Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legszebb női kor? fórum

Legszebb női kor? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
61. veledjooo (válaszként erre: 60. - Missanonim)
2011. jan. 26. 16:35
Nálunk is van ilyen a rokonságban.... egyik 15 évvel fiatalabbra, és szült is neki... kár volt, mert a pasi egy link alak volt, elhagyta a kisgyerekkel... utána pillanatok alatt megöregedett az előzőleg rendkívül fiatalos nő. Nos, a másik 27 évvel fiatalabbra.... és éltek még boldogan 25 évet, aztán a pasi meghalt 53 évesen, a felesége, nagynéném 78 éves, még mindig fiatalos, szerintem 1-2 éven múlva beújít egy újabb pasit. :)
60. missanonim (válaszként erre: 59. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 16:28
Én ismerek nem is egyet -tény, hogy kevesebbet, mint ffit- aki a saját korosztályú férjét cserélte le egy 10-15 évvel fiatalabbra:-)
59. veledjooo (válaszként erre: 58. - Missanonim)
2011. jan. 26. 16:27

... egyénfüggő szerintem is.... de azért a nők kiszámíthatóbbak, tuti nem dobnak el egy negyvenes vagy ötvenes pasit egy 25 éves feszes férfipopsiért...:)) (mint fordított helyzetben a hasonló korú férfiak egy 25 éves feszes női popsiért). Általában korombeliek... kb.

32-35 éves koromban a fiatalabbak vonzottak... hehe... jó is vóóóóóóóóóóóóóóó't! :DDD

58. missanonim (válaszként erre: 56. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 16:16
Gondolom ez is egyénfüggő. Én mindig a kicsit idősebb férfiakhoz vonzódtam, ez tudat alatti lehet,mert nem tudom az okát. Azt hittem, ha majd idősebb leszek, akkor majd a fiatalokhoz fogok vonzódni. De nem. Volt már jóval fiatalabb, gyönyörű testű adonisz férfi az életemben, de nem fogott meg. Marad a velem egyidős vagy nálam kicsit idősebb partner. Te mit gondolsz erről?
57. hagen1 (válaszként erre: 55. - Missanonim)
2011. jan. 26. 15:56

Ez a kérdés nekem szól.


Amint ez kiderült a 38-48 sőt 50 év körüli, de mindenképpen igényes NŐK azok akiket leginkább el tudok fogadni, pontosan az előzőekben is írt előnyeikért.

Tudják mit akarnak, s tudják, mit akar egy férfi...

A többi már döntés kérdése.

56. veledjooo (válaszként erre: 55. - Missanonim)
2011. jan. 26. 15:53
hm... én is megfordítanám a kérdést... mi NŐK melyik korosztályt szeretjük jobban /pasiban/?! :DDD
55. missanonim (válaszként erre: 54. - Hagen1)
2011. jan. 26. 15:11

Azért én kicsit megfordítanám a kérdést:

Ti pasik melyik korosztályt szeretitek jobban?;-)

54. hagen1 (válaszként erre: 53. - Missanonim)
2011. jan. 26. 15:05

Igazatok Van lányok!!!!

:-)

53. missanonim (válaszként erre: 51. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 14:56
Egyet értek Veled! Mindenesetre a véleményünk eddigre már kiteljesedett;-)
52. hagen1 (válaszként erre: 51. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 12:11

He-he!

Maga kis huncut!

51. veledjooo (válaszként erre: 50. - Hagen1)
2011. jan. 26. 12:02

... én pedig az alap hozzáállást. :)... egyfajta pozitív életszemlélet, hogy jó az, amiben vagyok... hogy mindig ez a legjobb amiben vagyok (hiszen, ha nem ez, akkor se szabadulhatok belőle ;))

... amikor a gyerekeim születtek, olyan szinten csordultig voltam szeretettel, hogy úgy éreztem, annál szebb nem lehet, aztán ahogy cseperedtek, az együtt megélt felfedezések, izgalmak.. ez volt az anyaság időszaka... most ha nagyon erőltetném, és nagyon mélyre ásnék, hogy mégis mi volt a legcsodásabb, akkor talán mégis csak ezt választanám... aztán 30 körül, amikor gyes-ről visszaballagtam dolgozni, és húúú meg haaaa, azt vettem észre, hogy a 18 éves is 30 körüli nőre vágyik és a 60 éves is... akármerre néztem mindenfelé a nőiségem tükröződött vissza... érdekes időszak volt, élveztem nagyon... mára pedig valahogy letisztult minden... az elmúlt évek tanulsága, tapasztalata, stabil emberek körülöttem, munkahely, család... már nem kötnek gátlások, mert immár ez vagyok, és azt csinálok, amit akarok, hehe... és azzal akivel akarok... :)))

50. hagen1 (válaszként erre: 46. - Veledjooo)
2011. jan. 26. 11:53
Én inkább a kiteljesedett képességet tartanám fontosnak, aminek segítségével ezek biztosíthatók.....
49. hagen1 (válaszként erre: 42. - Missanonim)
2011. jan. 26. 11:52

Éppen ez az, amiről beszéltem!

Csak Te jobban megfogalmaztad, hiszen Rólad van szó!!!

:-)

2011. jan. 26. 02:28
1-5
47. mmacus
2011. jan. 25. 15:17
Én most nagyon jól érzem magam. Nagyok a gyerekek, de még fiatal(? annak érzem magam) vagyok, nem vagyok beteg, dolgozom, energikus vagyok:) 10-15 éve rosszabbul éreztem magam a bőrömben.
46. veledjooo (válaszként erre: 45. - Db78bacc4f)
2011. jan. 25. 15:16

Nah... tehát akkor mi kell a legszebb női korhoz:

- az igazi

- anyagi gondtalanság

- stb. ??


Hm? Így gondoltad? ;)

2011. jan. 25. 15:13
Szerintem nem kor függő, hanem elégedettség és boldogság. Pl. ha 25 évesen már megtaláltad az igazit, megvagytok, nincsenek nagy anyagi gondjaitok..stb, akkor az is lehet a legszebb kor, de ha ez csak 35 évesen jön el, akkor az a legszebb. Ki tudja, kinek mikor..
44. missanonim (válaszként erre: 43. - Veledjooo)
2011. jan. 25. 14:55
Én is jól voltam akkor is...De ez az időszak a nőiességem kiteljesedését hozta el...
43. veledjooo (válaszként erre: 42. - Missanonim)
2011. jan. 25. 14:53

:)) egyidősek vagyunk. :)

... és én is jól érzem magam... bár meg kell mondanom, hogy 10 évvel ezelőtt is tökjól voltam.. és 20-al ezelőtt is... :DD /A legvacakabb éveim 6-17-ig/

42. missanonim (válaszként erre: 27. - Hagen1)
2011. jan. 25. 14:47
Köszönöm. Én épp imádom a koromat, tulajdonképpen most érzem magam legjobban, noha bizony érzem néha, hogy elszálltak felettem az évek. Ugyanakkor mostanra rendelkezem kellő tapasztalattal, kellő tudással ahhoz, hogy az életet a maga reális valójában lássam, hogy problémákat megtudjak oldani, s haladjak egy számomra megfelelő úton. Mára már a későn érő típusok is túl vannak azon, hogy megismerjék önmagukat és a testüket, a vágyaikat és az igényeiket, és ennek hangot is adjanak, ezáltal kényelmesen és magabiztosan teljesedhetnek ki a szexualitásban. Ekkorra már a zavaró tényezőkön túl vagyunk ( anyós, kisgyerek, nyikorgó ágy, stb.) s tudunk csak magunkkal és a partnerünkkel törődni.És még sorolhatnám...
41. Mosoly30 (válaszként erre: 40. - RTamás68)
2011. jan. 25. 13:35
Ez szép volt.
2011. jan. 25. 12:16

Minden nő más!Nem lehet kijelenteni melyik a legszebb kor.

Ha olyan férfi akad a nő életében aki megtudja azt a húrt pendíteni,akkor minden nő kórtól függetlenül gyönyörűvé válik.

39. hagen1 (válaszként erre: 35. - Veledjooo)
2011. jan. 25. 12:02

Azt hiszem nincs mit hozzátenni!!

Így van!

38. hagen1 (válaszként erre: 36. - Pitypang79)
2011. jan. 25. 11:57
Sok sikert!!!
37. veledjooo (válaszként erre: 36. - Pitypang79)
2011. jan. 25. 11:54
... nah, akkor tanu'jjjjj, és ne szorongj, még 20 év múlva is van élet... vagy legalábbis valami hasonló! :DDD
2011. jan. 25. 11:53
Jó volt beszélgetni veletek, lányok, de most mennem kell tanulni a "szorongás alapformáiról":)(pont ide illeszkedő téma talán), vizsgázom pár nap múlva.
35. veledjooo (válaszként erre: 31. - Hagen1)
2011. jan. 25. 11:48

... nos igen, először is "érettség", ami általában egy belső megelégedettségre utal... az ember ismeri, elfogadja, sőt szereti a hibáit (az erényeit nem nehéz), hiszen ezektől ő maga, ezektől MÁS... egyedi és megismételhetetlen. Mindannyian azok vagyunk, de tükrözzük, sugározzuk is ezt magunk köré... vagy inkább szégyelljük, elrejtjük, szeretnénk másmilyenek, mások lenni? ;)


Mondhatnám, hogy a 20 éves kor körüli időszak a legszebb egy nő életében... feszes a teste, fiatalon csillog szeme... de sokan hm.. én tuti, erősen útkeresésben voltam még, kapkodtam... óriási fájdalmakat és örömöket éltem meg, végletekben voltam mindig... harmonikus személyiséggé... hát talán kb. 35 körül váltam. :)


De mindenképp az a jó, ha az ember azt érzi a legszebb kornak, amiben éppen van... mert akkor a következő kort nagy valószínűséggel ugyanolyan örömteli érzésekkel tudja majd megélni. :))

2011. jan. 25. 11:48

Szerintem pedig itt arról van szó, hogy igenis fontos a női szépség ,mert egy nő azért nő hogy szép legyen, ezt már kisgyerekkorában belenevelik.

De a határokat azt elsősorban mi magunk húzzuk meg és nem más valaki vagy valami, külső meghatározás.

33. hagen1 (válaszként erre: 30. - 4aeed0a8dd)
2011. jan. 25. 11:44

Savarinka!

Majd Te is belenősz ebbe a korba és meglátod: más szemmel látod a világot.

Nincs ezzel semmi baj, hogy most így gondolkodsz.

32. veledjooo (válaszként erre: 30. - 4aeed0a8dd)
2011. jan. 25. 11:41
... hjajjj, ne vedd támadásnak! Beszélgetünk... :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook