Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könnyű leszedni az autóról a tanuló-időszakra felragasztott öntapadós nagy kék T betűt? fórum

Könnyű leszedni az autóról a tanuló-időszakra felragasztott öntapadós nagy kék T betűt? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 1. 21:10

Nekem anno az oktatóm azt mondta amikor felvetettem neki ezt a T-betű használatot a későbbiek során, hogy szerinte ne, mert sok "autós kollégát" direkt ingerel arra, hogy szemétkedjenek...

Úgyhogy én nem ragasztottam, úgyhogy nem is tudom mennyi igazság lehet abban amit mondott:)

5. megryan (válaszként erre: 4. - Silverblue)
2010. aug. 1. 18:22
ez jó ötlet
2010. aug. 1. 18:12
Nem könnyű leszedni a matricákat a kocsiról,mindegy milyen az.Én már láttam viszont mágneses T betűt amit fel lehet tenni az autóra ha szükséges.Amikor más vezet akkor egyszerű levenni,vagy ha már neked sincsen szükséged rá.
3. 96030e3b22 (válaszként erre: 2. - Megryan)
2010. aug. 1. 18:10
Mire megtanulsz vezetni,magától lekopik:-D
2010. aug. 1. 18:04
A boltban általánosan kapható 20x20 cm-es matricára gondolok, kék alapon fehér T betű...
2010. aug. 1. 18:03
Könnyű leszedni az autóról a tanuló-időszakra felragasztott öntapadós nagy kék T betűt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook