Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet gyerekem vagy sem? fórum

Lehet gyerekem vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 29. 11:49
Hát ilyenem nem volt, de én a helyedben orvost váltanék. Ez egy kicsit kevés ahhoz hogy azt mondja talán nem lehet gyereked.
2009. szept. 29. 11:46

Tíz nappal hamarabb jött meg a mensim.Előtte teljesen terhes tüneteket produkáltam,tehát gondolok ilyenre hogy hányinger(igaz egy-két napig),mellfájdalom,fáradtság,aluszékonyság,alhasi fájdalom.A mensim 5 napig tartott,és az első két napban szó szerint barna folyásom volt.Nekem egy hétig szokott tartani és furcsállottam az öt napot.Elmentem a nődokihoz,és azt mondta kismedence gyulladásom van.És hogy lehetséges hogy nem lehet gyerekem.

Az ambuláns lapomra ezt írta:

Uterus átmérő: 45*34 mm-s

Endometrium vastagság: 6-7 mm

Mindkét oldali ovárium átlagosnál nagyobbak,telve I-II folliculussal.

Most ismét tüneteket produkálok,annyi különbséggel,hogy a mellem már nem fáj,csak a kék erek halványan,de látszanak.És iszonyatosan nagy pattanások jöttek ki.

6-án kellene megjönnie,addig nem akarok tesztelni.

Volt már valakinek hasonló?Mire számíthatok?Kérlek segítsen valaki,mert nagyon bizonytalan vagyok.Velem van baj?Vagy orvost kellene váltanom?Teljesen tanácstalan vagyok.Mikor hazajöttem az orvostól vettem egy tesztet,de az negatív lett.Lehet hogy korán csináltam akkor?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook