Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakás megtisztítása rossz erőktől fórum

Lakás megtisztítása rossz erőktől (beszélgetős fórum)

2010. nov. 9. 18:36

Akkor jó. Már azt hittem cikizel..

Szóval mióta itt lakunk állandóan történik valami. Egyszer elönt az eső miatt az iszap, ami lefolyt a hegyről. Egyszer a szerelő hagyja úgy a vízcsapot és elönt a víz. Beázik a tető, összetörrik az autót a ház előtt. Szóval ilyenek történnek, állandóan valami. Már néha azon gondolkozom mi jöhet még ? Azért gondoltam, hogy biztosan átok ül a házon vagy valami rossz szellem. Nem igazán hiszek benne, de anyósom a bogarat beletette a fülembe és azóta ezen gondolkodom. Valahol olvasta ezt a fehér gyertyát, csak nem tudom, hogy hogyan kell csinálni.

Lehet, hogy hülyeség, igaz ? De akkor milyen erők dolgoznak állandóan ??

10. édesmandula (válaszként erre: 9. - Jucus70)
2010. nov. 9. 15:09

miért? nem értem...

nem értettem amit írtál, azért kérdeztem.

9. Jucus70 (válaszként erre: 8. - Édesmandula)
2010. nov. 9. 13:29
Olyan csúnya vagy....
8. édesmandula (válaszként erre: 6. - Jucus70)
2010. nov. 8. 11:02
ez mi??? ott voltál?
7. édesmandula (válaszként erre: 5. - Jucus70)
2010. nov. 8. 11:02

ez nem komoly. :P

ha úgy érzed az új lakás miatt van, találj ki valami szeánszot amivel megnyugtatod magad és kész.

nekem takarítás után minden sokkal szebb :)

égess gyertyát vagy füstölővel járj körbe és mormolj valami elűzlek innen és jó energiákat hozok ide is meg ide is, meg ide is...stb.

Vagy hívj papot, vagy fengshuis szakit vagy bárkit, aki levesz rontást és pénzt rólad :)

Eldöntheted hoyg almákat veszek és töltezs fel energiával vagy angyalokkal pakolod meg a sarkokat :)

Hidd el, minden "takarítás" és energia csak tőled függ...

6. Jucus70 (válaszként erre: 4. - Édesmandula)
2010. nov. 8. 10:59
Elönt a víz, az iszap, repednek a falak, összetörik a kocsit a ház előtt ...stb.
5. Jucus70 (válaszként erre: 4. - Édesmandula)
2010. nov. 8. 10:58

Pontosan mire gondolsz ?

Vagy hogy álljak el a sötét oldalról ??

(cikizni nem ér, ez komoly....)

2010. nov. 8. 10:56

és állj el a sötét oldaltól...

a rossz erők a sötét oldalt szeretik...

2010. nov. 8. 10:56

Sziasztok !

Tanácsot szeretnék kérni. A lakásomon szerintem valami átok vagy rossz szellem van. Azt mondják fehér gyertyát kell égetni és attól elmegy.

Egyszerre minden helységben ? Vagy egyenként ? vagy mit csináljak ?

Akinek van más ötlete szívesen fogadom.

(ne nézzetek lükének, tényleg így van. Mióta megvettük a lakást állandó problémák vannak. Az is lehet, hogy egy személy átkozta el nem tudom, de jó lenne már rajta változtatni, mert elég volt a váratlan és rossz dolgokból..)

2010. nov. 8. 10:54
porszívó. sokat javít a helyzeten :)
2010. nov. 8. 10:53
Lakás megtisztítása rossz erőktől

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook