Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6+0 hetesen 17mm-es petezsák, de embrió még nem látható. Ott lehet még ettől? fórum

6+0 hetesen 17mm-es petezsák, de embrió még nem látható. Ott lehet még ettől? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. ápr. 12. 13:37

Sziasztok!


A sok aggodalmam után szeretném leírni a történetem, hátha mások is vannak hasonló helyzetben.


Nagyon meg voltam ijedve a 2. uh után hiszen még akkor sem látott semmit a doki, csak az üres petezsákot. Mérete 22 x 5 mm volt nagyon lapos és nagyon üres. Rengeteget olvastam a témában és hát kb 50-50 %....


Hozzá kell tennem, hogy az utolsó mensimhez nem tudtam igazítani a terhességi heteket, mert az utóbbi időben volt, hogy 25 napot késett.


Várnom kellett 2 hetet, ami rémálom volt. Jelentkeztek a terhességi tünetek, aminek örültem, de iszonyat szenvedek..még most is. Aztán eljött a várokozás másfeledik hete, amikor is villámcsapás szerűen abba maradt minden tünetem, hirteLen szuperül lettem, amitől meg elkeserEdtem. Hiszen akkor tuti baj van, gyorsan felkerestem a dokitmat.


Szerencsére jó hírek jöttek, hallottam a szívhangját és a petezsák is kerek lett.


Aki hasonlón van, az próbáljon felülkerekedni önmagán és a lehető legkevesebbet aggódni és hinni abban, hogy a picurka velünk marad! Kitartást!

2015. szept. 3. 14:18
Sziasztok! Én ma volta orvosnál, naptár szerint 5+3 hetes vagyok. Az orvos 16mm petezsákot látott, és 9 hetes terhességet állapított meg. Ezt hogy? Elszámolás lehet? Annyira izgatott voltam, hogy csak a rendelőből kifelé néztem meg a papírt!
2015. jún. 28. 08:11
Azért jó szülésznőt fogadni mert csak veled foglalkozik akkor.Elsőnél mondjuk nem ült bent végig a másodiknál végig bent volt bár én egyiknél sem voltam sokat a szülöszobába,de a doki tényleg csak a szülés részére jön be.
2015. jún. 28. 07:54
Itt is lehet fogadni. Ezen még nem gondolkoztam, még korai...
2015. jún. 24. 21:31
Nem rossz itt Pesten a magán mármint ahova jártam.A szülésznő is mindkettőnél fogadott volt.Ő mind a kétszer ugyanaz volt.
77. Detty0809 (válaszként erre: 76. - Epervirág)
2015. jún. 24. 21:09

Az tényleg nagyon drága. :/ azért itt annyit nem kérnek, mert én kisebb városban lakom. Csodálom, h ez az orvos nem szállt még el az árakkal.

Itt az a szokás, h ha megfogadod az orvost, akkor a vizsgvizsgálat 10x-esét adod szüléskor. Így nekünk ez 60 lenne. Annyit meg megér, h minden rendben legyen. Egyik ismerősöm most szült nála és mondta, h folyamatosan ment hozzá, h mi van vele.

Ha ez az orvos nem lenne lehet, h inkább Pestre járnék...

76. epervirág (válaszként erre: 75. - Detty0809)
2015. jún. 24. 20:30
Akkor jó az a lényeg.Én akihez jártam elég drága volt uh plusz vizsgálat 18 ezer volt.Ultrahang nélkül 9 ezer.A szülésnél annyit adtunk amennyit gondoltunk.
2015. jún. 24. 20:18
Nem Pesti vagyok. Ez a doki nagyon rendes és megértő :)
2015. jún. 24. 20:02
Nekem nagylányom született annál a dokinál akinél én születtem a kicsi már a fiánál született.Az öreg modora nekem nem jött be.A fia viszont teljesen más.Budapesti vagy?
2015. jún. 24. 19:28
Én is nyilván 1-2 orvost tudnék mondani, aki rendes úgy is, ha sima rendelésre megy az ember, de nehéz kifogni. Egy szavam nem lehet most... Kérdeztem a dokit, hogy mivel tartozom és azt mondta, h semmivel. Bármi baj van hívjam nyugodtan. Itt, ahol én lakom mondható, h Ő az egyetlen orvos, aki nem a pénzre hajt... Mindenki 10 körül kér. Ő 6 ezret, de azt sem mindí, pedig nem most kezdett dolgozni ( én is nála születtem) teszem hozzá akkor sem nagyon fogadott el pénzt. Sőt... Mikor műtött akkor sem fogadott el egy forintot sem, hiába akartam Neki adni. Azt mondta, ez a dolga így is úgy is megcsinálta volna, mint akármelyik más orvos... Pedig teszem hozzá szombaton műtött. Több ilyen orvos kellene...
72. epervirág (válaszként erre: 71. - Detty0809)
2015. jún. 24. 18:34
Nekem van egy ismerösöm aki nővérként dolgozik ő mondta mikor a kicsivel voltam terhes,hogy sztk- ba nem olyan jó felbontásù gépek vannak mint a magánba.Amugy én is magánba jártam sztk- ba a kicsinél 2-szer elmenem a doki ugy beszélt velem mint egy darab sz....l.Aztán ugy voltam vele hogy ez nekem nem kell.
2015. jún. 24. 18:19

Igen, még jó, hogy nem mentem. Így van remény, de szomorú, hogy sztk alapon ennyire nem foglalkoznak semmivel :( pedig ugye ez lenne a dolguk... Most ha bele gondolunk milyen sok ember járhat így :/

Én is reménykedek a legjobbakban :)

2015. jún. 24. 18:11
Szia!Nagyon örülök a hirnek.Még jó,hogy nem mentél el a kaparásra.Remélemm minden rendben lesz.
2015. jún. 24. 17:30
Sziasztok! Na voltam orvosnál. 2 hét múlva kell visszamenőleg. 16 mm petezsák, benne szikhólyag sejthető. Van még remény. Nagyon rendes volt az orvos és teszem hozzá pénzt sem kért... Azt mondta, ebből bármi lehet. Szednem kell magzatvédő vitamint. Egy kicsit megnyugodtam :) azt mondta, hogy az jó, h terhességi tüneteim vannak és nem végzek. Majd meglátjuk. Van még remény... :)
2015. jún. 15. 21:41
Szivesen
2015. jún. 15. 21:38
Köszönjük. :) mindenképpen írni fogok :)
2015. jún. 15. 21:36
Én is akkor akadtam erre az oldalra mikor ez a dolog volt velünk.Nagyon szoritok nektek.Majd ird meg mi történt.
2015. jún. 15. 21:23

Persze, nem adom fel :) ki fogok tartani, ameddig csak lehet. Bármit meg tennék, h minden rendben legyen. Próbálok csak a jóba kapaszkodni, hátha. Azért örülök, h megtalàltam ezt az oldalt ;) ha nem nézek ennek utána, holnap kórházban lennék :(


Köszönöm tényleg a segítséget :)

64. epervirág (válaszként erre: 63. - Detty0809)
2015. jún. 15. 20:49
A lényeg,hogy ne idegeskedj.Mindig van remény.Engem akkor mikor ez a down koros dolog volt avval vigasztaltak,hogy ott már olyan akinek 1:2-hőz volt az eredmény mégis egészseges volt a baba.Persze ettől még nagyon feszült voltam.Volt olyan nap mikor ugy voltam vele,hogy biztos beteg volt olyan nap mikor szentül hittem,hogy nincs baja,de igazábol ugy voltam vele ,hogy ez már el van döntve a helyzeten nemtudok változtatni.Azért is irtam neked amig van remény ne add fel.
63. Detty0809 (válaszként erre: 62. - Epervirág)
2015. jún. 15. 20:33
Jövőhét szerdán hívom a dokit. Első baba, de tavaly pont így jártunk, csak akkor nem tudtuk ezeket. Kértem időpontot, h kivizsgáltassam magam, de mire bejutottam pozitív lett a teszt. Így első, ha minden jól megy.
2015. jún. 15. 18:47
Melyik nap mész?Biztos minden rendben lesz.Első baba?
2015. jún. 15. 18:37
Egy kicsit jobban érzem magam :) jövőhéten írok, h mi volt :)
2015. jún. 15. 18:34
Látod mindig van remény!
59. Detty0809 (válaszként erre: 58. - Epervirág)
2015. jún. 15. 16:59
Köszönöm :) beszéltem egy magán orvossal. Azt mondta,ha nincs vérzés még van remény. 1 hét múlva menjek uh-ra. Utána majd meglátjuk...
58. epervirág (válaszként erre: 57. - Detty0809)
2015. jún. 15. 15:39
Szivesen!Remélem nálatok is minden renben lesz!!!!
57. Detty0809 (válaszként erre: 56. - Epervirág)
2015. jún. 15. 15:36
Örülök, hogy nektek minden jól alakult :) köszönöm a gyors választ.
56. epervirág (válaszként erre: 55. - Detty0809)
2015. jún. 15. 15:21
Tudom,hogy min mész keresztül nekem a 2.gyerekemnél volt gond.Egy vér tesztből dowm korra kijött az 1:3-hoz.Aztán szerencsére minden rendben lett.De 6 napig mire az eredményt megkaptuk a poklot jártuk meg.
2015. jún. 15. 15:09
Erre gondoltam én is. Még mondom neki, hogy várjunk még 1-2 hetet. Hátha...De nagyon el vagyok keseredve :(
54. epervirág (válaszként erre: 53. - Detty0809)
2015. jún. 15. 14:58
Igen olvastam.Igazság szerint nekem nem volt ilyen,de 2 gyerekem van mindkettönél a 8.hét körül mentem dokihoz akkor mindkétszer volt szivhang.Én a helyedbe elmennek még egy magándokihoz is.
2015. jún. 15. 14:50

Orvos nem mondta, csak a mensiből tudom kiszámolni, ami szerint 8 hét 5 nap.


Viszont Viool ezt írta:

Nekem az utolsó menstruációtól számítva 8 hetesen 29 mm üres petezsák látszott. Embrió nem volt. Az orvosom azt mondta, nézzük meg 2 hét múlva. 2 hétig tiszta ideg voltam. A következő UH-n már volt szívhang. :) A doki szerint csak a 2. UH-n voltam kb. 8 hetes.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook