Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kombinált(zsíros, vízhiányos)pattis arcbőr fórum

Kombinált(zsíros, vízhiányos)pattis arcbőr (beszélgetős fórum)


2012. júl. 19. 18:44
Kókusz olaj semmi más,tapasztalatból mondom, szuper hidratáló,pattanás ellen,szemránckrém helyett.......olyan lesz a bőrötök mint a babapopsi.:)
20. bettike0930 (válaszként erre: 17. - Morkika)
2009. aug. 27. 18:56

Hát igen,de nekem az arckezelés csak kb2 hétre szüntette meg a problémát(és nem is teljesen)

Na meg nagyon gyakran járni zsebbenyúlós és nagyon időigényes.

19. bettike0930 (válaszként erre: 8. - Christine1979)
2009. aug. 27. 18:53
Köszi.Szerintem először kipróbálom a fekete szappant és ha nem jön be akkor ruházok be esetleg egy Vichy-re.:)Nem bánnám,ha az én bőrömnek pont az olcsóbb használna:)XD
18. bettike0930 (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 18:51

Köszi.Ezt már én is hallottam,csak azt nem tudtam,h kombináltra is jó.Alig várom:)

Annyira szeretnék már olyan újságokban lévő szép bőrt:)

2009. aug. 27. 17:57

nekem is ilyen bőröm, rengeteget szenvedek vele.

Van, hogy nagyon szép és tiszta hónapokig, aztán 4 nap alatt olyan pattanásos leszek, hogy sirvafakadok... (most is ez van, szombaton rohanok a kozmetikushoz)

16. Christine1979 (válaszként erre: 15. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 17:55

:((( hát ez nem lehetett túl kellemes :((


Nekem kozmetikussal volt rossz tapasztalatom. Kezelés után "enyhén szólva" csúnya lett a bőröm.

2009. aug. 27. 17:53

Jahhh... :(((

Fodrászként dolgoztam...mikor a kozmetikus lányok megláttak, kiborultak és visszazavartak azonnal a dokihoz. Mindegyik készítményből kellett tennem az alkaromra, rá fólia és tapasz. 24óra múlva meglett a tettes, mert ott volt egy rákvörös volt. A szám mellett két oldalt egy széles sávban égtem meg. Azóta sem jött helyre. Az a rész mindig érzékenyebb lesz.

Vizsgálati díj+ a szerek kb.10.000-be jöttek ki.

14. Christine1979 (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 17:36
Íhhjjjj :S Megégett a bőröd tőle?? :((((
2009. aug. 27. 17:34

Nekem totál zsíros az egész pofázmányom és az orrom meg az állam vedlik.

A szolival meg óvatoskodnom kell, mert annyira érzékeny a bőröm, hogy egyszer a bőrgyógyász felírta a készítményeket és az egyiktől megégett a bőröm.

Hát...ez ilyen:((((

12. Christine1979 (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 17:20

Nekem is ilyen... a T pontokon fénylik, amúgy meg lemosás után tiszta száraz :S utááálom! :( :)

Ez a Clear-es pont a mindennapi tisztításra jó. Használtam előtte másmilyet, de az tényleg úgy kiszárította a bőröm, hogy kétóránként kenegettem a fejem, mert úgy kiszáradt, húzódott. De ez egész jó.

Bár, nekem kicsit a szoli is segített amúgy (bár, most három hónapja már nem voltam...)

2009. aug. 27. 17:16

Pl. az én bőrömet a normális szappan a dove is kinyírja. Egyszerűen leszárad :))))

Ez az átka ennek a bőrtípusnak. Hiába csucsog a zsírban, a teteje száraz és hámlik. Naponta nem radírozhatsz, mert annál inkább beindul a hámképzés. :((((

10. Christine1979 (válaszként erre: 9. - Vigyorex6)
2009. aug. 27. 17:13

Igen, sajnos ahány bőr, annyi hatás.

Nekem amúgy arclemosók közül is csak ez a Clenandclear-es vált be, nagyon sokat kipróbáltam, de nem használtak (ami még talán jó, az a Dove bőrradírozós, világoskék szappan).

9. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Christine1979)
2009. aug. 27. 17:10

Persze...bőrfüggő!

Nekem az nem jött be, amit Te használsz, pedig marha drága volt és semmi.

8. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Bettike0930)
2009. aug. 27. 17:07

Jaja, feketeszappant szoktak javasolni a kozmetikusok, bár, az nekem nem jött be.

Nekem ami rendbe hozta (és tényleg gáz volt a bőröm nagyon), az a Vichy (amúgy nem reklámozok, de ezért nem fognak börtönbe vetni, mert leírtam szerintem ) :) Elég húzós az ára, 4eft, viszont nagyok kicsi kell belőle, és két hét után nagyon látni a változást.

2009. aug. 27. 17:02
A kozmetikusod biztos ismeri, mert nem akarok reklámozni. Nagyon jó: fekete szappan a neve, egy ismert kozmetikumgyártó cég gyártya. Pumpás, nagyon pici kell belőle, eltávolítja az elhalt hámsejteket is. Nekem ugyanilyen kombinált bőrtípusom van. Zsíros, de vízhiányos, ezért hámlik, mellette érzékeny. Én évek óta használom minden nap, aztán nem zsíros krémmel bekell kenni az arcot és heti egyszer radír.
2009. aug. 27. 16:39

Amúgy vmi lumix vagy limux:)

Nem tudja esetleg vki?Tuti,h L-el kezdődik és bizti,h van benne x is.

Remélem vki ismeri:)

5. bettike0930 (válaszként erre: 3. - Mildora)
2009. aug. 27. 16:37

Nem zsír,hanem vízhiányos:)XD.de semmi gond.

Most érkeztem a kozmetikustól és ajánlott vmi gyógyszertári arctisztítót.Még nem tudom kipróbálom-e.A nevére meg nem pontosan emlékszem,csak hellyel-közzel:),de majd a gyógyszertárossal lehet kiötlünk vmitXD.

4. bettike0930 (válaszként erre: 2. - Christine1979)
2009. aug. 27. 16:34
Köszi,lehet ez lesz.
2009. aug. 27. 15:18

Szia!

Mindenek előtt menj el egy kozmetikushoz,ő biztosan tud ajánlani Neked kombinált bőrre való krémet,és arclemosót is.Hetente 1szer - enyhén - bőrradírt is használhatsz.Jót tesz az eldugult pórusoknak.

Azt is írtad,hogy vannak mitesszereid is,ezért jó,ha kitisztítják az arcod.

Ha száraznak érzed a bőröd,az még nem feltétlenül azt jelenti,hogy zsírhiányos.Próbálkozz hidratáló krémmel.A zsíros krémek csak rontanak a helyzeten.

Szívesen mondanék terméket,de reklámozni semmit sem lehet.

Remélem segítettem egy kicsit!

Ja!Frufrud van,mert lehet,hogy csak nem tud kellően szellőzni a bőröd?!

2009. aug. 27. 15:04

Szija,



Clean@clear arclemosó radír, illetve szerintem ami nagyon jó még, az a Vichy normaderm hidratáló krém.

Nekem sokat segítettek. :)

2009. aug. 27. 15:01

Sziasztok!

Valaki nem tud vmit kombinált(homlok zsíros, állkörnyék száraz)arcbőr kezelésére?Ja és pattis és miteszeres is mellesleg:).

Nem tudtok vmi kencét ami segíthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook