Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik valóban hatásos ránctalanítókrém? fórum

Létezik valóban hatásos ránctalanítókrém? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 10. 04:46
Köszönöm a gondolatokat. Valóban nem eltüntetni akarom a ráncokat, csak kicsit fiatalítani az arcomat. Az utóbbi hónapokban lett látványosabb a változás (fogyás és életesemények együttese...szerintem). Igyekszem több folyadékot inni (nehezen megy. Munka közben annyira intenzív a nap, hogy el is felejtem, így reggel és este iszom többet). Nem csodát szeretnék, csak valamit, ami kicsit ouhít, kisimít :-)
2022. febr. 10. 00:41
"A gyárban kozmetikumokat gyártunk, a boltban reményt adunk el." Revlon
23. andilaci (válaszként erre: 5. - Hottie)
2022. febr. 9. 23:28
👍
22. tien (válaszként erre: 21. - Solar-Tochter)
2022. febr. 9. 21:07

Nekem szebb a bőröm a napi rutin miatt.

Nyílván a genetika is számít ,sőt !

De egy jól eltalált ''szép"INCI -vel rendelkező krém ,olaj,szérum javíthat sokat a bőr minőségén.

21. Solar-Tochter (válaszként erre: 20. - Solar-Tochter)
2022. febr. 9. 15:39
Hiába kentek bármit, főleg kollagént, nem fog segíteni. Elsősorban genetika, életmód. 20 éves kor után fokozatosan csökken a bőr ELASZTÁN tartalma. Az elasztán a felelős a ráncokért.
20. Solar-Tochter (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2022. febr. 9. 15:34
66 évesen lett az első ráncom.
2022. febr. 9. 12:56
Nem hiszem hogy a FI,,eltüntetni akar,,inkább csak javítani az összképen, ami már nem lehetetlen.
2022. febr. 9. 12:53

Nagyon fontos azt tudni, hogy a ráncokat eltűntetni nem lehet, csak megelőzni. Minden gyártó persze úgy reklámoz, hogy ez meg az a csodakence eltűnteti a ráncokat, de ez gyakorlatilag nem igaz.

A másik dolog, hogy a kollagén hasznos, de arról is tudni kell, hogy ott hasznosul elsősorban, ahol a legnagyobb hiány van belőle, ami nem biztos, hogy az a terület lesz, amire valaki kifejezetten alkalmazni akarja, másrészt pedig minimum napi 10.000 mg fogyasztása lenne az ideális, hogy igazán hatásos is legyen.

17. tien
2022. febr. 9. 12:23

55 évesen kialakítottam egy rutint.

Egyik este 30% c vitaminos krém

2.este retinol

3 .este booster

4.aha 30%+bha 2% hámlasztás.

Sok vitamin,alvás még pluszban.

Nem sok ráncom van.

A derűs ,pozitív szemlélet is fontos.


A níveát kenem a kezemre ,oda jó.

16. NomNom (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 12:19

Kollagenrol rengeteget olvastam és orvosi vélemények alapján annyit szűrtem le, hogy valamicskét használ, de persze az időt az sem tudja megállítani. Ja és csak belsőleg alkalmazva. Állítólagos kollagénes krémek semmit nem érnek.

Én kapszula formájában szedem mert alapvetően rosszul vagyok a gondolattól, hogy miből van.


Amúgy a ráncokért a gének és a napfény a felelősek.

Azzal hogy mit örököltél nem tudsz mit kezdeni, viszont az arcokat védheted a napsugaraktól.

2022. febr. 9. 10:00

Szerintem sincs ilyen krém. A kollagént olvasom én is, hogy jó lehet inni, de van tabletta is. Én a JutaVit Kollagén Komplex tablettáját szedem 2-3 hónapja, de nem látom, hogy kevesebb lenne a ráncom + Aloe Vera géllel kenem az arcom.

Amúgy meg örüljünk, hogy megöregszünk, másnak ez sem sikerül :(

Az öregedéssel meg együttjárnak a ráncok.

14. Lilu62
2022. febr. 9. 09:02

Nem tudom, hogy van-e ilyen krém.

Én csak hidratálót használok + bórradírt. Időnként kikeverek 1 tojás sárgáját túróval, azt kenem az arcomra. nagyon selymes tőle a bőröm.

A boltban vett bőrradír helyett is van házilag készített módszer. Ez az élesztő. Pici langyos tejjel simára keverem, felviszem az arcomra, és mikor megszárad le mosom, majd uborkával hidratálom a bőröm.

A mi ránc még maradt rajtam, az megfér ott, engem nem zavar.

2022. febr. 9. 08:41

Van. De nem Nivea kategória. De önmagában bármi kevés. Sport, szauna, mérsékelt napozás, semmi szolárium, naponta legalább két liter tiszta víz, tiszta gondolatok.


Azt speciel nem tudom, hogy ha valaki nem kezdi el a húszas évei végén, most mit tud kezdeni, de én 44 évesen még mindig nem ráncosodom.

12. Alnisa (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 08:17
Érdemes lenne kollagént innod, az is nagyon sokat segít a bőr feszességén.
11. syria (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 08:04
Az idő vasfoga ellen nem létezik semmilyen hatásos krém.
10. simple (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 08:00
Kicsit elkéstél ezzel. Ha 20 évesen elekzdtél volna valami jó krémet használni, a kialakulást lehetett volna megelőzni/késleltetni.
2022. febr. 9. 07:52
Nincs ilyen.
2022. febr. 9. 07:51
Botox 😉😅
2022. febr. 9. 07:46
Szerintem nem.
6. tien (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 07:46
Nem.
2022. febr. 9. 07:42
Nem létezik.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 07:37
nem
2022. febr. 9. 06:53

Írd be a keresőbe ,,Randi krém ,WTN termék.


Ne riasszon el a hülye neve:))

Tudja amit írnak róla ,,és van 1 másik almás arc krémük is,,nagyon jó.3 hónapig elég 1 tubus.Mindkettőt használom.

2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. febr. 9. 06:51
Sztem nem :)
2022. febr. 9. 05:49
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. 43 leszek idén, fogytam viszonylag sokat, látszik az arcomon. Én idáig ezzel a ránctalanító dologgal nem foglalkoztam. Bekentem minden reggel nivea krémmel az arcomat, mert száraz, aztán úgy jó volt. Mások mindenfélét használnak, van, aki drága kezelésekre jár, de én őszintén szólva még változást senkin sem láttam. (Persze ezt nem mondom meg nekik.) Valaki talált már valóban működő krémet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook