Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Krémes zsírszegény túrót milyen ételhez használhatnám fel? fórum

Krémes zsírszegény túrót milyen ételhez használhatnám fel? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 12. 10:48

Krémtúró. Teszel bele egy kis tejfölt, cukrot, vaniliáscukrot és kész. Bio citromhéj jó bele.


Vagy túrógombócnak is finom.

2020. dec. 12. 09:29
Én tegnap kőrözöttet csináltam belőle, nagyon finom volt
2020. dec. 12. 03:11
Még egy szavazat a palacsintára, de legtöbbször "csak úgy" eszem nasinak, keverek bele reszelt citromhéjat pár csepp édesítővel, vagy reszelt almát fahéjjal, vagy nesquick kakaóport.
2020. dec. 12. 02:52

[link]


Ez jónak tűnik

2020. dec. 12. 02:47
Ketszer vettem véletlenül, nem figyeltem, hogy krémes túró. Szerintem az egy katasztrófa, semmire nem jó. Palacsintába raktam, nem szerettük.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 00:46

Palacsintában is.

Előfordul h csak az van itthon/kéznél, teszek bele kis cukrot/fahéjat, és óvatosan eszem, h ne folyjon ki.

2020. dec. 12. 00:34

Túrógombóc, vagy akár a grízes verzióban hamis túrógombóc: [link]

Ez utóbbi masszából kiváló pohárkrémet is tudsz készíteni desszertnek. Legutóbb csokipudinggal és baracklekvárral rétegeztem, nagyon finom, még úgy is, hogy én rögös túróból csináltam. Krémesből biztos még jobb!

2020. dec. 11. 23:32

Túrós rétes, á de imádom! Jó sok mazsolával. Venni szoktam a boltban réteslapot, aztán szoktam csinálni almásat, túrósat, néha diósat is.

Vagy palacsintába is jó. Összekevered egy kis lekvárral, tök fincsi desszert.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 11. 22:56
Túrós kenyér
2020. dec. 11. 22:43
A krémes túrót, túró tortán kívül milyen ételhez tudnám felhasználni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook