Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Különóra tanítás után fórum

Különóra tanítás után (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 4. 14:11
Az én gyerekeim néptáncra és sportolni(foci,ping pong)járnak,az mindig belefér.Kikapcsolja őket.
8. 3f1a642000 (válaszként erre: 1. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 4. 13:57
SZTEM 2.OSZTÁLYOS KORTÓL
2009. ápr. 4. 13:37

SZERINTEM NE IRASSÁK BE A GYEREKET SEHOVA !

A NŐVÉREM IS BEIRATTA ANGOLRA EGY MÁSIK NYELVISKOLÁBA NEM AHOL ÉN VAGYOK ANGOLTANÁR)))

ÉS A GYEREK 4 NAP ALATT MEGUNTA !!!!

6. Cand Ida (válaszként erre: 4. - Varbóc)
2009. márc. 13. 18:12
Nálunk nem jelentett gondot a beilleszkedés...és ha gond is volt vele, az már az első 1-2 hónapban így vagy úgy, de megoldódik. Szerintem kár kifogásokat találni a szülő lustaságára...mert bizony a szülőtől áldozat egy különóra, főleg, ha több gyerek is van.
5. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Ea9bff1b44)
2009. márc. 13. 18:10

Ha a sportot meg akarod vele szeretettetni és azt szeretnéd, hogy az élete részévé váljon és kamszkorban ne csellegjen, unatkozzon, hanem edzésre járjon és kötelességtudata legyen, akkor most kell elkezdened. És a mozgás levezeti a plussz feszültséged és átmozgatja a testet, szellemileg is jóhatással van a gyerekre. Én mindenképp a sport mellett vagyok és most, hogy már 2 gyerekem is a kamaszkorba lépett a 3-ból, látom, hogy milyen jól döntöttem.

A sport mellett befér 1-2 más jellegű foglalkozás is, ha igényli. Szerintem nem leterhelés, mert olyat kell találni, amit élvez és kedvvel csinálja...

2008. okt. 10. 05:30
ASz első osztályosokat ne terheljük ezzel, mert a beilleszkedés igy is nehéz. Ráérünk vele később
3. SF
2008. ápr. 29. 10:37

Ha még csak elsős a gyerek, és mindenáron akarsz neki valamilyen külön foglalkozást, akkor az úszást, vagy valamilyen mozgást ajánlok. Hétvége előtt elviheted kézműves foglalkozásokra, esetleg játékos nyelvi foglalkozásokra, de ha úgy döntesz, hogy inkább játsszon még, akkor sem lesz később hátrányban.

Otthon is tudsz neki pluszt adni, közösen mesélhettek egymásnak (felolvasás hol te, hol ő), készíthettek ugróiskolát, bevonhatod az otthoni tevékenységekbe, mind-mind ugyanolyan hasznos.

Elsőben még eléggé leterheli a kicsiket az iskola, inkább vidd múzeumba, vagy parkba, ahol kedvére kimozoghatja magát!

2008. ápr. 4. 18:16
Hát elsö osztályba még biztos nem rá érsz vele jövöre is.
2008. ápr. 2. 18:41
Kisfiam most első osztályos.A faliújságon kitűzve számtalan szakkört, délutáni elfoglaltságot hírdetnek már az alsó tagozatosoknak is. Szükség van erre? Mikortól érdemes tanórán kívüli elfoglaltságot is keresni a gyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook