Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma új unokám születik.... fórum

Ma új unokám születik.... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 7. 08:25
és már izlandon él...
2009. nov. 19. 16:28
persze eltelt két hónap ma már nagylány...
2009. okt. 22. 19:02
uj képek feltöltve rola...
2009. szept. 26. 16:00
figyelem felhivás ismétlés a tudás anyja...
2009. szept. 25. 10:48
uj képek a napló oldalain....
2009. szept. 13. 21:17
egy kis gyerek és egy jó nagy gond...mert a császár lassan gyogyul a gyerek éjjel hasfájos és bizony alvatlanul is menni kell...sokat cipruson nem lehet a gyerek mellett maradni,,
2009. szept. 11. 21:09
uj képek a naplókban...
2009. szept. 9. 07:44
Sok boldogságot kívánok!
2009. szept. 9. 06:59
a pici képei a naplóba kerültek közvetlen a szülés után készültek még.. mikor beszéltem Noémival ki nagyon örült rozának...
24. badonyimariaeva (válaszként erre: 23. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 8. 22:16

Kicsinek?

Hát tudom, hogy Rozinak hívják!

Még egyszer gratulálok!

Természetesen olvasom Noémi naplóját is ha időm engedi.

23. badonyimariaeva (válaszként erre: 22. - Alfoldi13)
2009. szept. 8. 22:14

Gratulálok!

Most vettem észre, hogy fórumot nyitottál, már valahova beírtam de ide is beírom!

Jó egészséget hosszú boldog életet a kicsinek,szülőknek és természetesen az egész kedves családodnak!

2009. szept. 8. 21:46
képek a naplomban is
2009. szept. 8. 21:31
Gratulálok!
20. Krisztina3 (válaszként erre: 19. - Alfoldi13)
2009. szept. 8. 17:14
Gratulálok!
2009. szept. 8. 17:11
Roza megszületett most beszéltünk Noémival 2kg és 75 dkg os szép kislány Noémi is jol van...persze nagyon örült...
2009. szept. 8. 17:01
....
2009. szept. 8. 15:59
lassan de a szülés most inditják négykor mondjunk közösen egy imát
2009. szept. 8. 15:42
Gratulálok!
2009. szept. 8. 12:40
Gratulálok nektek és sok boldogságot a picihez! Jó babázást!:)
2009. szept. 8. 12:36
Noémi most indult a klinika felé...természetesen nem egyedül...imádkozzunk négy körül kicsit minden érte...köszönöm azoknak kik velünk tartanak......
2009. szept. 8. 11:23

idézet egy naplóból innen gondoltam ide másolom...

Jol vagyunk. A babaval minden rendben, kis mozgekony volt, de keresztben fekszik. Most eppen nem harantfekvesben, vagyis ferden keresztben, hanem teljesen vizszintesen keresztben. Bal oldalon a fejecskeje, jobb oldalon a bordaim alatt a popsija. Megnezte az orvos alaposan. Azt mondta, hogy bar nem latjuk az okot, ilyen esetekben altalaban van valami fizikai, kezzel foghato oka annak, hogy a baba nem rogzul a helyere, ami nagy valoszinuseggel ha a szules magatol indulna be, akkor is gondot okozna. Megha a popsijaval lenne lefele, esely lenne megszulni normal uton, de igy teljesen lehetetlen.Raadasul a koldokzsinor is ugy helyezkedett el, hogy nagy esellyel, ha elfolyna a magzatviz, kikerulhetne a huvelybe a baba elott, ami nagy veszelybe sodorna az o eletet. Megkerdezte, mikor erkezik anyukam, lesz e segitsegem a mutet utani idoben. Mikor mondtam, hogy jon 16-an, es a keresztanyam is 15-en, osszerancolta a szemet, szamolgatott, majd azt mondta, hogy ezek szerint nekem a 10-e lenne a legjobb, mert igy mikor hazamehetnek, mar pont otthon lennenek, de nem varhatunk annyit. Nezte a monitort, a babat, es azt tanacsolta, hogy amilyen gyorsan csak lehet, mutet. Biztos latszott rajtam, hogy ketsegbe voltam esve... Elmagyarazta, mi, hogyan fog tortenni, en felhivtam a figyelmet a csontbetegsegemre, felhivta az anaszteziologust, megbeszeltuk, hogy holnap delelott 10-tol nem ehetek es nem ihatok semmit, meg vizet sem. Delutan 1-re megyek a korhazba, akkor elokeszitenek a mutetre, es delutan 4-kor megmutenek. Meg ott a mutoben latni fogom Rozat, majd a gyerekorvos ellatja. Nekem 24 orat agyban kell toltenem, nem kelhetek fel, es nem is ulhetek fel, ennek ellenre szoptathatom a babat, es barmikor velem lehet, amikor csak akarom.

Nagyon furcsa tudni, hogy mar holnap delutantol igazi csalad leszunk, es lathatjuk is, es itt lesz kozottunk...

Keshi 5 percenkent hiv, es agyon aggodja mmagat miattam, mert persze hallattszott a hangomon a telefonban, hogy sirtam. Igazan nem is tudom, miert. Mert nagyon aggodom, de ugyanakkor boldog is vagyok, es varom mar, hogy lathassam... Hat arra, hogy felvegyem legalabb meg egy ectra napot kell varni, de Keshi egesz vegig ott lesz velem, es segit majd. Sot most a legutobb azt mondta a telefonban is, hogy 3-kor mar eljon a munkahelyerol, hogy itt legyen velem. Szoval nemsokara hazaer, es nem leszek egyedul...

Tehat most mindent at kell gondolnom, elo kell keszitenem holnapra a babanak es magamnak, es Keshinek is... Ugyhogy nincs tobb ido egereket itatni, es ertelme sincs...

Miutan vegeztem az orvosnal, es kicsit osszeszedtem magam, atmentem az oviba, ahol benn volt eppen a zenesuli igazgatonaje is. Mondtam, hogy nem jovok holnap tanitani. Olyan termeszetesseggel rendezte at az oraimat oktoberi kezdesre, hogy teljesen meglepodtem. Fel voltam ra keszulve, hogy nem lesz odaig az oromtol. Ehelyett fogta a telefont, es minden novendek szulojevel egyesevel megbeszelte az oktoberi elso orat... Nagyon kedves volt :-)

O mindharom gyermeket csaszarmetszessel szulte. Nyugtatott, hogy attol hogy az elso csaszar lesz, a kovetkezo johet normal uton is majd...

Kulonben megkerdeztem az orvostol, ezen a klinikan a szulesek 15-20 szazaleka zajlik csaszarral. Es kicsit megnyugtato volt, hogy nem annyira mutet parti, mint amit hallottam a novendekem anyukajatol rola. Szoval megbizom benne, es semmi penzert nem teszem kockara Rozi eletet, ugyhogy mondtam, hogy en mindenben elfogadom a donteset. Elmondtam, hogy en nagyon felek a gerincbe adando erzestelenitestol, megnyugtatasul kozolte, hogy azert fel vannak keszulve arra is, ha valami miatt altatas kell, de sokkal jobb, ha hallom, ami tortenik, es rogton lathatom, megfoghatom a babat. Az elmult evek folyaman csak ket olyan esetuk volt, mikor kenytelenek voltak az epiduralis erzestelenites helyett altatni. Megbeszeltuk azt is, hogy altalaban 5 napot kell benn lenni az anyukaknak, de

12. alfoldi13 (válaszként erre: 2. - E773b192c8)
2009. szept. 8. 11:13

erre borzasztó nehéz nekem a válasz mert nem csak a gyerekeimnél vagyok vagyunk nagyszülök már ...anita: Adri Rómeó/ Mariann Beni és van két nagyon kedves családon kivüli lány is ki csatlakozott idéző jelben ide hosszan tartosan igy Kinga picii Beni Sára vagy Brigi gyerekei is idesorolandok... de a gyertekek zőme ezután fog majd ....gondolom unokákkal előrukkolni...

ma Adri biciklizik körülöttünk...

2009. szept. 8. 11:13
Gratulálok!!!! Sok boldogságot nektek!
10. c62e5b7d24 (válaszként erre: 9. - Alfoldi13)
2009. szept. 8. 11:04
így már érem, a nagy bizonyosságot. Jó egészséget!
2009. szept. 8. 11:02

mivel császárral születik biztos az érkezése és mivel cipruson születik egy pici magán klinikán épp ma...

minden unoka érkezése nagy nagy ünnep ez is és mi még ezt sokszor éljük mint ahogy idáig is éltük meg

2009. szept. 8. 11:00
Nagyon drukkolok, már csak azért is mert az én fiam ma 18 éves :)))
2009. szept. 8. 10:54
Én nagyon drukkolni fogok,mert az egyik legkedvesebb naplóíróm !Nagyon sok szerencsét és eröt kívánok.
2009. szept. 8. 10:53
drukkolunk Noénak,babának apának és nagyszülőknek is!:)
2009. szept. 8. 10:53
Nem iszunk előre, de azért szurkolok, hogy minden rendben legyen. Biztosan gyönyörű kis tündér lesz! Azaz már most is az. :D
2009. szept. 8. 10:53

Kedves Alföldi,


én természetesen nagyon drukkolok:)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook