Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánlaksértés? fórum

Magánlaksértés? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. júl. 15. 08:35
hát akkor nekünk semmi jogunk??nem tudtok valami oldalt ahol ezt meg tudnám nézni?köszi a válaszokat!
4. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Godvin)
2010. júl. 15. 08:29

Szia. Nem tudom, hogy jogilag hogy van, de mindenesetre gusztustalan az anyósod.

(Mondjuk az enyém is ezt csinálta, míg ott laktunk...) :-(( A felállás nálunk is így volt... Tulaj, anyós haszonélvező...

2010. júl. 15. 08:27
ez azért bukó mert haszonélvezeti joga van tehát ha férjeddel valami történik anyósod simán kirakhat a lakásból vagy ha férjednek van végrendelete akkor is megkeserítheti az életed eladhatja a fejed fölül vagy épp nem egyezik bele az eladásba... sokkal több joga van haszonélvezőként mint férjednek tulajként és evvel ő is tisztában van....és a főbérlő bármikor bemehet a lakásba akár előzetes egyeztetés nélkül is
2010. júl. 15. 08:27
Ha ő a haszonélvező, anyósod, és kulcsa is van szerintem nem. Ez inkább pofátlanság a részéről ...
2010. júl. 15. 08:24
Kérdezném,hogy az magánlaksértésnek számit-e,hogy a nyaralásunk alatt az anyósom bejött a kulcsaival a lakásunkba,az engedélyünk nélkül!!!!,ahol a férjem tulajdonos,az anyósomék pedig haszonélvezők!Mi voltunk a hülyék hogy,nem cseréltünk eddig zárat!Ő meg azt hiszi hogy,mindenhez joga van!Szerintetek is?Mert én ugy tudom hogy,a főbérlő se mehet be az albérlőjéhez ,annak engedélye nélkül!!
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook