...?

2008. dec. 3. 08:21
Segitseg! HPV
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook