Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptop garancia fórum

Laptop garancia (beszélgetős fórum)


10. 4c07880d46 (válaszként erre: 9. - 4c07880d46)
2011. jún. 23. 22:25
Bocs, 5-6 órát akartam írni :-))
2011. jún. 23. 22:25
Végül is egy informatikus ismerősöm megjavította, igaz, ráment 56 órája...De működik!!! Most is azon írok :-) Nagyon örülök:-) Az Asus-szervíz meg le van...
2011. jún. 22. 22:01
Köszönöm! Bizonytalan voltam, de rengeteget segítettetek :-) Nagyon rendesek vagytok :-)
2011. jún. 22. 21:54

nem is értem hogy lehet ilyen... nekem nem lacafacáznak a szervízben pedig ugyanilyen laptopom van márka is minden..

jó ez nem igazán érdekes, mert mindenhol mások az emberek, de ezt nem tehetik meg... velem biztos nemfogják megcsinálni ezt... arra a nyakamat rárakom, mert nem az hogy ideges típus vagyok de nemsokáig van türelmem, főleg ha látom hogy át akarnak verni akkor meg főleg..

Szóval mindenkinek igaza van ha kell akkor fogyvédelmisek, egyéb... NEM tehetnek ilyet, ráadásul ha ki kellene fizetned az alaplapcsere is csak potom 40 ezer forint + szervíz szerintem ne várd meg...

2011. jún. 22. 21:51
mi anno, nagyon rég jártunk így, de nem laptoppal. akkor anyum előkapta a telefont, hogy akkor a fogyvédelmiseket hívja, egyből visszafizették a pénzt.
2011. jún. 22. 21:46
Természetes, hogy húzzák az időt... aztán meg majd mindenféle kifogást gyártanak... tessék asztaltburogatni, másképp nem lehet velük dűlőre jutni :) mindig van egy náluk feljebb álló személy, akihez szintén lehet menni panaszra... hátha beijednek, aztán nekilátnak...
2011. jún. 22. 21:44

Semmiképpen ne hagyd magad... addig kell visszajárni, amíg meg nem csinálják. Ha kell kicsit erélyesebbre kell venni a figurát, mert különben elhajtanak.

Nekünk is volt hasonló gondunk, ugyan nem ilyen márkával, de párszor az asztalra csaptunk, így alaplap, proci és akksi csere volt. (El sem hoztuk addig, amíg a hiba fent állt. Ott helyben van lehetőség a kipróbálásra!!)

Jah, és a kicserélt alkatrészekre, ugyanúgy jár újra a garancia!

2011. jún. 22. 21:41

nekem potom 140 ezer forint volt... szóval ez sem kis pénz, és decemberben jár le a garancia.

De mindegy mikor jár le akkor is meg kell csinálniuk!

Ha nem jutsz dülőre nyugodtan fenyegesd meg őket, mert ilyen nincsen.. kötelességük megcsinálni vagy kicserélni a rossz alkatrészt benne!

2011. jún. 22. 21:40

nekem ugyanilyen laptopom van ugyanilyen gonddal volt...

szervíz, és nyaggasd őket igenis, mert kötelező megcsinálniuk!

Nincsen olyan hogy nem csinálják meg különben visszakérheted a pénzed...

Szóval tessék bevinni megmutatni, nekem ugyanez volt pár hónapja a baja, és alaplapcsere volt.

Most meg dvd író csere lesz...

2011. jún. 22. 21:32
Sziasztok! Van egy A.us márkájú laptopom. 2009 szeptemberében vettem, nem kis pénzért. 3 hete nem tudtam elindítani, bevittem az üzletbe, ahol vettem, a tulaj elküldte Pestre a márkaszervízbe. Ma mehettem érte, be akartam kapcsolni...elindult, de rögtön ki is kapcsolt. Ezután már nem indult el. Lehetséges, hogy nem csináltak vele semmit? Ha nem tudják megcsinálni, kötelesek újat adni? Húzzák az időt, mivel 3 hónap múlva úgyis lejár a garancia? Egyáltalán hogy fordulhat elő egy jó nevű cégnél ilyen? Akinek van tapasztalata, legyen szíves segítsen! Mi a teendő? Nagyon kell a munkámhoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook