Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Közép u. vagy széchenyi úti óvoda? fórum

Közép u. vagy széchenyi úti óvoda? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 8. 07:24

Voltam mindkét oviba, majd márciusban lesz nyílt nap oda eljön a párom is és meglátjuk melyik lesz kedvezőbb a gyerekek számára!

Köszönöm a hozzászólásokat!

7. misz
2010. jan. 5. 21:55

Ha nem a körzetebe viszed, menj hamar és íratkozz fel. A legtöbb ovi vezet ilyen "előjegyzésfélét".


Remélem megtalálod az ideálisat. Sok sikert! És szép oviséveket a Gyerkőcnek!

6. virgilius (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2010. jan. 4. 07:45
Nálunk pedig pont fordítva, és a vegyes volt a szuper. :)
5. Bun Csilla (válaszként erre: 2. - Misz)
2010. jan. 4. 07:44

Igen Debreceni mindkét ovi, mi a Szoboszlói úton lakunk, és ez a kettő van a közelben! Egyik vegyes másik sima csoport! Csak valószínű az a körzetes ami vegyes!

Én is a sima homogén csoport felé hajlok!!!!

Köszönöm a megerősítést!

2010. jan. 3. 21:37
Köszönöm az eddigi válaszokat!!!!
2010. jan. 3. 15:22

Azonos korcsoportú oviba vidd mindenképpen. Nekem mind a kettővel van tapasztalatom.

A lányom vegyes csoportos oviba járt, katasztrófa volt, a fiam azonos korcsoportúba, és már az első évben nagyon sokat fejlődött és szuper ovi.

2. misz
2010. jan. 3. 15:06

Én pedagógusként azt mondom, a vegyes csoportnak csak akkor van némi haszna, ha a testvérek így együtt lehetnek egy ideig. A Kicsinek könnyebb a beszokás. Egyébként amíg kicsi az ovis, a nagyok húzzák, de ahogy nagy lesz, könnyen visszafejlődik vagy stagnál. És óvónéni legyen a talpán, aki naponta tud 3 felé differenciálni. Aki megteszi, minden tiszteletem az övé.

Én a tiszta korcsoport híve vagyok. Még ott is eltérőek a képességek és szükség van egyéni foglakozásra. Pláne az iskola előkészítő évben.


Egyik általad említett ovival sincs konkrét tapasztalatom. Debrecenben vannak egyébként?


És még valami: ne ovit, hanem óvónénit válassz! 3 vagy 4 évet fog a Gyermeked eltölteni vele. Szerintem mindenképp beszélj a leendő óvónénikkel!

2010. jan. 3. 13:44

Sziasztok! Lányaimat márc.-ba kell beíratni oviba, de nem tudom melyikbe irassam! Vegyes vagy tiszta csoport! Esetleg van olyan szülő aki a közép utcai oviba vagy a széchenyi útiba viszi a gyerkőceit?

Várom a tapasztalatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook