Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legemlékezetesebb nyaralásom fórum

Legemlékezetesebb nyaralásom (beszélgetős fórum)


1 2
20. ice kuszi (válaszként erre: 19. - 30-as)
2007. szept. 7. 09:05
Mi a nyugati határszélen vagyunk! Sopronba gyakran kirándulunk, az közel van!:-)))
19. 30-as (válaszként erre: 18. - Ice kuszi)
2007. szept. 6. 13:32
Annyira messze vagytok?? Nekünk 200 km Gyula!! Most Sopron 300 volt, az tényleg húzós volt+ dög meleg!!
2007. szept. 6. 13:01
30-as! Hajdúszoboszlónak szuper a strandja, de a Tisza-tó nem volt rám nagy hatással. Lehet csak azért, mert épp rossz idő volt, mikor ott voltunk. Gyulát mi is tervezzük, de nagyon messze van!:-(((
17. 30-as (válaszként erre: 16. - Ice kuszi)
2007. szept. 6. 11:32
Tervezünk Hajdúszoboszlóra is menetelt, de az nagyon messze van tőlünk!!Marad Gyula, + a Tisza tó! Talán távolságra még belefér!!
16. ice kuszi (válaszként erre: 14. - 30-as)
2007. szept. 6. 11:29
Mi is sokfelé voltunk az országban, tavaly pl. Hajdúszoboszló-Debrecen-Nyíregyháza, ami tőlünk a legmesszebb esik! Debrecen a legszebb város, amit eddig láttam az országban! De voltunk Egerben, Galyatetőn, Esztergomban, Visegrádon, Bakonyban, Pécsen. Balatont minden évben "meglátogatjuk", Badacsonytomaji strand viszi a pálmát!
2007. szept. 6. 11:20
Tavalyelőtt a Magas Tátrában egy hét.Nagyon aktiv nyaralás volt,mindennap hegyet másztunk,kiköptem a fél tüdőmet,de csodálatos volt.Fantasztikus társasággal,hihetetlen élményekkel jöttem haza!
14. 30-as (válaszként erre: 13. - Ice kuszi)
2007. szept. 6. 10:22

Mi igyekszünk minden évben más tájra eljutni, nálam a pálmát a Mátra viszi.De a Bükk is szép, és Eger???? Oda bármikor visszamennék, még télen is!!Már tervben van Gyula is!!Voltatok már ott??

Amúgy mi a Balatonon ált. Tihanyban, vagy Csopakon nyaralunk. A strand nagyon szép és jó!!

13. ice kuszi (válaszként erre: 12. - 30-as)
2007. szept. 6. 10:08
Én is nagyon szeretem a Balatont, szó sincs arról, hogy oda nem megyek szívesen. Eddig mindig belföldön nyaraltunk, és onnan is nehezen mentem haza, de tudtam, hogy oda bármikor visszamehetünk, akár 1 napra is. A tengerhez meg az sem biztos, hogy mégegyszer valaha eljutok!
12. 30-as
2007. szept. 6. 09:58

Én többre tartom a Balatont a Horvát tengerparttól!!Ezzel nem szeretnék senkit megbántani!!

Holdvirág!!Köszi az infot, a tanösvény eddig mindenhol bejött-itt sem hagyjuk ki!!

2007. szept. 6. 08:35
2007. júl. 21-28. Medulin, Horvátország! Potyogtak a könnyeim, mikor haza kellett jönni arról a gyönyörű helyről!
10. ef1a32d478 (válaszként erre: 9. - 30-as)
2007. szept. 5. 16:31
Szia! Nagyon jó volt! Sajnos fürdeni nem tudtam, de így is gyönyörű volt az a hét! Az emberek kedvesek, rengeteg program volt, sok látnivaló, a környék. Én Poroszlón voltam, a közelben van Tiszafüred, Abádszalók, és egy picit messzebb Hortobágy is, de nagyon szép vidék. Ha Poroszlóra ellátogattok a Tanösvényt ne hagyjátok ki, rengeteg vizinövényt, madarat ismerhettek meg! Én ajánlom! :)
9. 30-as (válaszként erre: 8. - Ef1a32d478)
2007. szept. 5. 13:40
Nekem a legjobb nyaralásom idén Sopronban és Bécsben volt!!Jövőre kinéztük a Tisza -tót! Még nem jártunk arra!!Látom, Holdvilág igen, írnál bővebbet erről?? Jöhet priviben is!!
2007. szept. 4. 20:53
2006. aug.14-20ig a Tisza-tónál!
2007. szept. 4. 15:25
A Pulában (horvátország) a tengerparton töltött csodás 1 hét.
2007. aug. 13. 12:37
A római nyaralás ami az egyik legemlékezetesebb a számomra.
5. rika
2007. aug. 13. 11:19
Amikor először voltam Görögországba a párommal. Még csak 1 hónapja ismertük egymást és hirtelen ötletből elmentünk 1hétre görögbe. Gokartoztunk, robogóztunk, sokat nevettünk. Azóta sem volt jobb nyaralásom...:)
2007. aug. 13. 10:47
a legemlekezetesebb a tavalyi nyaralasom, ami nagyon rovid volt, de eloszor aludtam satorban a parommal es ferfival is es nagyon nagyon boldog voltam atemeszteben, ahol csak mi ketten voltunk es a gyonyoru zold fu illata,meg a patak es a hegyek.............az iden is megyek oda,mintha naszutam lett volt...
2007. jún. 25. 18:10
Már rég volt,hogy a barátnőm és én megismerkedtünk két matrózzal a balatonon. Egész nyáron hajókáztunk (is),jó volt! :)
2007. jún. 21. 10:08
Nekem a legemlékezetesebb nyaralásom tavaly nyáron volt görögországban.Befizetünk 4 külön utat is jártunk:az Olimpos hegység lábánál,elmentünk Athénba,megnéztük a Meteorákat,és elmentünk Skiathos szigetére. De az úton is sok mindent látunk mivel 30 órát busszal utaztunk,én azóta is visszavágyom.
2007. máj. 18. 09:20
neheny evvel ezelott voltam hivatalos egy eger megyei taborba,konkretan tardosra,europai unios tabor,ahol tobb nemzetiseg fiataljai jottek ossze 1 hetre'olyannyira jo volt a szervezes,tele sportprogramokkal,hintizas,tajfutas,tanchaz,kirandulas,bicikli,seta stb,hogy azota is egyfolytaba bicajozok,es turazgatok'
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook