Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik e olyan hajfesték ami ha fürdeni mész nem hagy nyomot a börödön.?Szóval nem folyik le a szin.. fórum

Létezik e olyan hajfesték ami ha fürdeni mész nem hagy nyomot a börödön.?Szóval nem folyik le a szin.. (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 4. 16:41
A Palette nagyon jó, évek óta azzal festem, már mindent kipróbáltam.
2008. jún. 25. 08:09
Nekem eddig egy hajfesték sem fogta be a bőröm.Sokat kipróbáltam, wella,palette...Ami a legjobb volt árban is,és mindig olyan színt kaptam,amit szerettem volna,az a fodrászkellékes boltban vásárolt.
2008. jún. 25. 08:08

Semelyiknek nem szabadna engednie,hajfestéskor jó alaposan ki kell öblíteni és 3-4 nap múlva lehet először strandra menni vele.De én azt javaslom,hogy még most fesd be és egész nyáron ne.Úgy is csak kiszívja a szinét a nap és a sok fürdés úgyis kikoptatja.

Nagyon meleg vízbe meg pláne nem szabad menni frissen festett hajjal,fúleg nem vörössel,mert érdekes színt fog felvenni az egész medence:)

2008. jún. 25. 08:00
Nekem a "Palette Natural Colors" vált be:)
2008. jún. 25. 07:53
Nekem anno fekete volt, wella, és sose engedett a színe, max az első hajmosásnál, (a festés után 2-3 nappal első mosásnál)
2008. jún. 25. 07:52

Gondolom vörösre gondolsz, v vmi sötét színre :))



Nekem míg vörös volt a hajam, mindig engedett valamennyit sajna..

2008. jún. 25. 07:50
Létezik e olyan hajfesték ami ha fürdeni mész nem hagy nyomot a börödön.?Szóval nem folyik le a szin..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook