Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kullancs van a kutyusomban! fórum

Kullancs van a kutyusomban! (beszélgetős fórum)


1 2
7. 5bfba16667 (válaszként erre: 5. - Mese habbal)
2011. máj. 27. 14:53

Miért? Az állatorvos nyilván ki tudja tépni, mert 67654 x megtette már, de az, aki előszörre csinálja, az helyből beleszakítja. A csavarással nem.


Miért nem szabad?

2011. máj. 27. 14:52
Köszönöm a gyors válaszokat, megpróbálom. Kicsit félek, remélem, nem lesz baja.
2011. máj. 27. 14:50

bocsánat hogy beleszólok, de nem szabad csavarni!

meg kell fogni, úgy hogy a potrohát nem nyomod össze, ha van nagy körmöd, akkor egy zsepivel körömmel is meg tudod így fogni, és nem tépve hanem határozottan húzva kell kiszedni... amúgy ha leviszed bármelyik közeli állatorvoshoz, kiveszik, ha nem mered magad... én sem nagyon mertem a kicsiket.. ha nagy volt, azt meg tudtam könnyebben fogni...

2011. máj. 27. 14:49

Kiszedheted nyugodtan.

Jól fogj rá teljesen a végére,szorítsd össze a csipeszt és jól rántsd meg.

Tegnap én is kiszedtem a kutyánkból egyet,sajna elkezdődött a szezonja!

2011. máj. 27. 14:48
Ha van körmöd...megfogod a bőréhez a legközelebbi ponton és gyors mozdulattal kirántod!!!!!!!!!
2011. máj. 27. 14:48

Szia!


Persze, h kiszedheted. Csak ne tépd, hanem csavard. Jól fogd meg a tövénél, és csavard!Sok sikert!

2011. máj. 27. 14:47

Sziasztok!

Kullancs van a kutyusomban, nem nagy, szerintem nem rég ment bele. Nem tudom hogyan szedjem ki, nincs speciális csipeszem, csak szemöldökcsipesz. Azzal kiszedhetem? Félek, hogy azzal összenyomom a kullancsot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook