Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres szemműtétem, kívánságra fórum

Lézeres szemműtétem, kívánságra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lézeres szemműtétem, kívánságra

2012. máj. 29. 15:08
Legutóbb ősszel kellett kb. valóban negyeddel erősebb a jobb szememre, de egy hónap múlva megint ugyanott tartottam,pont azzal a szememmel.Azóta sem mentem vissza, mert annál rosszabb nem lett. Jó lenne, ha nem romlana már tovább.
9. édesmandula (válaszként erre: 8. - Manikácska)
2012. máj. 29. 13:43

Nem lehet addig műteni sajnos.

Érdemes évente elmenned egy teljeskörű szemvizsgálatra: pupillatágíás, minden ami kell, így tudni fogod kb mennyit romlik...és ha teheted ne kérj negyeddel erősebb szemüveget, mert csak lelustul hozzá a szemed.

Az ár eltérő de ki lehet fogni jó ajánlatokat.

Nekem IntraLasik típusú műtétem volt.

2012. máj. 28. 06:43
Én is nagyon gondolkodom rajta már legalább 5 éve. Most 19 vagyok, rövidlátó, 3.75-ös és 4-es lencsékkel. 8 éve hordok szemüveget, de azóta sem tudom elhinni, hogy én is szemüveges vagyok. Sajnos majdnem minden évben romlik kicsit. Amig ezt csinálja, addig nem lehet műttetni? Mennyi amúgy egy ilyen műtét?
2012. máj. 24. 21:13

Én még csak gondolkozó stádiumban vagyok, de ez alapján mennék. :)


Nagyon jó kedvű, jó humorú lett a cikk! Tetszik!!!

2012. máj. 24. 21:01
Nekem most novemberben lesz 10 éve, hogy megműtütték, hasonlóan, bár már nem emlékszem minden részletre... Megérte az tuti, mindenkit csak bíztatni tudok...
5. édesmandula (válaszként erre: 2. - Pemete)
2012. máj. 24. 20:15
elnézéstkérekdeszóóóltam :)
2012. máj. 24. 14:14

Szia!


Nekem is nagyon tetszett az írás. Humoros volt, ha ilyen előtt állnék, akár azt is mondhatnám, hogy az én kedvemet meghoztad :-D


Viki

2012. máj. 24. 12:11
jó a stílus, van humorod:)
2012. máj. 24. 11:31

Na jó, ezt nem kellett volna elolvasnom, mert most rosszul vagyok...

Nagyon gyenge az idegrendszerem asszem:D

2012. máj. 24. 09:08
Leírtam a műtétem, külön kérésre végre, egy éve és pár napja volt, azóta köszönöm jól vagyok.
13 évesen lett szemüvegem, eléggé nem szerettem, ideiglenes volt aztán állandó lett, majd nem zavart, lett párom, munkám, életem, majd lett gyerekem, aki mindig leverte, és az már nagyon zavart, hogy összetörik, frusztrált a keretnézegetés, az árak, a gondozása, a kontaktlencse nem jött be, na akkor "műccsükmeg", bő egy év és két vizsgálat után úgy éreztem, nem romlik a szemem, készen állok és hajrá... a kép a műtét után a folyosón készült a kivárási időben, még elég "nyugis" voltam.

Ugrás a teljes írásra: Lézeres szemműtétem, kívánságra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook