Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges az, hogy a nőgyógyász a hüvely helyett a húgycsőből vett mintát azzal a pálcával? fórum

Lehetséges az, hogy a nőgyógyász a hüvely helyett a húgycsőből vett mintát azzal a pálcával? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. jan. 25. 17:21
Kiderült már valami? Javult az állapotod?
2017. jan. 25. 17:17

Jesszus most tényleg a néger kifejezésen vagyunk kiakadva...először is nem érdekel ki milyen szinu mert le....rom

Másodszor ha tőlem jobban odafigyel valaki a higéniára akkor megeszem a kalapom...majd 100 fokon " főzöm " az alsoneműimet, a nemiszervem nem törlöm soha törölközővel fürdés után nehogy bakteriumok tapadjanak meg csakis törlőkendő, intim mosakodó az egyetlen amivel ott mosom, ja és tisztában vagyok vele hogy melyik a hüvelyem és a húgycsövem nincs szükségem tanulmányozásra de ha hirtelen egy pálcával csinal ott valamit 2 masodperc alatt amikor köpni nyelni nemtudsz ugy faj, de közben elgondolkodtato mert mégis csak orvos annyira hülye nem lehet hogy eltévessze de mikor vért pisilsz itthon és iszonyúan fáj akkor lehet hogy nem csak bennem fordult volna meg ez a kérdés. Ja és hogy senki.nem negatívoskodik? Jah hát értem...akkor ezek a beszólások hogy tanulmanyozzam a testem meg hasonlok azok bem lenézőek? Nem ertem minek valaszol az olyan aki nem.segiteni akar hanem csak idegesiteni....akik viszont normalisan segitőkészen valaszoltak azoknak köszönöm.

50. 9c485f67e8 (válaszként erre: 49. - Syria)
2017. jan. 11. 13:16
Még egyetlen "lehetek-e terhes" fórum!
49. syria (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2017. jan. 11. 12:37
Jesszus! Mi vár még ránk? :D
48. 3aa914ed63 (válaszként erre: 41. - Nikii0426)
2017. jan. 11. 11:42

Nem, ha azt mondod, akkor bunkó és rasszista kifejezést használsz. A "fekete" lehet maximum elfogadható, ha egy szóval szeretnéd megjelölni. De nem azért nem értetted, amit mond, mert több pigmentsejtje volt, mint neked.


Számos fekete él nálunk is, aki perfekt magyar, sőt, itt is születtek már.


Te a "külföldi" szót kerested.

47. Interna (válaszként erre: 42. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 21:15
Elképesztő amit itt leírtál . De legjobban az , hogy Te mint nő, nem tudod megkülönböztetni hogy hol matatnak ?El sem hiszem !Ha gyakran szokott hüvelygyulladásod lenni , a sok rémtörténet helyett tanulmányozd inkább az intim higiéniával kapcsolatos teendőket .
2017. jan. 10. 20:59
Ha egy orvos, akinek még fizetek is, csak egyszer is fájdalmat okoz, máris keresek másikat. Nem megyek hozzá még vissza is.
2017. jan. 10. 19:02

Mit keresne a nôgyógyász a húgycsôben?

Az már nem az ô szakterülete.

44. globus (válaszként erre: 42. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 18:38

Hüvelygyulladás miatt elképzelhető, hogy baromi fájdalmas az a terület, különösen ha feszegetik kacsával, de ha azt mondod, hogy nem volt kacsa... szerintem senki sem negatívkodott veled, de ugye te is érzed, hogy kacsa nélkül kenetvétel annyira hihetetlen kategória :)

Ha jól értem, a második, fájdalmas mintavételnek nem ismert az eredménye, ezért nem mész vissza hozzá?

43. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 18:08

Én át tudom érezni, legalábbis azt mondhatom, hogy kifejezetten rossz érzés volt olvasni a soraidat. Ezért írtam, hogy már az elsô nem meggyőző alkalom után soha vissza nem mentem volna ilyen dokihoz. Mellesleg volt asszem 3 kellemetlen vizsgálatom életemben, na, az mind nőnél volt, köpni nyelni nem tudtam, hogy női nőgyógyász mièrt vizsgál ilyen bunkón. Míg a férfi nőgyógyászok ugye hírhedtebb bunkók, de örülök, hogy az enyém nem ilyen.


Pontosan értem, hogy egy kiszolgáltatott pozícióban voltál, épp ez az, hogy valami tehetetlenség jött le abból, amit írtál. Mivel nem mindenki ilyen, ne veszítsd el a bizalmadat és kérdezz meg más szakembert is, amíg meg nem találod a jót, akinél nyugodt vagy! Amikor viszont nem bizalomgerjesztő az egész, inkább lépj vissza minthogy megint kellemetlenségben legyen részed!

2017. jan. 10. 16:04

Egyébként a panaszom hüvelygyulladás, égő érzés. Már 3 éve hol jobban hol kevésbé.

Több gyógyszert kipróbáltattak velem mint amennyit egy 90 éves talán egész élete alatt nem hasznalt. De mar inkabb probalok egeszsegesebben élni termeszetes gyógymódok csak akkor megyek orvoshoz ha nagyon rossz a helyzet.

2017. jan. 10. 16:00

Nem a bőre szine volt a lényeg hanem az hogy nem értem azt amit mond...es ha azt mondom néger akkor többnyire érthető hogy azért nem tud beszelni magyarul mert nem az az anyanyelve és nem azért mert valami betegsége van...tőlem aztán lehet hupilila is...ha zavart volna a bőrszíne nem megyek hozzá és fizetek neki.

De már teljesen eltértünk a témától.

Nem tudom miért de tényleg bem használt kacsát viszont a papíron cervix váladék van írva. Az első leletet hagyta el, amikor azt vette az nem fájt.

A második volt ez az eset.

Minden kedves válaszolónak köszönöm, hogy válaszolt. A negatív kommentelők pedig biztosan nem tudják átérezni azt fájdalmam de főleg lelkileg amit átéltem.

Mostmár nincs semmi bajom, remélem többet nem kell ehhez hasonlót átélnem és senkinek sem.

Hogy pontosan mi történt talán sose fogom biztosan tudni, legközelebb jobban fogom figyelni hogy mit csinál az orvos és ha kell akár rá is szólok.

Puszi Nektek

40. 3aa914ed63 (válaszként erre: 16. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 15:42

Ennek mi köze van a bőre színéhez?

Nem szalonképest, bunkó rasszista kifejezést használtál.

39. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Linzerkarika)
2017. jan. 10. 15:26
Mert mèg csak január tizedike van, te!:D
2017. jan. 10. 14:37
Lehet, hogy azért "keresgélte" a leletet, mert arra egyértelműen rá van írva, hogy a minta honnan származik, nem megfelelő a kenet minősége, stb. Nem akart beégni.
37. gizus58 (válaszként erre: 33. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 14:15
Ha nem használt kacsát, hogy vett a méhnyakból mintát eszközzel??Akkor honnan a cervix váladék lelet??Anyakcsatornából csak úgy lehet kenetet venni ha feltárja kacsával.! Ha nem volt kacsa akkor csak a hüvelyből vett váladékot, az nem egyenlő a cervix kenettel. Két külön dolog.
36. globus (válaszként erre: 34. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 14:13
Mi volt a nőgyógyászati panaszod? Csak volt valami, ha hozzá mentél... lehetetlen, hogy kacsa felhelyezését ne lehessen észrevenni, eleve azért használják, hogy feltárják a hüvelyt cervix minta vételéhez. Ha nincs feltárás, max. hüvelybemenetből lehet váladékot venni. Még egy orvostanhallgatónak is több anatómiai ismerettel kell rendelkeznie :)
35. globus
2017. jan. 10. 14:10
Csak ismételni tudom magam, hogy próbálj meg érdeklődni a szövettani laborban (patológián), hogy bemehetnél-e a lelet másolatáért. Ha ott nem tudnak róla, akkor tekinthető elveszettnek. Ne mondj le róla!
2017. jan. 10. 14:09

Azt nem tartom valoszinunek hogy mi elott bementem semmi bajom nem volt a pisilèssel miutan kijottem nagyon fajt es verzett...hogy ez ido alatt kaptam volna akár hölyaghurutot vagy kiűrült volna a vesehomok stb. Ekkora egybeesès nem lètezik

Masodpercre pontosan

2017. jan. 10. 14:06

Kacsát egy alkalommal sem használt. Az előző mintát valoszinuleg leadta mert kèt alkalommal is 10 percig síri csöndben vártam amig nèzegette az email jeit de vègül nem lett meg.

Az egyik hozzászóló azt irta ő dolgozott ilen eszközzel ès lehetetlen az ilyen. Már ènsem tudom mit gondoljak akkor, elbizonytalanodtam. Viszont azt tudom hogy többször vettek már mintát tőlem ès max. Kellemetlen volt. Ilyen fájdalmat egyik alkalommal sem èreztem.

Csak azert mentem vissza hozzá az eset után mert kíváncsi voltam mi lesz a leeten. Soha többet nem megyek hozzá de egy jódarabig szerintem senkihez sem.

Egyèbkènt az interneten elèg jókat írnak róla azert gondoltam hogy nem valami barbár. Egyèbkènt a rendelöje is mintha a 80as èvekbol használná az eszközeit.

Rèmes az egèsz.

Már nincsenek panaszaim 2-3 nap alatt elmúlt szerencsère. Nem hinnèm hogy az urológián tudnának valamit nèzni...ja ès mire bejutnèk ...apukám 3 napja akart menni, már csak időpontra lehet menni es február vègère adtak neki időpontot.

32. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 13:57
Na ez volt eddig az idei év legnaívabb kérdése!
31. globus (válaszként erre: 30. - Globus)
2017. jan. 10. 13:38
Egyáltalán, mit turkált tíz percig a telefonjában, sms-ben, emailben kapja a leleteket, papír nuku? :)
30. globus (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2017. jan. 10. 13:36
Mondjuk én a helyében érdeklődnék a szövettani laborban is. Mert az, hogy nincs meg a lelet, egy dolog, laborban kell lennie másolatnak. Kérdés, hogy lelet nincs meg, vagy a levett minta veszett el?
29. spann
2017. jan. 10. 13:27

Nem!


Ilyen hülyeséget!

28. Bichi
2017. jan. 10. 12:12
Én el nem tudom képzelni ezt az esetet, miszerint a húgycsőből venne mintát, se fizikailag, se elméletileg, főleg, hogy a páciens hatalmasat ordítana...
27. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Gizus58)
2017. jan. 10. 12:10
Ez tényleg igaz, hogy nem férhet a húgycsőhöz, de elhagyta a csaj leletét. Milyen orvos az ilyen?
26. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 12:03

Bocs, de te miért mész ilyen dokihoz magánrendelésre? É nem először mentél hozzá.


Tegyél nyugodtan panaszt, járj a végére. De mielőtt legközelebb nőgyógyászhoz mész, legalább "nyomozd ki", vagy nézd meg, hogy elèg bizalomgerjesztő-e. Pl egy olyan, aki elhagyja a leletet,menjen a pitsába, tuti, nem jelentkeznék be hozzá még egyszer.


Sajnálom a kellemetlenséget, olyan rossz lehet az ilyen, de vigyázz magadra, és legközelebb ne menj hülyéhez.

2017. jan. 10. 10:37
ammaaarha!
24. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 10:26

a cervix az a méhnyak


tehát kacsát kellett betennie, hogy mintát vegyen


volt benned kacsa?

23. EzotErika (válaszként erre: 5. - Nikii0426)
2017. jan. 10. 10:11

A helyedben keresnék másik nőgy.-t, mert szűrésre menni fontos, v. ha pl.: babát akarsz/vársz.

Legyen bátorságod egy másik orvossal, vizsgáltatni magad.

Az talán el sem 'veszíti' az eredménye!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook