Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koreai szemöldök fórum

Koreai szemöldök (beszélgetős fórum)


1 2
11. 259a746ef3 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2014. ápr. 21. 07:46
Szerintem is szép,természetesen saját anyagból:)
2014. ápr. 21. 07:33
szerintem nem szép ez a szemöldökforma
2014. ápr. 21. 07:30
Elnézve a képeket ez sem áll jól mindenkinek. Némelyik arcon kifejezetten egy karikatúrára emlékeztet, olyan mintha gondterhelt vagy mérges lenne a tulajdonosa. Szerintem a természetes ívű, eredeti vonalat követő és nem agyonszedett szemöldök a szép. Ha valakinek eredetileg nagyon ívelt a szemöldöke azt nem véletlenül alakította úgy a természet, valószínűleg neki kifejezetten rosszul fog állni ez a stílus. A lentebb berakott linkben a második sor végén van Megan Fox, neki szép a szemöldöke és nem koreai, valahogy csak belekeveredett a képek közé. Nah képzeljétek el például őt egy ilyen fajta szemöldökkel ...
2014. ápr. 21. 07:25

Én is mindig elszörnyülködök a szemöldökökön. A tetovált akármilyen legyen ronda. A nők ettől olyanok, mint a transzvesztiták. Borzalom a nagyon vékony, nagyon ívelt és a vastag is. Nekem sosem tetszett a vékonyra szedett sem, de Plvin Barbi szemöldöke sem. Nekem az tetszi, amelyiknek az orr felőli oldala vastagabb és a haléntékhoz közelítve vékonyodik, és pesze a saját szőrünkből. A természet tudja, hogy miért csinált pont olyan színű és ívű szemöldököt, illetve a szánk is ilyen. Nem véletlen a szánk színe sem. Az a legjob szín a bőrünkhöz.

Nem szeretek napozni sem, szoliba életemben nem voltam. Nem tetszik sem az agyon barnult, sem az agyon sárgázott szolis bőr. Mindkettő öregít és nem szép, és a többi problémáról ne is beszéljünk, amit okozhat a szoli és a nap.


Értem, hogy mit szeretnél, de azt nem, hogy miért kell a magyarokat rögtön igénytelennek titulálni. Azért mert van sok béna szemöldökű nő, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek az lenne.

Van sok béna szemöldökű, de van sok, akinek szép a szemöldöke.


Tedd rendbe a sajátodat és ennyi:)

7. Free
2014. ápr. 21. 06:29
Tényleg jobban néz ki, mint Lencsi baba styl!
6. cirmicica77 (válaszként erre: 5. - Arrival)
2014. ápr. 21. 01:54
Na igen, a szolárium nekem sem tetszik, nagyon öregíti a lányokat,és közönséges is. Sajnos Magyarországon annyira odavannak a barna bőrért, mint mondjuk az USAban.Én jól elvagyok a világos bőrömmel és mikor kimentem Indiába egy időre, még jobban megszerettem, mert kint megőrülnek a fehér bőrért . Örültem, hogy senki sem piszkált, miért nem megyek szoliba, "hogy legyen egy kis színem " :)
5. arrival (válaszként erre: 3. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 01:48
Angliaban, es bizony itt nem divat, mint ahogy a szolarium sem.
2014. ápr. 21. 01:11
Amúgy azért kértem a kezdő posztban, hogy rá lehet keresni, aki nem tudja mi az, de akkor itt egy link, remélem, működik. [link]
3. cirmicica77 (válaszként erre: 2. - Arrival)
2014. ápr. 21. 01:09
Merre felé élsz? 30 éve nem mehetett ki a divatból a szemöldöktetkó, mert eleve itthon max 20 éve jött be, és külföldön is mostanában csinálják folyamatosan.
2014. ápr. 21. 01:00

Nem tudom az milyen.


Mindenesetre itt kulfoldon ahol elek, szepek a szemoldokok, a szemoldok tetovalas 30 eve kiment a divatbol.

A vastagabb inkabb a divatosabb, ha megnezed a mai modelleket, akkor nekik is vastag a szemoldokuk. (pl. vilaghiru modellunk, Palvin Barbara)

2014. ápr. 21. 00:55
Sziasztok! Mostanában nagyon foglalkoztat a szemöldök téma. Régi elrontott tetkótól szabadulok épp, és már a következőn jár az eszem, milyen most a divatos szemöldökforma? Tudom, hogy olyat kell, ami az arcformához a legjobban illik, vagyis minél jobban követni az eredeti vonalát ( kiskoromban túlszedtem, és nem nőtt vissza teljesen, szóval nem találom pontosan az eredeti formát ) :(...Azt vettem észre, hogy Magyarországon vannak a legcsúnyább szemöldökű nők, pedig jártam már sokfelé a világban. A sminktetoválók is évek óta a vékony óriási ívű szemöldököket nyomatják, némely híres tetoválónak a galériájában olyan arcokat látok, hogy Ronald McDonald elsírná magát irigységében/félelmében. Mindig azt hallom, hogy magasra kell felrakni a szemöldököt, mert az fiatalosabb külsőt kreál, holott szerintem, épp a magasan ívelt öregít a legjobban. Szerintem az egyenes, lapos, kicsit vastagabb szemöldökök fiatalosabbak, természetesebbek, de alig látni ilyeneket itthon. Nemrég fedeztem fel külföldön a Koreai szemöldököt, hogy végre elérkezzek a fórum címéhez :) Pár éve jött náluk divatba, a K-pop hatására ( a koreai popénekeseknek mindnek ilyen szemöldöke van, lapos, vastag, egyenes, szerintük ez fiatalítja az arcot. Most nem linkelnék be semmit, rá lehet keresi, hogy korean eyebrow. Egyelőre csak rajzoltam magamnak ilyet, hiszen egy régi, "nagyívesre erőltetett" szemöldöktetkóm van, és meg kell mondjam, több évet fiatalodtam vele. 36 éves vagyok, tehát nem tini mégis olyan babás arcom lett tőle. Amúgy is olyan 25-30-nak hisznek az emberek, de ettől még fiatalabbnak tűntem.Itthon ez egy teljesen idegennek tűnő forma a tapasztalatom szerint, de érdekelne a véleményetek, ismeritek-e a koreai szemöldököt és általában mi a véleményetek a különböző szemöldökformákról: lapos vagy íves? Vastag vagy vékony tetszik nektek, vagy melyik fiatalítja az arcot véleményetek szerint?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook