Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magányos kismama... :( fórum

Magányos kismama... :( (beszélgetős fórum)


1 2
7. eva7 (válaszként erre: 4. - 7934d1ac97)
2007. okt. 30. 13:31
Nem értem az anyukádat...Ne aggodj!Ha ez a második baba akkor ugy is tudod már a jeleket amik jelezni fogják hogy megindult a szülés...Utánna még eltelik egy kis idő addig amig ki nem bújik...Lesz idő bemenni a korházba!Ettől ne félj!Megértelek,amúgy!!!Engem is a nővérem vitt be a korházba,a férjem dolgozott,muszály volt neki...De aztán egész éjszaka bent volt velem...De most nagyon rossz hogy nincs itthon...Senkivel nem tudok beszélgetni...
2007. okt. 30. 13:27
Nálam is ez a helyzet, igaz a férjem mellettem van, de sokszor érzem úgy, hogy nincs kivel beszélgetnem. Mert ugye az ember társas lény, és én igényelném, hogy a férjemen kívül mással is beszélgessek. A barátnőim messze vannak, és az, hogy esetleg online beszélgetek velük, az nekem nem elég. (Meg is kaptam a jó múltkorában az egyik legkedvesebb barátnőmtől, hogy nagyon szótlan lettem.) Hiányzik az igazi kommunikáció, már lassan elfelejtek teljes mondatokban beszélni. Hiányzik, hogy néha elmenjünk a csajokkal valahová, jól kidumáljuk magunkat, de úgy látszik ez még egy jó ideig csak álom marad...
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - Eva7)
2007. okt. 30. 13:26
Kisfiammal jó itthon, csak néha jól esne másokkal beszélgetni, a barátnőm is mostanában nagyon hanyagol, és nem értem miért, bár igaz neki a szülein kívűl csak a kutyája macskája meg a munkája van. Szóval nem igen tudja milyen, itthon gyerekkel.
4. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - Eva7)
2007. okt. 30. 13:24
Dolgozik, hajnalban megy este jön, ráadásul most még elkezdenek vidékezni is, és így aztán hétfőn megy és csak pénteken jön haza. És második babánkat várjuk, 2 hónap és nagyon félek hogy akkor indul meg a szülés ha nem lesz itthon, mert kb. 40 km-re van csak kórház, mert nálunk bezárták a szülészetet. Szóval nagyon el vagyok keseredve, mert készülődni is kéne a kistesó érkezésére és nincs segítségem, anyut meg ha hívom állandóan fintorog, hogy már megint jönnie kell. Így legszívesebben nem is kérem már meg semmire se ha nagyon nem muszály.
3. eva7
2007. okt. 30. 13:20
Neked hol van a férjed?
2. eva7 (válaszként erre: 1. - 7934d1ac97)
2007. okt. 30. 13:19
Én is igy vagyok...A férjem vidéken dolgozik,csak hétvégén van itthon,de akkor is mindig dolgozik...Mivel elköltöztünk,a barátaim sincsennek sehol...Egyedül a kislányommal beszélgetek...
2007. okt. 30. 13:16

Egyre inkább azt érzem teljesen magamra maradok, és elfelejtenek a barátok, nincs kivel kikapcsolódni, beszélgetni, stb... Más is van ezzel így???


Vagy csak kezdek depis lenni???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook