Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lány: 23 éves diplomás, Fiú: 37 éves, nem diplomás...szerintetek lehet ez a kapcsolat egy életen át boldog? fórum

Lány: 23 éves diplomás, Fiú: 37 éves, nem diplomás...szerintetek lehet ez a kapcsolat egy életen át boldog? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. máj. 23. 20:01

Tuti, hogy el sem olvasok egyetlen egy hozzászólást sem!!!

Felháborít maga a kérdés, mert nem az évek közötti különbségre utal, hanem a diplomás és a nem diplomás közötti "ellentétre" utal.

A kérdés feltevője vagy nagyon fiatal, vagy nagyon beképzelt.

Pfff!!!!

97. 88e297a0b8 (válaszként erre: 95. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:55
Pontosan. Most építkezni fog vidéken. Be kellene látnia, hogy ebből a lányból nem lesz odaadó feleség, aki várja otthon vacsorával, szeretettel megöleli, felnéz rá, stb. Szerintem tetszik a hiúságának, hogy egy tanult, magas, csinos lánnyal jár. Csakhogy itt a srácnak van veszteni valója, mert már 37 éves... A lány ráér még szórakozni... Csak ott esik a fene hasra, ha terhes lesz.
96. Fiatal nő (válaszként erre: 85. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:48

Azért ez sem igaz. Aki becsülettel tanul, az azért okosabb (bizonyos dolgokban mindenképpen), mint egy átlagember.

Gondoljunk például az orvosokra. Mi el tudnánk végezni egy szívátültetést? Én biztosan nem...

95. d0ec5a97bb (válaszként erre: 93. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 19:31
ez a fiú nem fogja mert gyesza .keresnék magamnak egy szolidabb lányt a helyébe!!
2009. máj. 23. 19:30
és én nem azt mondtam hogy senki csak miért érzi ugy hogy valaki?érted?!manapság mindenki egyetemre megy hogy legyen diplomája nagyobb a diplomás min .bér.de mindenki nem talál majd munkát tucatjával van mindenből minden lásd tanárok .utána meg nem mennek el dolgozni mert ők nem alacsonyodnak le.elnézést a kivételtől.de kifog dolgozni ????eküszöm egy vendéglátós vagy kereskedelmi iskola többet ér.
93. 88e297a0b8 (válaszként erre: 91. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:28
Így van, a fiú helyében... ...megtanítanám a lányt viselkedni, vagy elküldeném. Szép estét!
2009. máj. 23. 19:26
nekem is volt pénzem időm kitartásom de még sincs diplomám,mert nem akartam orvos biró ügyvéd lenni stb
2009. máj. 23. 19:24
végig olvastam a karakterről meg nem tehetek igy a véleményem az hogy nem sajnálom a fiút sem meg a lányt sem mert számomra nem férfias jellem ezek szerint még a szele sem érintette meg a fiút a lány meg úgysem fog változni szóval halálra ítélt kapcsolat.köszi az üzit szép estét
90. 88e297a0b8 (válaszként erre: 86. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:21
Senki :) Attól még... csak volt elég pénze, ideje, kitartása. De attól még lehet ugyanolyan szerencsétlen diploma után, mint bárki más.
89. 88e297a0b8 (válaszként erre: 85. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 19:18
Szia, Neked is leírom: Elnézést a megfogalmazásért, ha végigolvasod, ezzel arra szerettem volna utalni (csak nincs elég karakter a kérdés feltevésnél) hogy a srác egy végtelen egyszerű, rendes vidéki tájszólással beszélő emberke, a lány meg egy diplomás nagyszájú esetenként igencsak beképzelt csaj, aki érezteti ezt a különbséget a sráccal, és nem úgy tűnik, hogy harmonikus kapcsolatban élnének.
88. vvicus (válaszként erre: 87. - Salabakter)
2009. máj. 23. 19:07
De nem ez az átlag.
87. salabakter (válaszként erre: 84. - Vvicus)
2009. máj. 23. 18:51
De azért nem minden takarítőnő hinné azt,hogy osztozik azon a szobán.Ismerek egy diplomás nőt,főkönyvelő volt az MTA üdülőben,3 nyelven beszél,és kiment Angliába szállodát takarítani.Azt mondja,azóta sokkal boldogabb.(és gazdagabb)
2009. máj. 23. 18:47
a diploma az hogy egy ember egy 2dologból többet tanult mint más ???vagy mi?máshoz meg sik hülye vagy nem ,embere válogatja .azért majd egyszer magyarázza már el nekem valaki miért veri az magát aki diplomás???!!!!mert akkor ő ki?!
2009. máj. 23. 18:44
na ne már ez a diplomás nem diplomás szöveg én ettől falra mászok !!!mi a franctól okosabb egy diplomás mint egy nem diplomás????!!!!!!!!!!semmitől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha te ezt megkérdezted veled van a baj!!
84. vvicus (válaszként erre: 83. - Ancsika000)
2009. máj. 23. 18:19
Egyik jogász tanárom mesélt egy undorító történetet, komolyan felfordult tőle a gyomrom. Lényege az volt, hogy ő Jean Monnet professzori címmel rendelkező jogász. A nevét nem írnám ki, mert elég ismert. Az ajtaján állt az ő neve, és alatt a professzori címe is, és totál kiröhögte előttünk a takarítónőt, mert mondta neki a nő, hogy milyen rossz lehet neki, mert osztoznia kell mással is a kis irodáján, mert a néni azt hitte, Jean Monnet is ott dolgozik. Hát elmehet a jó büdös fenébe. Mit gondol, ha mindenki diplomás volna, akkor ki takarítaná utána a dzsuvát, amit maga körül hagy? És ahogy előadta, szörnyű volt. De ez jogász sajátság, legalábbis sok jogász ilyen iszonyat nagyképű.
83. Ancsika000 (válaszként erre: 81. - Eraniko)
2009. máj. 23. 18:08

Egyébként ez tökéletesen igaz! Én az egészségügyben dolgozom és legszívesbben pofon törölnék egy- egy orvost, ahogy beszél velünk. Azért, mert a mi nevünk előtt nincs dr., akkor már nem is vagyunk emberek! Tisztelet a kivételnek!

Pedig, ha a nővérek és az asszisztencia, na és a beteghorók nem lennének némelyik szerintem el is sírná magát, mert nem tudná, hogy mit kell csinálni!

2009. máj. 23. 18:06
Ha másban nem, bölcsességben a pasi van fölényben.. Ki tudja, remélem így is marad.
81. eraniko (válaszként erre: 78. - Vvicus)
2009. máj. 23. 18:02

Kösz;-)


(az azért szomorú,hogy sokan diplomával,nagy arccal,pont annyit-vagy annyit se -érnek,mint akit lenéznek)

80. Ancsika000 (válaszként erre: 76. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 18:00

Köszönöm, de azt inkább mésem próbálnám ki. :)

Viszont szerintem hagyni kell, hogy csordogáljon a patak a saját medrében. Mindenki a saját hibájából tanul. És mivel elvileg szerelmesek vagy mi, ezért úgy sem fognak senkire sem hallgatni. Viszont ha megtapasztalják, hogy nem vált be, még mindig odébb állhatnak és mehet mindenki a maga útján.

79. a1baa7edcc (válaszként erre: 50. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 17:56
Akkor ez a kapcsolat mar most sem nevezheto boldognak, hogy lehetne igy egy eleten at?
78. vvicus (válaszként erre: 77. - Eraniko)
2009. máj. 23. 17:52
Konzulensem mondta nekem, hogy én vagyok az egyetlen a szakdolgozói közül, aki tud helyesen írni. Ezen én teljesen kiakadtam. A többi mondandóddal szórul szóra egyet értek.
77. eraniko (válaszként erre: 11. - Ti-mici)
2009. máj. 23. 17:39
Te már most engedd el azt a fiút,akit egy év alatt már meguntál,meg le is nézel,mivel nem művelt! (bár az írásod alapján fenntartásaim vannak,hogy Te diplomás leszel?)
76. 88e297a0b8 (válaszként erre: 74. - Ancsika000)
2009. máj. 23. 17:36
Ez sem elvetendő gondolat... Bár öntelt, nem tudnám eldönteni. Lehet, hogy lusta. Illik a karakteréhez. Nem rendszerető, nem választott nehéz iskolát, ki tudja, lehet, hogy jó Pszichológus lennél :)
75. 88e297a0b8 (válaszként erre: 72. - Cand Ida)
2009. máj. 23. 17:32
Megpróbálom...
2009. máj. 23. 17:32
Az nem lehet, hogyvalójában a lánynak van kisebbségi komplexusa, ígí egy olyan társat keresett magának aki SZERINTE kevesebb mint ő?! Így jól érzi magát, nem kell tepernie, hogy megvillogtassa az elméjét.
2009. máj. 23. 17:27

mindennek meg van az elönye és a hátránya.

az ember olyan férfit választ aki már biztos háttérrel rendelkezik,komoly a gondolkodása fel lehet rá nézni.

az én párom 8 évvel idösebb.

tüz és viz vagyunk.

sok a probléma mégis egymás mellett vagyunk. hogy meddig ki tudja!!!!

majd az jövöben kiderül.

én sulikat végeztem ,ö nem ,mégis 80-90 ezerrel többet keres nálam.

de ez számomra igy normális.

ő lesz a családfenntartó ha gyermekünk lesz valaha.

de meg van a hátul ütóje is egy nagy kokülömbségnek,hogy mig te középkorod legelején akkor ö máar a végén ,az öregség kezdetén.

és ilyenkor az igények is megváltoznak,de nem minden esetben.

Sajnos a sex itt is központi szerepet játszik,de remélhetöleg ez megoldható lesz:):)

72. Cand Ida (válaszként erre: 60. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 17:21
Pedig egy beszélgetés sokat megoldana. Nem kell ajtóstúl rárontani...csak szépen, óvatosan...hagyd, hogy ő beszéljen, csak a kezdet legyen jó! :)
71. vvicus (válaszként erre: 67. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 17:19
Bunkó, újgazdag emberek szoktak még így felvágni azok előtt, akikről tudják, mennyivel rosszabbul megy nekik. Ezek is miért nem a velük egyívásúak között verik a mellüket, hogy ők milyen tehetősek? Persze most megint visszakanyarodtam oda, hogy intelligencia és neveltetés kérdése az egész. Ezt meg még mindig nem diplomával adják.
70. vvicus (válaszként erre: 68. - Fiatal nő)
2009. máj. 23. 17:17
Tudom, én is BA-n tanulok, én is most fogok végezni, de sajnos nekem még nincs állásom, önellátó vagyok, gyerekeket korrepetálok. Én nem is mostanra írtam, hogy értéktelen, de néhány éven belül sajnos szerintem azzá fog válni, mivel tényleg boldog-boldogtalan át tud vergődni a 3 éven, főleg ha van pénze is rá. Én MA-t jelenleg még hanyagolom, majd meglátom, mit hoz a jövő, meg amúgy is két helyen tanulok egyszerre, a másik pedig osztatlan, ott még van hátra 4 évem.
69. Fiatal nő (válaszként erre: 67. - 88e297a0b8)
2009. máj. 23. 16:51
:-))))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook