Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik igazi szerelem fórum

Létezik igazi szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Létezik igazi szerelem

1 2
17. Sly7105 (válaszként erre: 16. - Ade3888e36)
2011. nov. 26. 12:47

Sajnos valóban nem mindenki talál rá a párjára, és akár így éli le az egész életét, magányosan, vagy folytonos társkeresésre.

Viszont nagyon sokat pedig leélik az életüket az általat említett "naiv idealizmusban", vagyis boldogan, egymás mellett, szeretetben és megbecsülésben. A nagymám 54 évig élt a papával és nagyon példamutató életet éltek, szerették egymást mindig! A szerelem persze, hogy átalakul idővel szerelemmé, hiszen ez is természetes. A szerelem érzése egy nagyon felfokozott érzelmi állapot, amit nem lehet 50 éven keresztül lobogtatni. DE időről-időre fellángol a tartós kapcsolatokban is. Erről írtam egy cikket is itt a Hoxán, de még nem jelent meg... A 3. évfordulón még javában dúlhat a love:)

2011. nov. 26. 12:28

Gratulálok a történetedhez. Adele biztos ír majd róla egy dalt.


Attól hogy te megtaláltad az "igazit" még nem jelenti azt hogy mindenki meg fogja.

És 3. évforduló? Hát az lófütty. Nagyon sokan 10, 20, 30 év múlva jönnek csak rá hogy már nem szeretik egymást. Divatosan szólva "a szerelem átalakult szeretetté". Nincs élethosszig tartó garancia egy kapcsolatra sem és így csak még nagyobbat üt ha végül mégis szétmentek. Nem egy nőt ismerek aki így járt.

Ez a naiv idealizmus.

2011. nov. 26. 12:18
Jó nektek gratulálok!!!Legyetek mindig ilyen Boldogok!!!
2011. nov. 26. 12:13
Én hiszem, sőt tudom, hogy létezik, legyetek nagyon boldogok!
2011. nov. 26. 11:44
Szép történet. Sok boldogságot nektek! :)
12. 1e76158442 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 26. 11:25

ez igy igaz!Semelyik kapcsolat nem úgy kezdődik,hogy ez biztos rossz lesz.Azért kapcsolat és kapcsolat között különbség van,mivel mindenkinek más természete van.És aztis tudjuk,hogy az eggyütt járásnál még minden nem derül ki,de amikor két ember összeköltözik akkor megváltozik minden,kiderülnek a rossz tulajdonságok,és rajtunk múlik,hogy ezt hogyan tudjuk tolerálni.Énis sok olyat olvastam és hallgattam már végig,hogy milyen szerelmes is a párocska aztán mikor 3-4 év után összeköltöznek,jönnek a gyerekek,jönnek a problémák egyszerüen minden elromlik.Énis elváltam.De énis találtam valaki olyat akit imádok és ő is imád engem,rögtön egybe költöztünk,van egy nem közös 16 éves lányunk,és két közös gyermek.9 éve élünk eggyütt és most jegyeztük el egymást,össze fogunk házasodni és ez már nem lesz zsákbamacska,tudjuk mit várhatunk a másiktól és hogy meddig fog tartani????Ez nagy kérdés.A nagyon jó,csodálatos kapcsolat is egyszer véget érhet,azért kell a mának élni és ápolni a kapcsolatot,megmenteni ha érdemes,persze mindenhez két ember kell és egy nagy adag szerelem.

Na most jól elkalandoztam énis...

Azért a szöveg irójának sok boldogságot kivánok!!!Szép kis történet.

2011. nov. 26. 11:18
a szerelem mint az árnyék követi az embert elszaladni elölle nem lehet énekelte a kislány a tv ben az elöbb
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 26. 11:05
tényleg nem hátrány az igaz szerelem kezdésnél;)
2011. nov. 26. 10:56

Örülök, ha valaki boldog, és maradjon is így, ez lenne a természetes.

Engem most az gondolkodtat el, hogy minden normális kapcsolat, ami érdemes a folytatásra, igaz szerelemmel kezdődik, legyen huszon, ötven esetleg több éves valaki... vagy tévedek??


Az már más, hogy meddig tart, és melyik fél részéről romlik el valami.

8. b-zs
2011. nov. 26. 10:45

én már megtaláltam:)

Sok-sok boldogságot Nektek!!

2011. nov. 26. 10:20
Sok boldogságot nektek. :)))
6. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Sümeghi Rendelő)
2011. nov. 26. 10:19

Jó kis cikket írtál a boldogságról, gratulálok. Szerintem is létezik "igazi szerelem", olyan kapcsolat, ahol mindkét fél boldog és kiegyensúlyozott, megtalálják egymásban a harmóniát. Hát persze, hogy van ilyen. Csak van aki későn vagy nehezen talája meg a másik felét.

Én is boldog házasságban élek, 13 éve.

2011. nov. 26. 10:18
Sok boldogságot!:)
2011. nov. 26. 10:04

Nekem is hasonló a történetem, IGEN LÉTEZIK AZ IGAZI ŐSZINTE NAGY SZERELEM!!!!!! Én is ugyanilyen boldog vagyok mint Te, és a kis Férjecském is Velem, mert mi egymásnak vagyunk a JÖVŐ, és az ÉLET!!! Januártól már hárman :) a MiniPocaklakónkkal :). Igazi Szerelemgyerek :)

Sok boldogságot :)

2011. nov. 26. 09:46
Bizony létezik. Sok boldogságot nektek!:)))
2011. nov. 26. 09:45
Szép, boldog írás... gratulálok az életetekhez, és sok-sok boldogságot, szeretetet, örömet Nektek. :)
2011. nov. 26. 09:32
Azért szeretném megosztani veletek a boldogságomat, hogy elhiggyétek mindenki megtalálhatja az "igazit". Nekem sikerült...
Egy rossz házasság és válás után testileg, lelkileg összetörve, jóval 20-on túl azt hittem, ez már nem lehetséges.

Ugrás a teljes írásra: Létezik igazi szerelem
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook