Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legyen, ne legyen? fórum

Legyen, ne legyen? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 4. 08:46
Ha annyira várod akkor fogadd el olyannak amilyen lesz, csak egészséges legyen.Lehet hogy rossz a hasonlat de a gyerek születésénél is ezt mondjuk.Hidd el nagyon fogod szeretni.
12. Zsuzsa88 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2009. jan. 2. 15:44

Egyáltalán nem bántottál meg. Nem láttad a :)-t a végén? :)


Jaj, csajok, nem tudom, mit csináljak. Már "le van foglalva" egy még meg sem született kiscica, de annyira nem akar megszületni... Egy ismerősünknek fekete-fehér cicája van, és mindig fekete-fehér cicákat szül, és állitólag minden alom születésekor születik 1 olyan kis zoknis vacak, amilyen nekem kell. Várom-várom, na, megtörtént a nászéjszaka a szomszéd macsokkal, de a cica hasa csak nem akart nőni. Azt gondoltam, olyan február táján már boldog cicatulajdonos leszek, de még csak most jelentette a gazdája, hogy most kezdett el kerekedni a poci. Várok-várok, a végén meg majd nagy pofáraesés lesz, mert nem lesz zoknis cica... Jááj, mit csináljak? :(

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2008. okt. 18. 19:27
Nem akartalak megbántani én is tudom, hogy az ember fejéban mik forognak ilyenkor kutyusom is halt meg és láttam u.olyat és bennem is fermerült milyen jó lenne elcsalni.:)
2008. okt. 18. 19:17
Szarost nem is szerettem, mikor kicsi volt. Anyum hozta haza, pedig ő mindig azt mondta, hogy ő biztos nem fog a házba macskát hozni. Hát, mégis hazahozta Szarost (pár napig nem volt neve, de mivel állandó jelleggel az alom MELLÉ vagy a nappaliba piszkított, Anya adta neki eme szörnyű nevet:) ) Tyű, de költői lettem :) Volt egy másik cicánk is, Garfield (gyönyörű vörös-cirmos kandúr), a nagy cica közeledett a kicsihez, de az mindig fújt, a kétszeresére "dagadt", felállította minden szőrszálát, ha Garfield csak a közelébe ment. Nagyon kis utálatos volt. Eltelt 1-2 hónap, és eljött az ideje, hogy kint aludjon, megszokja a kinti közeget éjjel. A kis hamis pont tudta, kinek az ablaka alatt kell a cérnavékony hangocskájával nyafogni :) Beengedtem, velem aludt, miután megcsinálta a cirkuszt a szobámban. Ez napokig így ment, és nagyon megszerettem. Garfielddal is lassan összehaverkodott, megvolt a családi idill a kutyák-macskák között is. De az biztos, hogy a következő cicám is fekete-fehér lesz. Nagyja fekete, de az álla-nyaka-hasa és a 4 kis zoknija fehér legyen. Az ilyen cicumicuk a legédesebbek, mikor játszanak, és mikor a gazdi ölében elnyúúúlnak :)
2008. okt. 18. 19:11
szerintm legyen. A Régi Cicát nem kell elfelejteni, nem is lehet, de az élet megy tovább.Minnél előbb tegyél szert egyre és nem baj ha nem ugyan olyan mint a másik volt.Nekem Kutyám van .CHIHUAHUA fajta, nem adnám oda semmi pénzért.
8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2008. okt. 18. 19:10
Igen, nekem is tűnt el cicám, aztán pár utcával lejjebb láttam őket. Csak megfordult a fejemben, de biztos, hogy nem lopnék el cicát mástól, pont azért, mert a kicsik nagyon kötődnek a kiscicákhoz, mert édes, cuki, puha... Nem kell mindjárt elítélni egy kósza villanás miatt :)
2008. okt. 18. 19:05
Igen.Nekem 18 éves korában halt meg a cicám. kb. 1 évig gondolni sem akartam másikra csak őt sirattam, én is ugyanolyat szerettem volna, mint a régi (fekete perzsa fiú volt). 1 év után kaptam egy 3 éves szibériai kék cicát szintén fiú. Ennyire még egyik állat sem szeretett, mint ez. Állandóan a nyomomban van, alig várja, hogy leüljek , hogy odatelepedjen hozzám. Nem gondoltam volna és ugye ez ráadásul nem is kölyök volt. Rajta vágj neki egy újnak, DE!!! ne vedd el a másét gondolj bele, mennyire hiányozhat az a másiknak, és lehet, hogy egy kisgyerek várja haza.
2008. okt. 18. 19:03
Legyen cicád, de ne a régit keresd benne. Szeresd meg benne az új cicát. Hidd el, izgalmas egy új személyiséget felfedezni. Szeretni fog téged hamarosan, ha érzi hogy te is szereted őt. Remélem egy aranyos macskaciccre találsz.
2008. okt. 18. 19:03
Szerintem sem fogja pótolni a másik cicádat,de az hogy gondoskodhatsz egy új jövevényről,biztos enyhíti majd a fájdalmadat.
4. winny (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 18. 19:02

Megértelek.

Nekem van egy "vendég" cicám:)

Most már az "idegen" cicát kizavarja az udvarból.

Tudom,hogy mennyire fáj a hiánya.

Szerez valahonnan egyet a macskát azonnal meg lehet szeretni.

3. daroki (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. okt. 18. 19:01

Pótolni?Nem fogja.Sztem.De!Őt is nagyon fogod szeretni és minden egyes percet amit vele töltesz majd el,sok örömöt és boldogságot fog hozni neked is,a cicának meg pláne.Ha úgy érzed,hogy készen állsz egy új cicusra,akkor hajrá:)

Biztos vagyok benne,hogy nagyon jó dolga lesz nálad:)

2008. okt. 18. 19:00

Szia!

Ha volt cicád, akkor tudod hogy ők is mind-mind különböző egyéniségek. Ahogy a kutyusok, lovak és még nagyon sok állat is.

Lehet még egy darabig az új cicában fogod keresni a régit, de úgyis meg fogod szeretni az újat olyannak, amilyen ő. Más, de mégis szerethető.

2008. okt. 18. 18:55
Szept. 30-án elpusztult az én cicukám. 2 hétig nagyon odavoltam, azóta viszont bemagyaráztam magamnak, hogy mivel nagyon szeretett, reinkarnálódik, és visszakerül hozzám. Rengetegszer álmodtam azzal, hogy nézem Őt, az utolsó óráiban, és valamelyik családtagom kihív az udvarra, mert épp átjött hozzánk egy mini-Szaros, és mire beérek, a cicám elpusztult, de a kiscica ugyanúgy viselkedik, mint a nagy. És ez visszatérő álom, már vagy 5x álmodtam ugyanezt (kisebb eltérésekkel). Azóta mint egy hülyegyerek, vágyom egy kiscicára, amelyik pont úgy néz ki, mint Ő. Az első héten láttam egy pont olyan kiscicát, de kislánnyal volt, nem lett volna pofám "ellopni", különben is még gyászoltam az enyémet, úgy éreztem, még nem állok készen rá, hogy befogadjak egy Szaros-utódot. Meg úgy egyáltalán cicát sem. Most viszont tényleg csak azt nézem, hogy hol lehet olyan kiscica, ismerősöket körbekérdeztem, van -e nekik, vagy nőstény cica, amelyik szülni fog, és már mindenki meg van kérve, hogy ha olyan fekete-fehér cicc születik, mint az én Szarosom, szóljanak. Szerintetek pótolni tudja majd a kis jövevény az én 8 éves kedvencemet? Nagyon hiányzik... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook