Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Költözés miatt több zsák normális ruhámat selejtezném. Mit tegyek? fórum

Költözés miatt több zsák normális ruhámat selejtezném. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

1 2
2016. szept. 20. 21:27
A facebook-on vannak olyan oldalak, ahol használt dolgokat lehet adni-venni. Tedd fel, hogy női ruhacsomag eladó ennyiért, meg ennyiért, mekkora méretűek, milyen minőségűek.
2016. szept. 20. 21:15
Ne kifogásokat keress.
12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Kutymuty)
2016. szept. 20. 20:50
Ha semmit nem vagy hajlandó tenni érte, akkor nem fogod eladni. Ilyen egyszerű.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Kutymuty)
2016. szept. 20. 20:09

Ha elakarod adni, muszáj lesz egyenként feltenned.


Gondolj bele, tele az ország olcsó használt ruhákkal, amit akár meg is tapinthat, fel is próbálhat valaki, ráadásul sok a jó minőségű, márkás darab is.


Add oda valakinek azokat legalább, amik már nem jók méretben, hiszen gondolom S és L méret között nem egy hónap telt el, nem a legújabb modellek lehetnek.

2016. szept. 20. 19:35
A feleségem az ismerősi körben adta el a kiszanált ruháinak a 80%-át, illetve garázsvásárt csináltunk költözés előtt.
9. kutymuty (válaszként erre: 8. - Channa*)
2016. szept. 20. 19:35
Köszi, próbáltam úgy is, mindenki egy darabot akart a csomagból és mondott érte egy árat :) ugyanott voltam a végére, mintha darabonként tettem volna fel :)
2016. szept. 20. 19:31

Csinálj csomagokat és úgy rakd ki valamelyik hirdetős oldal.

1 csomagban legyen pl. 5 db felső x összegért.

Persze, így is idő, de ha pénzt akarsz érte, akkor nincs más megoldás.

7. kutymuty (válaszként erre: 6. - B598e4912b)
2016. szept. 20. 19:26

:) ez édes :)

S-M-L méretek, ahogy az én méretem is változott :) és mindenféle évszak, mindenféle dolog, a nadrágtól a felsőig, kiegészítők stb :)

6. b598e4912b (válaszként erre: 4. - Kutymuty)
2016. szept. 20. 19:23

mekkora a méreted? Milyen ruhák? nyári? őszi? farmer?

lehet hogy valaki olvassa ezt a fórumot és hajlandó elkocsikázni hozzád és még fizet is :)


Én itt a Hoxán találtam egy naplóban, hogy elajándékozná a stafírungot! Kocsikáztam érte 200km-t!

5. kutymuty (válaszként erre: 4. - Kutymuty)
2016. szept. 20. 19:21
Emiatt nem akarom kitenni sem, szeretnék belőle némi pénzt. Garázsvásárt nem tudok tartani, sőt csatlakozni sem, valami más isteni szikra kellene, a nagy ötlet :)
4. kutymuty (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2016. szept. 20. 19:20

Köszi hogy írtál. A használ truhások a legrosszabbak, a szatyorból jó ha egy valamit kiválasztanak fintorokkal kísérve, azt is fillérekért akarják megvenni. Egyszer ezt már eljátszottam, soha többet.

A táskás sztorid jó, el is képzeltem :)

Ezek divatos, normális ruhák, drágán vettem őket, de egyesével nem bírom felrakni sehova, hetek alatt tölteném fel és hetekig tartana az eladás, régen sokat töltöttem aukciós oldalakra, szabit nem tudok emiatt kivenni :)

2016. szept. 20. 19:17

És ha bevinnéd valami használt ruha kereskedőhöz?


Én általában vagy elajándékozom vagy kiteszem a kuka mellé vagy a lépcsőházba és ráírom a szatyorra, hogy elvihető. El is viszik. Ruhát, cipőt, táskát, kabátot. Sokan örülnek és szívesen használják.

A múltkor az egyik szomszédasszonyomnál ismertem fel a barna mintás táskámat:)

2016. szept. 20. 19:08
Egyesével sem időm, sem idegem feltenni a vat..ra, jóf...ra vagy társaira. Jótékony célra sem adnám oda, legalábbis nem mindent, mert ezek jó ruhák, csak nem hordom őket, és szeretnék értük egy kevéske pénzt. Van valami köztes megoldás?
2016. szept. 20. 19:07
Költözés miatt több zsák normális ruhámat selejtezném. Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook