Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Közös szórakozás? fórum

Közös szórakozás? (beszélgetős fórum)


16. 73000ceac6 (válaszként erre: 15. - 3c6742c14b)
2009. jún. 19. 05:13
Persze, értem mire gondoltál. Csak nála a közös program fogalma erre korlátozódik le...a horgászatra. Őt nem zavarja ha barátnőmmel táncolok v ha biliárdozunk. Volt már h mondtam, menjünk játszani...ááá...sokan vannak- ez volt a válasz. De ez jó ötlet amit írtál. Köszi!
15. 3c6742c14b (válaszként erre: 14. - 73000ceac6)
2009. jún. 15. 12:43

Szia!


Én nem azt mondtam h a te párod unalmas! Csak azt hogy nincs rosszabb unalmas pasinál! Célozz rá h szeretnél elmenni valahova, és ha látja h ez téged boldogá tesz akkor biztos megteszi érted! Értem h mi idegesít! Menjetek el valahova szórakozni barátokkal/barátnőkkel és hivd el billiárdozni, vagy táncolni! Ha nem megy, vagy nem akar, akkor mond neki h te vele szeretnél táncolni vagy játszani! Ha akkor sem megy, akkor kérd meg egy barátnődet hogy játszon veled vagy táncoljon! Sztem utána a párodat idegesiteni fogja h mért nem veled van! Mért a barátnőiddel vagy! Én ekkor a helyedben annyit mondanék(persze nyugodtan) hogy én szóltam neked, és kértem h gyere táncolni! Nemtom érted hogy mire gondoltam!?

14. 73000ceac6 (válaszként erre: 11. - E87e4cce43)
2009. jún. 15. 05:27
Én egy szóval nem mondtam h unalmas. Szeretem őt, de ez az egy dolog idegesít.
2009. jún. 14. 13:14
Csatlakozom ez előttem szólohoz!!!
12. csutika100 (válaszként erre: 1. - 73000ceac6)
2009. jún. 14. 08:28

Szerintem, hozz össze egy baráti társaságot egy kirándulásra, vagy valami más programra.

Biztossan másképp fog hozzáállni a dologhoz.

Ha ez sem megy beszéld meg vele, hogy neked szükséged van kikapcsolódásra és ha otthon akar maradni akar maradjon, Te menj a barátnőiddel.

11. e87e4cce43 (válaszként erre: 10. - Fiatal nő)
2009. jún. 13. 18:41

Tényleg senki nem állította, hogy unalmas fazon,

Legfeljebb a téma indítója:P

2009. jún. 13. 18:28

Senki nem állította, hogy a párja unalmas fazon, csak neki nem jönnek be a hobbijai.

Másnak meg az állandóan bulizós, diszkózós fiúk az 'unalmasak'. Mint például nekem. X-D

2009. jún. 13. 18:25
*Pannita87 azt tom tanácsolni, hogy beszélj vele, hogy neked ez így nem jó!
2009. jún. 13. 18:24

Sziasztok!


Pannita87 azt tom tanácsolni, hogy beszélj vele neked ez így nem jó! Egy unalmas pasinál nincs rosszabb!! Tapasztalatból mondom h beszélj vele!! Tom hogy miről beszélsz!!!

7. e87e4cce43 (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. jún. 13. 18:18

A nyekk-el egyetértek:)

Egyébként én egy olyan partnert nem bírnék elviselni, akit képtelenség táncra bírni.

Ha túlságosan különböző mentalitásúak a partnerek, akkor abból semmi jó nem sül ki. Legalábbis hosszabb távon.

Mondjuk én eleve nem kezdenék egy horgász-mániás pasival.

6. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - 3bf35cffe3)
2009. jún. 13. 17:59

Nem biztos. Ha két ember nem azonos mentalitású, akkor nem. Például én sem bírnék sokáig elviselni magam mellett egy olyan embert, aki zenés szórakozóhelyekre, diszkókba jár. Mert én ezeket GYŰLÖLÖM.

Ezek a kapcsolatok, ha működnek is, csak ideig-óráig, de aztán nyekk...

2009. jún. 13. 17:56

Csatlakozom az előttem szólóhoz, menj el nélküle. Sajnos nem engedtek el mindig, mikor szívesen mentem volna szórakozni, így az ex párom elment nélkülem is. Ha pedig én is mentem vele, engem mindig ott hagyott, és ment a haverjaival. :(

Ha pedig a párod zavarja, hogy nélküle mész, akkor előbb-utóbb elmegy utánad, és együtt szórakoztok majd. :)

2009. jún. 13. 17:43
Az én exem ugyan ez volt!Elmentem nélküle!
2009. jún. 13. 17:39

Keress egy pörgősebb partnert. Ha unalmasnak találod, miért vagy vele?

Mondjuk nekem személy szerint bejönne ez a viselkedés, mert én is hasonló elveket vallok, de hát nem vagyunk egyformák. :-)

2009. jún. 13. 17:36
Bocs a gépelési hibákért!!!
2009. jún. 13. 17:33

Az a gondom, h a barátom állandóan horgászna szabadidejében én viszont vmi tartalmasabbra vágyok.

Tgenap is voltunk egy zenés szórakozóhelyen és nem tudtam semmilyen módszerrel rávenni, h táncoljon legalább velem. Mindig halogatta, meg h ő túl öreg (25 éves).

Az én felfogásom szerint a szórakozás nem abból áll, h beülünk egy pubba és egész naop nézünk ki a fejünkből vagy én nézem h ő biliárdozik.

Már nagyon elegem van belőle. MIt tegyek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook