Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Külső méreganyagok fórum

Külső méreganyagok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 11. 15:15
Már a figyelmed is lankad,kedves DÓNOM:-))))
2011. jan. 4. 02:02
Már új év van?:)))
2010. dec. 31. 18:00
Boldog Új Évet kívánok innen a havasokból drága Szerelmem!:)))
2010. dec. 28. 16:17
Köszönöm a kedvességedet,de szakáll ügyben otthon vagyok,Hudini meg a haverom,a rozsda végzi a munkáját.Pá!
35. df97308b7d (válaszként erre: 34. - 82e5929483)
2010. dec. 9. 10:18

Nem érsz ráááááááááááá?? Aztán ráhajolni próbáltad már?A lakatodat meg egye meg a rozsda!A Hudini meg varázsoljon neked szakállat!

Ja én is szeretlek!:)))☺♥

2010. dec. 7. 15:33
Hahóóóóóóóóóóóóó!Megyek, nem érek rá....
2010. dec. 5. 09:58
Don Rozsdásdárido,már megkezdte a szabaduláshoz vezető út kitaposását,légy nyugodt még eltart egy ideig ,ám lehet,hogy meg kéne keresni azt a Hudinit.Jártodban-keltedben tehetnél valamit acél érdekében.Legalább egy Emil címet szerezhetnél.Ja még szeretlek...
2010. dec. 3. 14:04
Dúlszinnya! Már nem szeretsz?Akkor ne vigyem a sperhaknik?Akkor kifogja kinyitni az őrdöglakatod?
2010. dec. 3. 13:47
:DDDDDD
2010. dec. 3. 13:37
Mivan?????:))))))
2010. dec. 3. 11:57
Indulj,ha indulnod kell! Ne ám már a kifogások...Van másik....,nem várok én holmi eszement Donra...
2010. dec. 2. 18:29

Szerelmem!Dúlszinnya!

Kaptam valami nyavajákot itten a szerájba.Nem tudtam hír adni néked mert becsipásodott a szemem és nem igazán láttam:))Már jól vagyok ,holnap kapom az utolsó penicilin nevű elixirt és már indolok is.

2010. dec. 2. 13:33
Na akkor pá.... tobzódok magamban.
2010. dec. 1. 15:18
Ha-hóóóóóóóóóó,elnyelt a tenger vagy a Don,Donom? Semmi hír felőled,az Emilek sem jönnek.Jó hely az gyévócska szeráj.Beragadtál mi?:-))))
25. 82e5929483 (válaszként erre: 24. - Df97308b7d)
2010. nov. 29. 10:35
Jó,jó,csak fogytán a keményítő,ott azon a vidéken nagy hírben álló keményítő gyévocskák vannak ám!:-)) Híresek az újfajta pionyér nyavalyáikról,vigyázz nehogy ezzel pecsételjük meg örökre a szerelmünket:-))))Eredj tovább,íziben:-))))
2010. nov. 29. 10:28
Szerelmem!Ne aggódj ha kiolvad a szerem majd Te kikeményíted mint a vászon inget!Tanácstalan vagyok Hogy merre is mehetnék ,mármint a jeges ár miatt.Tegyek kitérőt?Gondolod hogy a szeráj nem volt elég?Menjek el a hunkurunk ulicába is?Tanácsodra teszek egyet a vargabetűből is :))
23. 82e5929483 (válaszként erre: 22. - Df97308b7d)
2010. nov. 29. 09:54
Szeráj,szeráj,Don te szégyentelen,a fagyás bizonyos testrészeken-farkakon-nem biztos,hogy jó ötlet kiolvasztani:.))Óh Kedvesem nem csak Emilek vannak!Skypek is, Esemesek is.Nem hagynak unatkozni,ellátnak minden mennyei jóval,hogy nem érezzem a hiányodat.Aranyos drága Donok:-)))A Donnál vigyázz mert útban van a jeges ár,tégy kitérőt....
2010. nov. 29. 09:25

Ó Te kis pajzán,nem vagyok én élég neked!Emilek kellenek?

Csak lassan tudok haladni az Ural hegyén,mert ágyásig ér a hó.Meg aztán itt vannak a nagy barna medvék az ordasokról nem is beszélve.Rozinanté farka is befagyott nem győzöm lehelni,meg persze az enyém is.Már látom a Don kanyart,egyenesen annak vesszük az irányt. Van itt egy szeráj betérünk és kiolvasztjuk befagyott tagjainkat.☺

2010. nov. 29. 08:27
Mi történ veled?Ott az Ural hegyén?Tán elvesztetted a tájolót?☺☺Adj hírt magadról,nem jönnek az Emilek...☺☺☺
2010. nov. 28. 10:34
Megkaptam az Emiled,de nagy a forgalom a kricsnibe,megjött unokaöcséd Don di Égo a hű őrmesterével,velük kell beszélnem az elkövetkező bonyodalmak bajvívásáról.Addig is csókollak...Hú szerelmed.DLTobzodo☺♥
2010. nov. 28. 10:01
Drága Ducikám!Hogy a hányást emlegeted egészen felfordult a gyomrom,de a kardomat a hüvelyébe tartom nehogy lehányják mint azt említetted!A karszalagos kecskepásztoroknak hosszú a farkuk ezért magukat b@szogatják ,ez a veszély nem fenyeget.Akkora tüzet raktunk hű szolgámmal Szancsóval hogy ellátszik a Don kanyarig!A szakállas asszonyok itt bókáznak és nem lehet megkülönböztetni Őket.Etelközibe meg már voltam és képzeld hogy nem bókázik ☺.Elküldtem hozzád az Emilem remélem hogy oda ér hozzád.Óvatosan nyisd meg mert a hosszú úton lehet hogy szaga lett:DDD
2010. nov. 27. 19:34
A pokrócot oszd meg a a paripával,oszt melegedjetek össze.A tüzet őrizzed,mert arrafelé Etelköziben sok ám az ordas-farkas,meg a gyütt-ment betolakodó..Nehogy kardélre hányjanak! Őrizkedjél a karszalagos kecskepásztoroktól,meg a szakállas asszonyoktól! Az üzeneted épp az imént jutott el az orromig:-)))Olyan komisz kumisz szagú volt.Az ám:-)))
2010. nov. 27. 19:19
Eregettem galambot szép számmal meg a lovam is.Csodálkozom hogy nem kaptad meg.Elvitte a szél?Vagy ambipúr használsz?Szancsó az apanázst keresi,persze nem sok sikerrel ,mert hát nagyon randa szegény ☺ A láthatósági mellény meg elcseréltem vodkáért mert már úgy sugárzunk mint a reflektor.A keménységgel semmi gond mert kemény vagyok ha megfagyok.
2010. nov. 27. 18:51
Azért küldhettél volna egy hivatalos emailt,vagy SMST,hogy tényleg a sugár földön jársz-e Jajj ,de sugár:-))Aztán már a láthatósági mellényedet sem kell viselned?? Mi lesz ?Rozinantéval?A Pia csináló miatt ne aggódj,vadzsi új,a Vas edénybe vettem,Fokpiszok a márkája,igen sugár...Te ,de most én úgy tudom,hogy a vulkanizálással,a keménységet is lehet növelni:-)))Szancsót hol hagytad,vagy előre küldted a kémelhárítókhoz?
2010. nov. 27. 18:32
Drága Tobzocskám!A gumira vigyázok nehogy defektes legyen mert nincs nálam saller osztán anélkül nehezen tunnám vulkanizálni.Az elektromos szeszlepárlóval vigyázz mert megrázó élményben lehet részed!Pláne ha a bolhapiacon vásároltad!Lassan Csernobil közelébe érek,és szinte sugárzok az örömtő hogy végre láthatlak.Most felállítom (a sátrat)aztán kiverem ( a pokrócot) mert poros lett a hosszú úton miközben fütyürészek ♫♪♫♪♥
2010. nov. 27. 17:28
Drága Don Diégom,én már beszereztem egy elektromos szeszfőzőberendezést a kedvenc nedűd lepárlásához.Mire ideérsz, antikolt állapotában leled benne örömöd.A nagy üst most foglalt sütöm a zsíromat...:-)A gumival meg vigyázzál ám,mert álltó helyében is megöregszik,aztán lehet trillázni.♪♪♪♫♫♪
2010. nov. 27. 15:59

Igyexünk ahogy a csövön kifér!Viszem magammal a guárgumi gyűjteményem is a nyereg alatt hogy puha legyen mire óda ♫ érek hozzád,szerelmem.

A dilidoki szabin van de vettem a közértben valódi kisüstit hangulat javítónak (már most jó a kedvem))♫♪)))))♫ Tralllala tralllala

2010. nov. 27. 15:44
Gyer' szívem szotty,szedjétek a patáitokat.Jut eszembe a hangulatjavítódat ne felejtsd el felíratni a dilidokival!
2010. nov. 27. 15:37

Nem e?Baszus talán rossz lóra tettem?Nem Te vagy az Én dúsgazdag Barinőm?Eh mindegy =111111 ☺

Már megabrakoltam a pacit meg elraktam 2 gatyót ,már nincs vissza út!Poroszkálok hozzád szerelmem!

Lesz ami lesz.Ne ijedjél meg mire odaérek hogy a köldökömig ér a szakállam.☺♥

2010. nov. 27. 14:16
Annyi idő??? Ha műanyagból lenne a lakatom még el is rothadna..locsolgassam gázolajjal???Nem Jokie Juing az én uram,nincs olajkútja Texasban:-)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook