Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lassan 1 éve szakítottunk, nincs már bennem, mégis undor-... fórum

Lassan 1 éve szakítottunk, nincs már bennem, mégis undor-... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 2. 03:12

Amugy nem tudom, mi nalad az "ismerkedes".

Celzottan? En altalaban random talalok valakit.

5. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 03:08

Majd eljon az ideje. Engem nyaron hagyott itt az ex~em, es nem sokara ra orszagot is valtott (ez is resze volt annak, hogy annyit vitatkoztunk).

Neha meg mindig uvoltozesbe torkoll a beszelgetesunk, es lecsapom, mert egy szaros cetlivel lepett le (amigy nem atlakodott felsrofolnin az agyam, meg "beszelnunk kell" 2 keprccel az indulasom elott, es nem fogta be).

Mostabnaban mar egesz nyugodtan beszelunk. 2 hetre jon Angliaba par nap mulva, foleg nalam lesz elszallasolva. Megprobalom nem felpofozni XD

Meg addig nem fogadok szeretot, mert fajna neki.

Nem rossz ember, en sem, csak nem volt egyszeru. O mindig hetvegen volt szabad, es akkor dolgoztam a legtobbet. Es en mindig mentem mas he;lyett is. De ezt monstam az elejen. Akkkor kell dolgozni, mikor van mit. Gondolnom kell arra is, hogy valamikor kevesebb a melo.

4. 69fcad429e (válaszként erre: 3. - 69fcad429e)
2023. máj. 1. 20:25
* ne a barátaid
2023. máj. 1. 20:25
Akkor ne ismerkedj, be a barátaid döntsék el, hogy mikor. Majd eljön az ideje, amikor újra kész leszel rá lelkileg.
2023. máj. 1. 19:37
Mi történt veled?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook