Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le akarok fogyni! fórum

Le akarok fogyni! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 11. 23:16
Csak sokat dolgoztam.. mindent eszek ha megkívánom a csokit eszek.. az a baj hogy én 69 óra után is neki állok enni és várom a csodát.. :(
2011. dec. 11. 23:15
itt vagyok! :)
2011. dec. 5. 11:01
Merre van a fórum indítója?
2011. nov. 28. 12:10
Ja,és miket eszel?Hányszor?Mozogsz valamit?
24. Noncsi22 (válaszként erre: 23. - Zsolt1987)
2011. nov. 28. 12:09

Szia!Valószínű a helytelen táplálkozás miatt és a helytelen fogyókúrák miatt.Koplalni soha nem szabad,az a legrosszabb amit tehetsz!!Valóban jó ha kiszámolod egy kalkulátor segítségével,hogy mennyi a tápanyagszükségleted.Én is sokszor hallottam már arról,h 1200 kalóriával lehet fogyni,de szerintem ez nem törvényszerű.Én most 70 kiló vagyok,éhen is halnék ha csak annyit ennék.95 kilóval szerintem ez nagyon kevés lenne.

Az orvoslexikon.hu-n szoktam én számolni.

Az ideális testsúlyt pedig a broca index-el:

Magasság-100,mjd a kapott eredményből még levonod annak 10%-át.Esetedben 52,2.

Valóban csak a fokozatosan bevezetett mozgás a jó szerintem,és az étkezési szokások megváltoztatása.És napi 5x enni,sok folyadékkal!

Annak pedig örülj,hogy nincs egészségügyi problémád!!!Időben elkaptad a dolgot,és rájöttél,hogy változtatni kell!Ez is nagy előlre lépés!Csak így tovább!!!!

2011. nov. 27. 12:41
Ezt írták 158cm vagyok és 95 kg ... :( Lehet tényleg úsznom kéne éppen most megy a kivizsgálásom de idáig semmit se találtak képzeljétek még magas vérnyomásom sincsen se cukrom :D Nah akkor mitől vagyok 5000kg -am :D ?
2011. nov. 27. 12:40

Kóros elhízás - 38.05

Sajnos, a rajtad lévő súlyfölösleg miatt a kórosan elhízottak csoportjába tartozol. Mindenképpen fogynod kell, ehhez azonban érdemes lenne egy szakorvos segítségét is kérned: lehetséges ugyanis, hgy a hízás hátterében nemcsak a csokoládé és a marhapörkölt áll... ha nincs semmi egészségügyi problémád, akkor lassan, fokozatosan, a drasztikus kúrákat mellőzve kezdj el fogyni. Mozogj, amennyi csak jólesik (elsősorban a sétát, az úszást ajánlják ilyen esetben), a hatalmas ételadagokat cseréld kisebbre, és figyelj oda a minőségi táplálkozásra. Az étrended legnagyobb rézben zöldségekből, gyümölcsökből, sovány húsból és terjtermékekből álljon!

21. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 20. - Zsolt1987)
2011. nov. 27. 09:16
jaj, pedig azt nem szabad, az éhezést muszáj kikerülni, mert nemcsak a kitartásod fogy el, de a szervezet is raktározásba kezd, ergo nem fogsz. Az egészséges ételek jók, de tény, hogy ha nagyon szigorúan betartja az ember, akkor előbb-utóbb elfogy az ereje, és kamatostul megbosszulja magát, néha kell bűnözni... Azt mondják, 1200 kalóriával lehet fogyni, de vannak pontos kalkulátorok is az interneten, ahol ki tudod számolni a saját szükségleted, írd be a google-ba, hogy kalóriaszükséglet+kalkulátor, lesz egy csomó találat.. Kétféle fogyi van, az egyik a kalóriákra figyel (ebben legjobb szerintem a weight watchers, esetleg nézd meg), a másik az ételek minőségével operál (vagy kizárja a szénhidrátot, vagy a glikémiás indexre épít stb), attól függ, neked épp mi a testhezálló.
2011. nov. 27. 08:43
Nagyon édesek vagytok megpróbálom! Én idáig mindig ugy fogyoztam hogy éheztettem magamat ... vagy össze vissza egészségeset ettem.. mennyi a napi kalória bevitel ?
19. Noncsi22 (válaszként erre: 18. - B3dbbde2e9)
2011. nov. 26. 18:56
Nincs mit!!:)
18. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 17. - Noncsi22)
2011. nov. 26. 17:58
Én is így szoktam, bár zabpehelyből... Tejjel felöntöm, két percre teszem a mikróba, utána fahéjjal szórom, ha kilenckor eszem, délután egyig biztosan nem éhezem meg, sőt, a nasizástól is távol tart a tele pocak... Most ihletet adtál, kipróbálom zabkorpából is, még pépesebb lehet, köszi!
2011. nov. 26. 10:06
Én is szoktam reggelire zabkorpából enni olyat mint a tejbegríz.Nagyon finom,egészséges és eltelít valóban..Én fahéjjal és édesítőszerrel szeretem..
16. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 13. - Zsolt1987)
2011. nov. 25. 16:29
Próbáld ki a zabkását, nagyon jól eltelít... Vagy van zabkorpa tabletta, az is nagyon sokat segít. Ha olyat eszel, amivel tele lesz a pocid órákig, nem fog csábítani a sok finomság...
2011. nov. 25. 09:49
Bocsi!2 kiló ment le 2 hét alatt..:)
2011. nov. 25. 09:46

Sziasztok!

Szerintem ne a bogyón gondolkozz,hanem fejben el kell dönteni,hogy AKAROM!!!És akkor menni fog,de csakis életmódváltással,és sok mozgással,amit fokozatosan kell kezdeni,ésszel.Én is fogyózom,rajtam 12 kiló van,terhesség után vagyok.És nagyon le akarok fogyni,ezért diétázom,NEM KOPLALOK!Minden nap mozgok..." kiló ment le 2 hét alatt!

Nem eszem fehér kenyeret,f.lisztet,cukrot,rizst,édességet!És számolom a kalóriát..Nekem bevált!!Ja,és nagyon fontos az 5-szöri étkezés!!3 fő,2 kicsi.Drukkolok,mindent bele!!!

2011. nov. 24. 17:12
Hát igen mozogni sokkal könnyebb ..... Plusz nem lennék állandóan álmos nem fájna a derekam :( Én már probáltam az adipexretardot, anno... oké nem is voltam ilyen túlsúlyos... most probáltam egy kék bogyot de ez se csökkenti a csoki iránti étvágyamat meg azt hogy ne egyek annyit... ha már nem kívánnám a kaját nekem az is jó lenne!
2011. nov. 24. 10:47

Csatlakozom a fogyni vágyókhoz, akiknek sajnos nincs akaraterejük. :-)))

Én is nagyon szeretnék ledobni legalább 10 kg-t.

Már zumbáztam a nyáron, és ment is le vagy 4-5 kiló, de sajnos szeptemberben megkezdődött az ovi, menni kellett melózni, és mire hazaestem már nem volt hozzá kedvem.

De jó lenne pedig, mert még mozogni is könnyebb volt.

11. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 10. - Zsolt1987)
2011. nov. 23. 22:29
jaj, csak azt ne. Ha lenne olyan gyogyi, ami VÉGLEG lefogyaszt, már senki nem lenne túlsúlyos. Inkább tervezd meg a fogyidat: ha a hirtelen súlyvesztés motivál, tervezz be egy egy-kéthetes nagy nekilendülést, aztán (előre írd le egy füzetben!) valami könnyedebb diétás étrendet. Tervezd el a fogyatkozó kilóidat, ha heti eggyel lesz kevesebb, már akkor is hamar célba érsz! A kezdeti gyors lökésnek nagyon jó a t...bó, ha bírod a rágás hiányát, utána meg valami életmódszerű diéta (GI, testkontroll, Norbi, kalóriaszámlálás stb), amivel heti 1 kg lemegy. Ha már 8-assal kezdődik majd a súlyod, hidd el, nagyobb lelkesedéssel fogysz majd!
2011. nov. 23. 21:30
Ez a baj :( valami gyógyszer kéne szerintem
9. kisj (válaszként erre: 8. - Zsolt1987)
2011. nov. 23. 21:14
akarat és kitartás nélkül nem sikerülhet
2011. nov. 23. 19:43
Én már amident be belőllem is az akarat hiányzik.. ha nem fogyok 1 hét alatt vagy 3 nap alatt már nem is folytatom :((((((((
2011. nov. 23. 19:38
Én is 95 vagyok, 68 kg-mal mentem férjhez, sok mindent kipróbáltam, de belőlem az akarat hiányzik csak. Te mit próbáltál eddig?
6. 962d69768f (válaszként erre: 5. - Zsolt1987)
2011. nov. 23. 19:38
kereken 20,páromnak nem gáz csakhát én hiába megyek neki mindig eltántorodok ha nem lesz egy idő belül sikerem
2011. nov. 23. 19:35
Te mennyi idős vagy?
2011. nov. 23. 19:35
De ez már nagyon gáz nekem ... és a páromnak is... voltam én 70 kg is 4 éve
2011. nov. 23. 19:33
detto 95 kg....
2011. nov. 23. 19:29
Jah és lány vagyok nem fiú csak a párom nevén regeltem :)
2011. nov. 23. 19:24
Sziasztok! 22 éves vagyok és 95kg segítsetek le fogyni nem akarok ennél nagyobb súlyt.. ha valakinek van valami jó ötlete akkor írjatok ! Nagyon köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook