Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges az, hogy a nőgyógyász a hüvely helyett a húgycsőből vett mintát azzal a pálcával? fórum

Lehetséges az, hogy a nőgyógyász a hüvely helyett a húgycsőből vett mintát azzal a pálcával? (tudásbázis kérdés)


1 2
22. gizus58 (válaszként erre: 16. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 10:06
Aki ismeri kicsit a testét az tudja hogy fizikailag lehetetlen így venni kenetet. Ha feltárta kacsával a hüvelyt, akkor a kacsa felső része eltakarja húgycsövet, nem férni hozzá sehogy sem! A véres vizelet,és afájdalom lehetett mástól is pl, vesehomoktól ami épp akkor ürült ki és felsértette a húgycsövedet!
2017. jan. 10. 09:59
De hova tette a kacsát??
20. syria (válaszként erre: 5. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 08:42

Ha tényleg onnan vette, az horror. :( Urológus talán tudná tisztázni, mindenképpen menj el, ne maradj bizonytalanságban.

Nehéz elképzelni, hogy ekkorát hibázott az orvos, de a fájdalmakat te érezted.

19. gizus58 (válaszként erre: 1. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 07:37
Kizárt,hogy onnan vette! A hüvelykenet és húgycsőből vett minta teljesen más!Akkor a cytológián ráírták volna hogy a minta nem a cervixből származik.A cervix pálcával képtelenség a húgycsőből mintát venni,ezt biztosan tudom,.Dolgoztam vele,tehát lehetetlen!
18. 5bab5193e7 (válaszként erre: 16. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 07:36
Mi a fenének jársz egy ilyen orvoshoz?
17. Nikii0426 (válaszként erre: 15. - Böce)
2017. jan. 10. 07:00
Nekem nincs benne tapasztalatom, de valahogy èreztem, hogy nagy esèlyem nincs ... Sajnos igy megy ez
2017. jan. 10. 06:58

Utana felhivtam es azt mondta hogy a hüvelyembol vette meg hát szerintem mèg ő is azt hitte...alig lát az az orvos hunyorog meg össze volt dagadva a szeme...mèg amit mond is alig èrtem...nèger

Úgy kell figyelni hogy èrtsem amit mond.

Igen nyilvan az van irva hogy cervix váladèk de ugyanezek a baktèriumok a húgycsőben is ugyanugy előfordulnak...

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt...elèg nehezen birom túltenni magam rajta

Nemhiszem hogy az orvossal szemben tudnèk valamit is eredmènyesen tenni...az biztos hogy lelkileg jobban megviselt mint fizikailag...nemtudom hogy valaha is fel merek e ülni abba a szèkbe...ezt az orvost pedig termèszetesen nagyívben kerülöm...pedig jópár ezret otthagytam nála...:/

15. Böce (válaszként erre: 13. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 06:54

A betegjogi képviselő csak egy ingyenélő, aki tojik a beteg panaszára.


Sajnos tapasztalat.

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 06:51

a leletedre rá van írva, hogy honnan származik a kenet

2 hét elteltével már meg kellett kapjad


elég valószínűtlen, hogy rossz heyről vett volna kenetet...amúgy pedig tájékoztatnia is kell a végzett beavatkozástól


Te pedig tanuld meg, hogy az ember azonnal kérdez az orvostól!

2017. jan. 10. 06:22

Hát èn is csillagokat láttam...ilyen erős fájdalmat nem sokszor èreztem èletem során pedig műtöttek is már.

A húgycsőből is szoktak kenetet venni utána nèztem ès pont ezek a tünetek jellemzőek utána mint amit en is leirtam.

Mar azóta eltelt 2 hèt az a baj... De egyèbkènt kihez tudnèk fordulni? Betegjogi kèpviselő? Hogyan működik ez a dolog?

12. andi6020 (válaszként erre: 5. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 06:21
Kizárt, hogy kacsát dugjon az a "barom" orvos a húgycsövedbe.
11. globus
2017. jan. 10. 06:01

Ha úgy gondoljátok, hogy a kacsát is bele tudta tenni a húgycsőbe kinyitva, akkor igen.

Női húgycső 3-4 cm hosszú.

Rejtvény feladva.

2017. jan. 9. 23:45
Ha így van, feltétlen nézesd meg magad urológussal, hogy tett-e benned valamilyen kárt! Ha netán bajt okozott, majd az urológus tudja hová fordulj, mit tegyél. Szerintem se hagyd csak úgy futni és további károkat okozni! Többé hozzá ne menj - mindenképpen keress magadnak egy másik, normális nőgyógyit.
2017. jan. 9. 23:38

Szerintem nem.

Amikor azt a vékony katétert helyezik fel, attól is csillagokat lát az ember, nemhogy a mintavételi pálca.

8. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Nikii0426)
2017. jan. 9. 23:35

Azt lehet remelni, hgy mar eleg sok tapasztalata van e teren, de remelhetoldeg nincs igazad es csak erzekeny volt a terulet.

Nemvok ennek a hive, de ha megis hibazott, tuti nem hagynam annyiban....

Azert a ket nyilas bazira kulonbozik, szval nem ertem :(


Mindenkepp valts nodokit, egy ilyen manyus nem kelt bizalmat- nogyogyasznak pont ez az egyik alap pillere, hgy bizalommal fordulhatunk hozza -akarmi is van es egy mintavetelnel nagyobb dolgokrol is beszelek. Terhesseg elsosorban. Szval, ez igy nem oke :(

2017. jan. 9. 23:25

Nem tudom, mit mondjak, a húgycsőbe nem is tudom, hogyan lehet behatolni azzal a kenetvevő pálcikával vagy mivel.

Tudom, hogy még a gondolat is rémes, de el kell menned orvoshoz. Esetleg az urológiára, hogy ott megnézzenek.

6. Nikii0426 (válaszként erre: 5. - Nikii0426)
2017. jan. 9. 23:20
Mikor hazaèrtem felhivtam hogy nagy a baj...erre azt mondta vegyek be no spát...
2017. jan. 9. 23:19

Lehet, hogy most hülyènek nèztek, de már most teljesen biztos vagyok benne hogy nagyot hibázott az a b@rom orvos.

21 eves vagyok es sajnos elègszer voltam mar nőgyogyasznál. Műtöttek is már...stb.

Többször vettek kenetet ès tudok különbsèget tenni hüvely ès húgycső között.

Mikor èpp a szèkben ültem ès kèszült levenni a kenetet már akkor furcsa volt, hogy miert annyira fent " keresgèl" ès amikor csinálta...azt a fájdalmat...senkinek nem kívánom.

Miután kimentem onnan a pisilès mintha pengèket pisiltem volna nem is beszèlve hogy nem kicsit volt vères a vizeletem.

Hozzátennèm hogy ez mind magánrendelèsen törtènt ès a 2. alkalom volt hogy mintát vett, ugyanis az első mintát azt " elhagyta" ...2 szer mentem az eredmènyèrt...mind a kèt alkalommal 10percig nyomkodta a telefonját keresgèlve hogy az èn eredmènyem is megèrkezett e.

Ezèrt vett mèg1szer mintát...na de ez egèsz más volt mint az első kenetvètel, egy szóval szörnyű...ez az èlmèny örökre elvette a bátorságom hogy valaha is felüljek abba a szèkbe.

2017. jan. 9. 23:16
Tuti észrevetted volna!
3. NoSpoon (válaszként erre: 1. - Nikii0426)
2017. jan. 9. 23:12
Nem igazán. Szerintem, ha így lett volna, nem kérdeznéd.;)
2017. jan. 9. 22:43
Te hány éves vagy, megmondanád?
2017. jan. 9. 22:39
Lehetsèges az, hogy a nőgyógyász a hüvely helyett a húgycsőből vett mintát azzal a pálcával?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook