Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Látásvizsgálat fórum

Látásvizsgálat (beszélgetős fórum)


8. 021a029148 (válaszként erre: 1. - 9f8e6b2378)
2009. nov. 6. 07:48
Októberben ingyenes volt egy csomó helyen, mert a látás hónapja volt. De miért nem mész el az sztk-s szemészetre, ott is megcsinálják, mind a hagyományos, mint a computerest. És tuti ingyenes.
2009. nov. 5. 21:53

A közeli optikában nálunk is ingyenes a szemvizsgálat,akkor is, ha mégsem csináltatsz szemüveget!

Én már közel 6éve vagyok szemüveges, 3évig kontaklencsés, majd most újra visszatértem a szemüveghez, és csak ritkán rakom be a lencséket! Azért is, mert szemészeten mondták, hogy a folytonos kontaklencse viselése megviselte a szemem, és hordjak szemüveget! Mára már megbékéltem, és megszerettem a szemüvegem, igaz az ára sem volt semmi (80ezer ft).

Ha fáj a fejed, minél előbb menj el vizsgálatra,én is csak húztam halasztottam és ezért romlott el ennyire a szemem (-2,5):(

2009. nov. 5. 21:52

Én tavaly voltam először ingyenes látásvizsgálaton,szerencsére semmilyen probléma nincs a szememmel,idén is elmentem és idén sem volt probléma.Minden évben el fogok menni,elhatároztam.


:)

2009. nov. 5. 21:17

Én most csináltattam szemüveget, mert egész nap monitor előtt ülök, és kb. 2 éve fejfájások jelentkeztek, tesó mondta lehet hogy azért vannak fejfájások mert kellene szemüveg. Aztán elmentem egy orvoshoz aki megcsinálta computerest 3.000 HUF-ért és most elkészült egy nagyon szép kerettel. Most van rajtam először mikor ezeket a sorokat neked írom. A doki azt mondta abszolút lehetett attól a fejfájás, hogy elfáradtak a szemeim a koncentrálástól. -0,5 -0,5 -ös a szemcsi, tehát a távollátással volt probléma. Mindenképpen ajánlom hogy csináltasd meg, aztán hogy nekem múlik-e a fejfájás később tudok csak beszámolni.


Minden jót!

2009. nov. 5. 21:05

ha nem csináltatsz szemüveget, csak egy computeres szemvizsgálat van, akkor az kb. 1000-2000 Ft.

Nem muszáj a legnagyobb optikai szalonba menni, jók a vállalkozók is, olcsóbbak is.

2009. nov. 5. 21:01
de olyat gondoltam,ahol nem kötelező meg is csináltatni.
2009. nov. 5. 21:00

nálunk több optikaboltban is ingyenes, ha ott készítteted el a szemüveged.

Érdeklődd meg személyesen szerintem.

2009. nov. 5. 20:55
Tudtok mondani helyeket,ahol van ingyenes látásvizsgálat?Mert gyanítom ezért fáj sokszor a fejem.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook