Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán fórum

Lányok, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. kriszta773 (válaszként erre: 64. - Dillinger)
2014. júl. 4. 14:17
nem hiszem, hogy haragosra fordulna a viszonyotok, legfeljebb akkor, ha erőszakosan nyomulsz rá és erőltetni akarsz kapcsolatot. ha tudja, hogy te érzel iránta, valószínűleg nem fogja elmondani, hogy esetleg kit szemelt ki ő magának, vagy kivel alakul bármi
2014. júl. 4. 09:25
Azt hittem, hogy csak a nők hajlamosak mindent tul kombinalni, de tevedtem. :) Szerintem sem lesz ebbol semmi. Maximum baratasag, ha beletorodsz, hogy nem kaphatsz tobbet.
66. 82d45dcd14 (válaszként erre: 60. - Dillinger)
2014. júl. 4. 08:01

"Elvileg nincs"

Gondolod pont neked fog beszámolni róla?

Hiszen no közöd hozzá...


"Csak az az érdekes, hogy ő maga nem egyszer mesélt olyanokról, akik találkzókat kértek tőle meg ilyenek és ő ezeket visszautasította sorra."

Mi ebben az érdekes?

Valószínű,hogy nem akart velük találkozni,és nem azért mert beléd van zúgva mint az állat!

Esküszöm nem értelek!

65. Csigusz 79 (válaszként erre: 64. - Dillinger)
2014. júl. 4. 00:48
Miért érdekes hogy mesélt róla??
64. Dillinger (válaszként erre: 63. - Csigusz 79)
2014. júl. 4. 00:11
Magam is gondoltam erre és nyilván semmiféle garancia nincs arra h ne forduljon haragosra a viszonyunk emiatt. Csak az az érdekes (tényszerű körülmény, nem én találtam ki még mielőtt vki belemagyarázással vádolna), hogy ő maga nem egyszer mesélt olyanokról, akik találkzókat kértek tőle meg ilyenek és ő ezeket visszautasította sorra. Hogy nyomulok-e? Hát az lehet...
63. Csigusz 79 (válaszként erre: 60. - Dillinger)
2014. júl. 4. 00:06

Azt fogod elérni hogy lepattint magáról mert nyomulsz! Neked nem tűnik fel,de nyomulsz.

Ez a lány nem akar tőled semmit,barátként kezel ,ennyi.

Nagyon sok férfi itt tolja el az egészet hogy nyomul ha kell ha nem,aztán ha a lány kimondja hogy ő tényleg csak barátként tekinti akkor ő a nagy qrva stb stb.

Keress mást.

62. Nephes (válaszként erre: 60. - Dillinger)
2014. júl. 3. 22:39

De azt értsd meg, ha ilyeneket kérdezel tőle, s ennek ellenére sem nyit feléd, annak oka van. És az, h nem akar tőled semmi komolyat. Mondom, esetleg talonban tart...


Amúgy nem kéne egy olyan fórumot is nyitni, h: "Fiúk, akik ki tudnak igazodni a saját nemük gondolkodásán"? - csak költői kérdés, de én meg a férfiakat nem értem, de komolyan! :D

61. szomatikus marker (válaszként erre: 60. - Dillinger)
2014. júl. 3. 22:28
Szerelem az nem barátság:)))
60. Dillinger (válaszként erre: 59. - Szomatikus marker)
2014. júl. 3. 21:51
Hamis barátkozás? Mármint ki részéről? Mert az én részemről nincs ilyenről szó, mivel tudja hogy érzek iránta. Például múltkor is megkérdeztem tőle hogy van-e valami kiszemeltje (elvileg nincs). Nyilván azért ezekből csak leveszi hogy nem barátként tekintek rá.
59. szomatikus marker (válaszként erre: 58. - Dillinger)
2014. júl. 3. 21:34
Melyik részét,a hamis barátkozás?Esetleg, a szerelmes vagy ,de ő nem ?XD
58. Dillinger (válaszként erre: 57. - Szomatikus marker)
2014. júl. 3. 21:26

Nem egészen értem a mondandódat :) :P


Amúgy köszönöm az észrevételeket!

57. szomatikus marker (válaszként erre: 56. - Nephes)
2014. júl. 3. 19:51
...én bizony reménykednék ezerrel,mert egyszer kell csak megbántani egy érzékeny pontját:))Könnyebb feldolgozni a jövőben ,mint csak takarni és hazudni az érzéseit.Egyszer csak megbántja,hogy rá sem tudni nézni és szólni se hozzá:))Szóval, nem lesz béke soha!XD
56. Nephes
2014. júl. 3. 17:33

Bizony, bizony, én is csak az előttem szólókat tudom szajkózni.

Mindaz, amit leírtál, lehet, h ad okot némi reménykedésre, de az helyzet, h nincs sok. Ugyanis vannak olyan fiúBARÁTOK, akiket az ember szeret megölelni, mert tök jó, h ott van, és mivel tisztáztad vele az elején, h tőle nem akarsz semmit, biztos vagy benne, h ő is "tisztességes szándékokkal" áll hozzád. Attól mert megölelget, meg ilyesmi, még nem biztos, h férfiként vonzódik hozzá, lehet, h emberként fontos vagy neki...

Még talán (de nagyon talán) össze is jönne veled, de csak abban az egy esetben, ha valaki nagyon összetöri és nem lát más utat, csak Téged, aki mindig ott voltál mellette - ez ezesetben sem lesz szerelem, csupán szamár a ló helyett, amiből én sem hiszem, h te jönnél ki jól, mert mihelyst jön valaki, akit tényleg, dobni fog. De nehéz ez az ügy, én sem reménykednék igazán, sajnos...

55. 82d45dcd14 (válaszként erre: 51. - Dillinger)
2014. júl. 3. 16:08

Könyörgöm,ne legyél már ilyen nehéz felfogású!

Félreértelmezel mindent!

Nem volt itt pökhendi senki sem,max te így érzed,mert sz.rul esik,hogy nem kellesz ennek a lánynak!Ennyi.

Jelen esetben fedi a valóságot,mert annak ellenére,hogy bele vagy esve a csajba,nincs viszonzás!

Ha volt is valamikor,az minimális volt,sose lett volna belőle eget verő szerelem!

54. nbandus (válaszként erre: 51. - Dillinger)
2014. júl. 3. 16:00
Mindegyik válasznak ugyanaz a lényege, de ezt nem látod... Se szép, se csúnya hozzászólással sem érted meg a lényeget, mert magadat akarod meggyőzni valamiről, ami nincs... Tipikusan az az eset ez a fórum, amikor olyan válaszokat vár a kérdező, hogy "majd belédszeret", "összejöttök nemsokára" stb. Nem ez van, és ez bánt. Sajnálom, de ez nem tündérmese, hanem a valóság....
2014. júl. 3. 15:59
pökhendin úgy mondanám: jó kutya, ül:)
52. ec94ffbcdf (válaszként erre: 51. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:54
morzsa jut=kihasznál a lány=keress olyat aki lehozza neked a csillagokat, azzal boldogabb leszel
51. Dillinger (válaszként erre: 49. - Nbandus)
2014. júl. 3. 15:52

"Csak barátként tekint rád." - normális, semmiben sem kifogásolható véleménynyilvánítás, amelyet meg is köszönök.


"Neked csak a morzsa jut" meg a "csak elröhögcséltek" - pökhendi, magas lóról tett észosztás, melyek közül ez utóbbi nem is teljesen fedi a valóságot.

50. 82d45dcd14 (válaszként erre: 49. - Nbandus)
2014. júl. 3. 15:46
Ezt,én is így gondolom!
49. nbandus (válaszként erre: 43. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:42
Egy kérdéssel jöttél egy női oldalra, amire megkaptad a választ, ami mivel nem megfelelő, sérti az egodat. Elég gyerekes ez a viselkedés, és ha az életben is gyakorlod ezt, akkor lehet máris megvan az oka, miért nem jön össze veled a lány. Légy férfi, emelkedj felül a sértettségen, és fogadd el, hogy ez a lány nem lesz a Tied, keress mást. Sok ilyen lehet még az életedben, kár még 1,5 évet elvesztegetni...
48. d1e807c461 (válaszként erre: 47. - 3098064ae6)
2014. júl. 3. 15:41
ez az!
47. 3098064ae6 (válaszként erre: 43. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:40

Tudod mit csinálj?

Mond le a talikat sorra..és írkâlj csajok képe mellé a facen..persze csak normálisan..

Ha valaha érzett valamit veled kapcs..akkor jelentkezni fog..

:-)

2014. júl. 3. 15:40
24
2014. júl. 3. 15:36
Hány éves vagy?
44. kriszta773 (válaszként erre: 43. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:36
próbáld úgy nézni, hogy nem ez a lány az, aki neked kell :) majd az kell neked igazán, akivel kölcsönösen odalesztek egymásért, azzal rengeteg klassz pillanatod lesz együtt. lehet, hogy ez a lány csak azért van a fejedben, mert flörtölt veled, és benne volt a lehetőség, hogy talán alakul valami, de mégsem. ismerkedjél más csajokkal, jönni fog sokkal jobb
2014. júl. 3. 15:32
Köszönöm a válaszokat, a kulturáltakat is meg a pökhendieket is, egyesek nyilván nyeregben érzik most magukat egy "magamfajta" szenvedésén és magas lóról oktatnak, csak aztán ha őket éri csalódás egy 'nem magamfajta' gyerektől aztán nem győzik lájkolgatni az egyszerű emberek által szerkesztett idézetes oldalak 'köcsög pasik' fejeztének ordas nagy bölcsességeit. További véleményeket is szívesen várok .
2014. júl. 3. 15:18
kenyeret osztanak és neked csak morzsa jut
41. d1e807c461 (válaszként erre: 38. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:13
sz@rd le, majd jelentkezni fog! :)
40. kriszta773 (válaszként erre: 38. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:12
ha jól értem, másfél éve ismered a lányt, közben ő volt facér is, próbálkoztál párszor nála, amit ő tapintatosan visszautasított. szerintem kizárt, keressél mást, biztos fogsz még más iránt is érezni, és sokkal többet, jobbat :)
39. 82d45dcd14 (válaszként erre: 38. - Dillinger)
2014. júl. 3. 15:10

Deee,igen félreérted...

És ne áltasd magad,mert nem lesz közelebbi a viszony!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook