Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legszívesebben fognék egy hátizsákot és itt hagynám az... fórum

Legszívesebben fognék egy hátizsákot és itt hagynám az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Vigyefene)
2023. máj. 19. 21:47
Nagyon okosak vagyunk mi így ketten...főleg én..-)
22. vigyefene (válaszként erre: 21. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 19. 20:41
Ugye h mindenből lehet tanulni hmmmmm........?
21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2023. máj. 19. 20:09

Hirtelen elém került egy alkalom, amit kihasználtam."


Pont mint a csajoknál..-)))

20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2023. máj. 19. 20:07
Igen, igen.... minden strici így kezdi..-))))
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. máj. 19. 18:09
Semmim sem volt, nem igen volt megtervezve. Hirtelen elém kerűlt egy alkalom, amit kihasználtam. Amint mondani szokták, "alkalom-szüli-a-tolvajt."
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
2023. máj. 19. 14:45

Pogácsa nélkül vágtál neki a nagy kalandnak?

Én azt majszoltam a hetvenes évek végén a nürnbergi lágerban, krva kemény volt...

17. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2023. máj. 19. 14:40

nagyon szimpatikusak a mondataid, mert minden szava igaz.

Csak nem vagyunk egyformák..-)

2023. máj. 19. 11:21
hagyd ott a ferjedet ha mar nem vagy vele boldog hisz talalhatsz meg pasit magadnak aki boldogga tesz.
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
2022. okt. 20. 18:38
Mi az 1800-as években mentünk el, akkor még a tarisznya is más volt.-)
14. vigyefene (válaszként erre: 13. - D1zsúlika)
2022. okt. 20. 18:20

Hát, nekem nem volt hamuban sült pogácsám, akkor még nem hallottam hitel kártyáról, telefontöltő nem kellett, mert még nem találták fel az okos telefont, hanem a repülő jegyemért tartoztam 1200 dollárral, '72-es értékben.

A első sor stimmel.

Az utolsó sort ismétlem.

13. D1zsúlika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 17:56

Kedves FI! "Most élsz, most vigyázz, hogy jól csináld!"

Tehát!

-Fogd a tarisznyát, lépj a hétmérföldes csizmába, indulj az útra és vissza se nézz! :)

-Ruhaféle nem kell, bárhonnan, bárhová tudsz rendelni:)

-Standard felszerelés: hamuban sült pogácsa, végtelen hitelkártya! :)

-Tarisznyában telefontöltő, hogy be tudj lépni a Hoxára az úton, tudósítani minket! :)))))

(Sok sikert! Hajrá!)

12. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 16:58

Nem biztos hogy nem vesz észre ,,csak már nem tesz bele energiát hogy tudassa,,azt gondolja ,,jól van ez így ,,hát nem!

Ha netán nem opció a hátizsák,,akkor is változtass kicsit ,,kívánom találd meg az élet naposabb oldalát:))

2022. okt. 20. 16:47

A hátizsákból már jó régen kinőttem, de tekeregni a világban az nagyszerű...-))

Az élményeidet senki sem veheti el tőled.

Én csak biztatni tudlak.

2022. okt. 20. 15:59
A barinőm is hasonló dolgokon gondolkozott egy pár napja, bár ő csak szabira akart menni az életéből. Én bátorítottam. Nem kötelező a taposó malomban házi rabszolgának lenni.
2022. okt. 20. 14:49

A házasságod és emiatt az életed sem jó. A férjed tudomást sem vesz rólad.


Elő a hátizsákot! Ne vesztegesd az idődet!

2022. okt. 20. 08:14

Pakold be a hátizsákodat, és menj el ezen a hosszú hétvégén valami wellnesre, egy túrára, jót fog tenni. Neked is, mert rádfér egy kis énidő, amikor nyugodt körülmények között átgondolod, hogyan tovább.


Másrészt a párod is megpróbálhatja, milyen is az élet nélküled.

De ne tömd meg a hűtőt főtt kajával neki, ne csinálj meg semmi olyan házimunkát, amivel megkönnyíted a napjait! Neki is lehetősége lesz elgondolkodni a dolgokon.

2022. okt. 19. 21:05

Csak egyet tudok érteni az előttem megszólalókkal!!!!!

Hajrá NÉVTELEN FÓRUM NYITÓ!

6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 19:56
Ne hagyd el magad. Vele v nélküle de élj,ne pedig tönkre menj, hisz rövid az élet nagyon.
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 19:35
Amikor meg azt mondom, hogy időnként be kellene újítani egy új hapsival, mindenki fel van háborodva! 😀
2022. okt. 19. 19:31

Abszolút egyetértek ! +1 szavazat , lépj ki a komfortzónádból és menj amerre a szíved visz. Nem kell benne lenni abban ami nem jó.

Nyilván a döntés a te kezedben van.

2022. okt. 19. 19:24

Többnyire az összes, aki el szokott küldeni a francba, amikor azt merészelem mondani, hogy attól, hogy valakinek gyereke született, még nő maradt. Attól, hogy anya, hogy apa lett egy pár, még nőként és férfiként is kell tudniuk funkcionálni.


Kaptam itt is mindenfélét, amikor elmeséltem, hogy onnantól, hogy a gyerek már táplálkozni is tudott nélkülem, rábíztuk őket nagyszüleikre, az egyiket 7, a másikat 9 hónaposan, és elmentünk kettesben mozizni, hétvégézni, randizni, wellnessezni.


Ha nem tudsz a házasságodon változtatni, tedd meg. Menj, és éld az életedet, fiatal vagy még ahhoz, hogy élve eltemesd magad egy működésképtelen kapcsolatban.

2022. okt. 19. 18:30
Senkit nem szeretek buzdítani, mert mindenki élete más, de tedd meg. Mit veszíthetsz? Újra önmagadra találsz, kivirulsz, boldog leszel....? Nem éri meg ülni a jó meleg szarban, mert megszoktuk. Én 2x is felálltam, nem bántam meg 🤷‍♀️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook