Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, Nők! Segítsetek, mert tanácstalan vagyok. fórum

Lányok, Nők! Segítsetek, mert tanácstalan vagyok. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 27. 09:59
Ne rinyálj,cselekedj!Viselkedj férfiként!
16. 3265084553 (válaszként erre: 15. - Anyuccci)
2010. okt. 27. 09:58
Az ilyen nő mindig "nagyon csúnya". :)
2010. okt. 27. 09:55

Mi is hasonlón mentünk át a nyáron.A párommal kikezdett a munkahelyén egy (nem túlzok)nagyon csúnya nő.Egy hónapig ment a nem jött haza éjjel,szórta a pénzt stb.

Egyszer besokaltam mikor reggel jött haza és kifaggattam.Sírva mesélte el hogy nem tudja mit tegyen!Mert akkor úgy érezte szereti a lányt!Mondtam Neki hogy hagyom dönteni.Ha ő akkor ok ha mi akkor is.(három gyermekünk van)

Úgy voltam vele hogy csak sajnálatból ne legyen velem inkább akkor menjen!

Két napig gondolkozott mikor minket választott.

Nekem a mai napig fáj és szoktunk róla beszélgetni és most már azt mondja hogy nem volt szerelmes és hatalmas hiba lett volna ha a lányt választja.Neki inkább az újdonság tetszett.De rá jött hogy előbb utóbb abból is csak megszokás lesz vagy még rosszabb!

Szóval együtt maradtunk és szeretjük egymást és várjuk a 4. babánkat!

Szerintem beszéljétek meg és ha úgy látod nem megy akkor hagyd had menjen!Jobb lesz mind kettőtöknek!

14. 859d58d4d8 (válaszként erre: 9. - 859d58d4d8)
2010. okt. 27. 09:52
Eszembe jutott még, hogy nézd meg a Tűzálló c filmet, nagyon tanulságos! Sok sikert!
13. mendra (válaszként erre: 12. - Bun Csilla)
2010. okt. 27. 09:52
Ingermentes környezetre gondolsz.De mi bajod a kávézóval?:)))))
12. Bun Csilla (válaszként erre: 1. - Pékember)
2010. okt. 27. 09:50

Szerintem menjetek el valahová gyerek nélkül ahol tudtok beszélgetni kettesben! Séta az erdőben a lényeg hogy ne legyen senki körülötted, pl kávézó, mert ott úgyse tudod elmondani mi bánt!

a legfontosabb az őszinteség! Mond el téged mi bánt és hallgasd meg őt is! Ha szeretitek egymást harcoljatok egymásért!!!!

Ha mégse szól hozzád, próbálj közeledni egy-egy ölelés, csók, simogatás bármikor bárhol ! Minden nő szereti ha kényeztetik és hidd el egy egy kedves szó, megjegyzés, simogatás sokat ér még ha nem is vallja be! És ne állj meg akkor se ha nehezen olvad le a fal, hisz biztos benne is ott a tüske amit te okoztál neki!

Szurkolok nektek!

11. mendra (válaszként erre: 1. - Pékember)
2010. okt. 27. 09:49
Szia!Na ezt nem szoktátok várni ti férfiak.Gondolom bosszúnak indult a párod részéről ami érthető is.Időközben megtetszett neki a dolog.Vagy mindenképp nézz utána nem e a barátnőjével beszélget ,csak ,hogy féltékennyé tegyen.Ha valóban a kollégájával flörtölget ,akkor tisztázd vele,hogy te sem feküdtél le a lánnyal és itt legyen vége a kontrának.Megbotlottál" ő vissza tudja neked adni és ennyi.
2010. okt. 27. 09:48

Szerintem jól érzed, valami megváltozott és itt az ideje, hogy tiszta vizet öntsetek a pohárba, mert ez így egészen biztosan nem vezet semmi jóra.

Ugyanakkor szerintem a helyzet még jóra fordítható ha mindketten akarjátok. Le kell ülni és meg kell beszélni a dolgokat.

Sok sikert!

9. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Pékember)
2010. okt. 27. 09:47
Amit a párod művel, elég gyerekes, nem egy érett nőre vall! Ilyet az oviban szoktak csinálna, ha te is én is! Mindenféleképpen meg kell beszéljétek, ki mit akar, van e még érzelem egymás iránt, nem lehet csendben várni hogy majd megoldódik a probléma!
8. Bun Csilla (válaszként erre: 4. - Debusy)
2010. okt. 27. 09:44
Nem értem miért kellene kilépnie mikor imádja őket, szerintem más párnál is volt már konfliktus! Csak meg kell beszélni!
7. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Pékember)
2010. okt. 27. 09:41

komolyan le kéne ülni erről beszélgetni....nagyon nem értem/nem tetszik a párod viselkedése...így akar büntetni? vagy ezt hogy gondolta? csúnya dolog,mégha fájt is neki,mikor te elmesélted a flörtödet,akkor sem kéne ugyanezt csinálnia ráadásul többször is...


Fogalmam sincs milyen a párod,miket szeret azt te tudod,próbáld meg visszahódítani vagy hogy mondjam. Romantikus este fűszerezve erotikával :) (gyerek nélkül) vagy próbáltad már??? el kéne varázsolnod és a végén tudnátok beszélni nyíltan (pár pohár pezsgő/bor után) erről....hm?

6. Miss Jane (válaszként erre: 1. - Pékember)
2010. okt. 27. 09:39

Szia, kommunikáció nélkül nem megy. Le kell ülni és elmondani, hogy Te hogyan gondolod, a Párod hogyan gondolja, és hogy láttok-e megoldást a változásra. Meg kell beszélni, hogy ki szeretné fenntartani ezt a kapcsolatot, vagy, hogy mit kellene megváltoztatni.

Én úgy gondolom, hogy nincs veszve semmi, lehet, hogy csak bosszú akart lenni a lány részéről (mert szerintem azzal flörtölnek, aki hagyja), de az is lehet, hogy már elmúlóban van a köztetek lévő kötelék. Ha viszont az ember még szerelmes akkor meg lehet bocsátani, csak félre kell tenni a büszkeséget, mert vannak igenis megbocsátható dolgok! De szerintem alapvető probléma, hogy Ti nem beszéltek egymással, nem tudjátok, hogy a másik mit miért csinál, mi a célja stb. Ezen kellene változtatni.

2010. okt. 27. 09:36

Először is..bocs de a helyesírásod POCSÉK!!!Ne haragudj,számomra iszonyatosan zavaró...aszt,ojan,stb.

Másik...Női szemmel nézve ezt,van aki bosszú álló,van aki nem.A Te élettársad valószínű direkt csinálja,fáj Neki,hisz látod,Neked is fáj amit tesz.Ha nem tudjátok ezt normálisan megbeszélni akkor csak romlani fog a helyzet,úgy néz ki a bizalom az összeomlott a társadban,amit nehéz újra felépíteni.Bizonyítsd Neki,hogy szereted és csak flört volt,próbáld helyrehozni,de ahhoz az kell,hogy Ő is partner legyen ebben..

2010. okt. 27. 09:33
Én kilépnék az biztos!
2010. okt. 27. 09:33
Pékkislány?
2010. okt. 27. 09:33
Hát,mondj egy áment.......vagy rámész!
2010. okt. 27. 09:31

Hm..holis kezdjem, hogy kerek legyen?! Kilenc éve van egy élettársam és van egy közös gyönyörű kislányunk.Nagyon sok mindenen mentünk keresztül mi hárman már és én eszt a két embert kimondhatatlanul imádom.Most úgynézki legalábbis úgy érzem elveszítem a páromat.Kb két éve történt hogy a munkahelyemre jött egy új kolléganő -megpróbálok rövid lenni-ö kikezdett velem finoman szólva.Hogy őszinte legyek nem tudtam kezelni esz a helyzetet rettentően zavart, de egyben tetszett is, de részemről csak flört volt semmi más-mos sokan félre húzzák a szájukat, de nemvolt köztünk semmi!Én nem mondtam el a páromnak mindent de ö rájött és kifaggatott akkor elmondtam neki nagy nehezen mindent.Nemhitte el hogy nem feküdtem le azzal a lánnyal-aszthiszem a mai napig-akkor majdnem itthagyott engem.Lelkem egy része akkor belehalt a tudatba nemtettem semmit és itthagy elmegy mégis.Akkor ittmaradt velem!De valami megváltozott?!Még sokáig civakottunk erről asztán lassan ez elcsendesedett, talán túl nagyis lett a csend.Megtudtam a munka helyén egy barátnőjével pasikkal flörtölgetnek ki melyiknek tudja elcsavarni a fejét vagy kitudja mijen furcsa játékot játszonak?!Egyszer bekapcsolva hagyta a gépet ahol egy közösségi oldalon épp a kollégájával beszélget aki borozgatni kávézni hívja majd szószerint szeretkezésre invitálja.Akkor eszt megbeszéltük engemet az effajta dolgok zavarnak.Akkor asztmondta idézem fifti-fifti?!Aszt ígerte abba hadja, de nemtette.Még mindig irkál ugyan azzal a kolégájával aki a mai napig szeretkezésre hívj öt.Kb öt napja nembeszélünk-megkérdezte mibajom csak annyit mondtam Te aszt nagyon jól tudod majd elment aludni és azóta nem beszélünk.Ojan érzésem van mostanában intha nemismerném!Segítsetek mert tanácstalan vagyok.

Köszönöm!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook