Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet-e a teherbeesés jele barnás folyás, aluszékonyság? fórum

Lehet-e a teherbeesés jele barnás folyás, aluszékonyság? (tudásbázis kérdés)


10. Mimy... (válaszként erre: 1. - Mtyo)
2014. jún. 7. 07:35

A barnás folyás progeszteron hiányra is utalhat. A testhő semmit sem árul el, ha nem mértél legalább három hónapot.


Szerintem nem vagy terhes, de tesztelj egyet, hogy fény derüljön a titokra. :)

9. Mtyo
2014. jún. 6. 16:29
Egy szemely vagyok kettoben. Nem. En csak ezen a neven vagyok. Bar tetszik a talalgatas...
2014. jún. 6. 16:13

Vagy esetleg key is te vagy és màrcius òta ez foglalkoztat....

Ezért forumot nyitni felesleges....

2014. jún. 6. 15:57

De most miért méregeted és parázol ahelyett, hogy vennél egy tesztet? :D

Te is tudod, hogy ez mind lehet a terhesség jele.

2014. jún. 6. 15:56

Màjus eleje òta ezen örlődsz, s egy 500 ft-os tesztet nem csinálsz meg azôta! Vagy doki! Ideje volna ha már ezen agyalsz ennyi ideje!

Vagy mire vàrsz, innen gép elől kapsz egy pozitiv/ negativ tesztet? Esetleg valaki gépen keresztűl megmondja neked?

5. Mtyo
2014. jún. 6. 15:54
Ilyenkor lehet a testho magasabb? A 36,8 meg normalis?
4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Mtyo)
2014. jún. 6. 15:43
Pedig egy teszt segitene! Szerintem....;)
2014. jún. 6. 15:42

Szerenkenek: sajnos komoly... Egyre tobb ilyen kerdes jon velem szembe itt a Hoxan


Mtyonak: igen, lehetsz. Bar a teszt, vagy a nogyogyaszod biztosabb tampontot ad ez ugyben.

2014. jún. 6. 15:17

Szerinted nőgyógyászok vagyunk vagy terhességi tesztek?

Édes istenem, ez most komoly???

1. Mtyo
2014. jún. 6. 15:15
Sziasztok. Lehet baba jelzese a barnas folyas? Parom szerint aluszekony vagyok, de reggel fel6ra jarok dolgozni es este 9kor rendszerint alszok. Ma eszrevettem, hogy az etkezoben levo szag irrital, vagy csak rossz napom van? Bar elozo honapban a menstruaciom megvolt, de lenyegesen kevesebb volt, mint szokott. A has feszulese lehet e miatt? Segitsetek, tesztet meg nem csinaltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook