Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikumok és ragyák fórum

Kozmetikumok és ragyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. máj. 31. 08:13

Táplálkozásod rendben van amúgy?

Nekem attól javult picit a helyzet, amikor a tehéntej fogyasztását abbahagytam. Cserébe "növ tejjel" iszom a kávét, borzasztó.


És a szénhidrátok. Próbáld meg, hogy liszt cukor csökkenjen az étrendedben. A feldolgozott élelmiszerek nagyon lassan haladnak át a tápcsatornán, gondolom közben rengeteg méreg pang a beleinkben.

2022. máj. 31. 07:38
Szerintem is hagyd abba egyelőre, maradj a tisztítás+hidratálásnál egy darabig. Én pár évvel ezelöttig csak ennyit használtam, + naptej, és nem lettem csúnya meg ápolatlan. :D Na de a lényeg, hogy nem kell 16 elemből álló rutin, ha neked 3 termék válik be, akkor annyi. Fényvédőt használsz? Egyébként a mostanit leszámítva problémás a bőröd? Mitesszerek, pigmentfoltok vagy bármi?
2022. máj. 31. 07:31

Bizony, bizony abba kell hagyni a sokféle kenceficét.

A reklámok csak azért vannak, hogy minél több pénzt szedjenek ki az emberek zsebéből. És ha már eladták, a többi nem igazán érdekli őket.

Ha úgy érzed, száraz a bőröd, meglehet, hogy valamivel több vizet kell innod, és akkor kezd kisímulni. Másrészt valóban valami hidratáló krém reggel, vékonyan, amennyit könnyedén magába szív a bőr. Nem kell arra kilószámra kenni.

2022. máj. 31. 07:02
A kevesebb több, ebben az esetben is érvényesül. Mindig csodálkozom, hogy vannak akik 5-8-10 féle dolgot kennek magukra egymás után. Egyrészt nem értem hogy van erre valakinek ideje naponta kétszer, másrészt szerintem ez hatalmas sokk a bőrnek. Nekem is sokminden kicseszi a bőrőmet, próbálgatni kell ezer dolgot mire találsz egyet ami jó számodra. Én például éjszakára sosem kenek semmit, mert akkor reggelre tuti tele vagyok ragyával. A tisztításra figyelj oda, emellé egy jó hidratálókrém, és meg is vagy. Nekem így gyönyörű a bőröm. Kozmetikushoz sem járok, mert amikor jártam borzasztó állapotban volt mindig a bőröm, így hogy nem járok, teljesen tiszta és egészséges. Ez is azt mutatja, hogy ha nincs állandóan buzerálva azt szereti.
2022. máj. 31. 06:27

Ez csak egy újabb marketing fogás, hogy sok pénzt költs!

Vagyunk egy páran a Földön, akik reggel és este arcot mosunk és nem sminkelünk. Még nem jött értem a divat rendőrség, hogy kivégezzenek.

Ha nem érzed magadénak a kenceficélést, engedd el.

2022. máj. 31. 06:11

Most talán tényleg az a legjobb ha hagyod szépen békén:))


Az új ragyák elmúlnak,,lehet hogy érzékeny a bőröd.

Amire ugye addig nem is jöhettél rá amíg nem kezdted "ápolni".

Hosszú lehet mire megtalálod azt ami jó,,meg hát mit csinál az ember a sok megmaradt, nem nekivaló holmival.

Szomorkodni meg végképp nem érdemes,,,csak 1 krémet kell találnod ami neked való,,lehetőleg fényvédős .


Nekem most 4 doboz krémem van épp az általad említettek miatt,,nem volt jó annak aki vette magának:)))

Itt landoltak,úgyhogy kenem,,tolom,,mert sosem fogy el:)

Rinocérosz bőröm van,,(szerencsére) bár igaz drága cuccok.Nos olyan sokat nem "szépültem":DD


A te estedben a kevesebb tényleg több:))A dolgok lényegi részén meg nem változtat sokat a szupermód felépített arcápolás sem.

2022. máj. 31. 03:22

Sziasztok,

Nem is tudom, hol kezdjem... :)

Még csak mostanában kezdett el foglalkoztatni a bőrápolás, nem is tudom miért ütött ez be nálam, talán a sok reklám a sok szép arcbőrű nővel, nem is tudom. Nem voltam ráncos, különösebben ragyás sem. Néha előjött 1-2 pattanás, de ezek hamar elmúltak, meg ezek is leginkább csak a havi rettenet környékén tiszteltek meg. Az arcom talán kicsit száraz amúgy, ennek ellenére az orrom mellett vannak tág pórusok. Talán hagyni kellett volna, és most lenne egy nemannyiragáz fejem :)

De nem. Mert sokat akar a szarka. Olvasgattam mindenféléket mindenhol, tudatos bőrápolás így, mindenmentes natúrcuccok úgy... hát belevágtam végül. Akartan egy rutint, amit annyira írtak mindenhol, hogy az bizony kell, mert anélkül csúnyamegápolatlan maradsz. Régebben is használtam amúgy dolgokat, de csak úgy hébe hóba, ahogy jól esett. Egy nivea tonicot, egy kamillás krémet, ami nem is feltétlen arcra van...de ez így egész jól működött. Aztán a tonic elfogyott, és nem találtam ugyanabból többet...és valahol itt jött a roham. Próbálkoztam sokmindennel, de végül mindig odajutottam, hogy húúú ezt nem kéne használni, mert van penne pl parfüm, és az gonosz, ezt írják. Vagy nem kéne, mert azt irják fölösleges. Ez meg valami másféle nagyonnemjó dolgot tartalmaz. Végül most a hetekben eljutottam odáig, hogy rászánjam magam a sokat ajánlott cuccokra. És mivel mondották, hogy mindent csak szép lassan, fokozatosan, így egyesével próbáltam beépíteni a dolgokat. Kellett ugye egy lemosó. Revox mézescucc... nem történt semmi, úgy tűnik szeretjük. Aztán később láttam, hogy amúgy az is parfümös, na mindegy. Aztán revox c viti. Eleinte nem volt gond, de mintha nem örült volna annak ha a régi kamillás krémemet kenem rá, így váltottam egy olajra. Ezzel a kombóval jónak tűntek. Mindent csak este. Aztán megpróbaltam ezt a c vitit reggel is, krémmel. Nem jó, ragyásodok. Engedjük el. Csak este... de már nem múltak olyan jól el a ragyák. De menjünk tovább, majd biztos jó lesz, ha megnyugszik a bőröm. GG hialuron, mert hát száradok össze, az meg milyen jó hidratáló, aszongyák'..tehát lemosó, c vit, hialuron, csak este, olajjal. Az első par napban okénak tűnt. Aztán megpróbáltam, hogy nappal is, semmi krém, csak c vit, meg hia, hátha a krém nélkül szeretjük, de neeehehem. Ragya. Annyi amennyi utoljára szerintem tini koromban volt. Nem azt mondom, hogy durván kráteres a fejem, de sok kis piros pöttyöm lett, szerteszét mindenhol, pedig korábban ilyen nem volt. Megijedtem, szóval most letettem mindent és várok, hátha elmúlik. Nem kenek, nem csinálok semmit, csak megmosom, es hagyom. És aggódom persze. Igazából most nem tudom milyen céllal írtam ezt ki, talán csak megnyugtatást várok... olvastam valami olyasmit is, hogy egyes termékek a használat elején belobbantják a pattanásokat, mialatt tisztul a bőr, de aztán elmúlik, de már nem emlékszem milyen termékek, és ha így próbálom keresni, nem találok semmi értelmeset. Szóval nem tudom, most egy ilyen termékbe sikerült belesétálnom, vagy a bőröm csak simán mordori körülményeket szeret magán, és akkor szebb, ha nem tápolom minden elméletileg jóval?! Teljesen elszomorodtam ettől. És azt sem tudom, mit kezdjek az újdonsült ragyáimmal...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook