Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lecsúszott embrió fórum

Lecsúszott embrió (beszélgetős fórum)


2020. márc. 26. 14:29

Hello Mindenki!


Ma voltam controll UH-n.

A pirinyó visszatáncolt a helyére és sokat nőtt! 19 mm.

Reméljük többet nem riogat minket.

🤞😍❤👶

11. Zöalka (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2020. márc. 19. 18:47
Alap riziko, hogy elmúltam 40 éves. A 20as éveimben volt 8 vetélésem, mind a 6.héten. Továbbá 3 éve volt 7 tüdőembóliám egyszerre, emiatt napi 2 erős vérhigitó szurim van.
10. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2020. márc. 18. 22:29
Ezt a lehetetlen körülmények közt fogant dolgot nem részleteznéd kicsit? A fogantatás - kivéve ha mesterséges - mikéntjének mi köze van ahhoz hogy elvetél valaki vagy sem? Tényleg érdekel a dolog.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Zöalka)
2020. márc. 18. 20:38
Miért vagy alapból veszélyeztetett? A progi pótlás jó. Az nem árt. Sokaknak megmarad így is nyugi. Van akinek meg ugysem hogy nincs probléma. Sajnos bármi lehet az első trimeszterben. Próbálj meg pozitív lenni és pihenj sokat. Beszélj a kis babókával hogy kapaszkodjon erősen. Nekem amikor 9,5 év várakozás után jött a meglepi baba mindig azt mondogattam ( és így is gondoltam) ha meg kell maradnia meg is fog lehet bármi bajom. Pedig volt olyan bajom ami okozhatott volna vetélést. Lehetetlen körülmények között fogant így tudtam ő nagyon meg akar születni, meg kell születnie... most már itt szuszog mellettem 7,5 honaposan.
8. Zöalka (válaszként erre: 5. - Perla del Mar)
2020. márc. 18. 16:43
A magán dokim már nem rendel. Ő mondta, hogy ezen a héten mindenképp menjek be a kórházba vizsgálatra. Alapból veszélyeztetett vagyok, hetente kell ultrahangra mennem.
2020. márc. 18. 16:35

A nőgyógyászom nem rendel, így a járvány ellenére be kellett menem a kórházba. Ott állapították meg, hogy rossz helyem van....

Kaptam egy hüvelytablettát (progeszteron) és közölte a kedves doki, hogy menjek vissza àpr.27.én, ha még aktuális lesz. Ha előbb elvetélek, menjek a sürgősségire...😥

6. macskossz (válaszként erre: 1. - Zöalka)
2020. márc. 18. 16:12
Nekem is az egyik gyerkőc lent tapadt anno. Már nem is emlékszek melyik. Nekem akkor azt mondták, hogy ahogy nő a méhem majd feljebb kerül. Ott nemvolt szó vetélésről.Nemtudom, hogy miben kás a két eset, ha egyáltalán más. Beszélj egy orvossal!
2020. márc. 18. 16:04

Bocsánat, meglökte a kutyus a kezem!

Szóval az orvos mit mondott?

Esetleg konzultálj egy magándokival.

Tudom, hogy rengeteg pénz , de ebben a hatalmas káoszban pláne jobban jársz. Hallottam, hogy van,akinek az inzulint nem írták fel!

4. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Zöalka)
2020. márc. 18. 16:00
Az orvos mit m9ndott?^
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zöalka)
2020. márc. 18. 13:57
Sajnálom :(
2020. márc. 18. 13:07
Reméljük nem lesz baj, beszélj az orvosoddal, fekvés, vitaminok és nyugi.
2020. márc. 18. 12:57

Sziasztok!

Most járok a várandósság 9. hetében. Eddig nem volt semmi probléma, bár váratlan a baba, de hatalmas az öröm. A mai UH azt mutatja, hogy az embryo az uterus középső harmadában van.

Vélemény: vetélés várható.

Sokkot kaptam.

Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook