Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres arckezelés fórum

Lézeres arckezelés (beszélgetős fórum)


2017. márc. 19. 14:29

Szia :)

Én most voltam csütörtökön. 60ezer volt, de egy alkalom elég lesz azt mondta a doki. Sűrűbbre állította a pontokat, tehát rácsosabb a bőröm most. Több apró pöttyben égetett a lézer. 0,8mm-enként azt hiszem. Az érzés az Ilcsi esemény elötti paprikakrémjére emlékeztetett. Annál nem volt dúrvább. Az rossz, hogy itthon kell lenni vele, mert látszik a beavatkozás. Mintha egy géz lapot nyomtak volna mindenhol a fejemre, olyan rácsos. :D nekem nem lett nagyon ödémás, pedig arra készítették fel. Elviselhető, a párom így is csókolgat. De már nagyon várom az eredményt. Ma volt az első peelingen, tehát egy vékony rétegtől már megszabadultam az elhalt felületből. Kedden lehet újta felkenni a peeling krémet, amit kaptam. Attól leolvad a halott réteg, így nem lesznek hámló rojtok az arcon. Amúgy ez a száradt, feszülő érzet kellemetlen. Főleg, ha nevetnék egy jót. Holnap egy tápláló maszkot kell majd használnom, amit a doki adott. Elvileg keddre már a peeling mindent levisz és ragyogó lesz. :)

Nekem apró értágulatokat is lelőtt másik lézerrel. Ez benne volt az árban. Amúgy pati nyomok voltak két oldalt a hormonális vonalban az arcomon, egy kissé petyhüdt és a pórusaim kicsit tágak voltak. Ránc még csak nagyon vékonyka volt, 33 éves vagyok és inkább kombinált bőröm van. Nem olyan könnyen ráncosodok. Szóval amit várok, hogy az erecskék lezáródtak, nem pirosodnak, a szemem körül a szoli szeplők halványuljanak és a hegek úgy szintén. Az arcom kollagénnel feltöltődjön 3 hónap alatt, ahogy mondták.

Jelentkezem kedd után, hogy milyen lett. És majd 21 nap múlva is, amikorra megújul a bőr.Meg majd nyáron is, hogy feszesedett-e. :)

7. teltzsu (válaszként erre: 6. - 525242e01f)
2017. márc. 5. 21:36
Nekem az első 50.000 volt, a második 60. Mindkettő "akciósan"...
6. 525242e01f (válaszként erre: 4. - Teltzsu)
2017. márc. 5. 21:15

5x 40000 ft. elég drága volna.De lehet elég volna kevesebb is.Mindenesetre gondolkozom rajta.

Köszi a választ!

5. 525242e01f (válaszként erre: 4. - Teltzsu)
2017. márc. 5. 21:13
:)
2017. márc. 5. 19:37
Ha frakcionált lézeres kezelésről van szó, nekem van tapasztalatom. Az én esetemben egy kontár bőrgyógyász által okozott maradandó hegeket próbáltak meg eltüntetni. Az eredmény egész szép lett, igaz, nem csináltattam meg mind az 5 kezelést, mert max. ennyit lehet - elsősorban anyagi okokból. Csak 2 ilyen kezelésen voltam. Ha nem sajnálják le az érzéstelenítőt az arcodról - a 2. alkalommal nálam ez történt - akkor elviselhető a fájdalom, egyébként borzasztó. Utána 1 napig nagyon ég és fáj az arcod, aztán a 2. naptól elkezd hámlani. Ha jól állítják be a dózist, akkor 1 hét alatt teljesen lehámlik a bőr a kezelt területről. Utána nagyon kell ügyelni a fényvédelemre. Sok sikert.
2017. márc. 5. 18:34
Senkinek nincs tapasztalata?
2. 525242e01f (válaszként erre: 1. - 525242e01f)
2017. márc. 5. 17:56
Bocsánat 40000 ft-os :)
2017. márc. 5. 17:56

Azt szeretnét megtudni,kinek milyen tapasztalata van lézeres arckezeléssel kapcsolatban.Egy magán bőrgyógyász és egyben kozmetológus 40 ft-os teljes arc lézerezést ajánlott nekem a miteszerek álltal létrejött aprsó lyukakra amik szemkörnyék és homlok tájékán láthatóak.Elég drága és nem tudom kipróbáljam-e.De szeretném viszont eltűntetni ezeket a kis hegeket.


Valakinek tapasztala? A válaszolóknak előre is köszönet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook