Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lilikénk születése... avagy teljes lett a család fórum

Lilikénk születése... avagy teljes lett a család (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lilikénk születése... avagy teljes lett a család

2010. szept. 28. 13:13
Sziasztok...na most gáz van, mert valahogy lemaradtam arról mikor megjelent a cikkem...de így kicsit megkézve is nagyon koszonom mindenkinek a jókivánságokat. pusz nektek
2010. júl. 14. 20:25
Szia!Sajnálom az első babát,és nagyon gratulálok ehhez a szépséghez:)sok boldogságot nektek,remélem Lilinek lesz kistesója:)
2010. jún. 26. 21:05

Cia!

Örömmel olvastam a cikket, hiszen egy "ismerős" írta! (Ugyanis nap, mint nap olvasom a naplód, így olyan, mintha ismernélek.. legalábbis egy picurkát..)

Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz, és még egy nagy gratula az ügyes, csinos Anyukájához!!! :o)

2010. jún. 26. 21:04
Gratulálok Lilikéhez nagyon szép baba.Nekem 2 kis fiam van akiket imádok.
2010. jún. 26. 19:00

Gratulálok a babádhoz!!Anyu is pajzsmirigyes,de nekem nem lett ezután tesóm:-(



Remélem ti még átélitek újra ezt az örömet:-))

2010. jún. 26. 16:45
:_)Gratulálok Lilikéhez:-)Jó egészséget nektek:_)
2010. jún. 26. 16:08
Az én történetem is fájdalmasan kezdődött, de boldog vége lett.
Egy vetélés, hosszú eredménytelen hónapok, majd egy diagnózis, amitől kiborultam...tömören ennyi az előzményekről. Most jöjjön kicsit bővebben, hogyan is vált végre kerekké az én, a mi világunk. Hogyan lettünk egy boldog család, apa, anya, gyerek...

Ugrás a teljes írásra: Lilikénk születése... avagy teljes lett a család

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook