Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Koldulni szégyen? fórum

Koldulni szégyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
6. kallaid (válaszként erre: 5. - Ekka)
2010. nov. 22. 18:06
igen a szomszéd asszonyomnál vagyok,ő ajánlotta hogy próbáljak meg segitséget kérni
5. Ekka
2010. nov. 22. 18:00

Nem koldulás, csak ilyenkor mi jut az ember eszébe először???

Nincs mit ennie, de internetezni azt tud...:S

(ezt most nem rosszindulatból írtam, csak ilyenkor mindig felkapom a fejem..)

4. 25a27430dd (válaszként erre: 1. - Kallaid)
2010. nov. 22. 17:56
15 éves lányom van, 164 magas és 65 kg (elég nagy termetű) A Tied milyen? Vannak ruhák, tudok küldeni, nem hordta agyon. De ha kicsi, törékeny a lány, lehet, akkor is belenőne. Merre laksz?
2010. nov. 22. 17:56

Szerintem ha valaki segítségre szorul az nem koldulás..egyedül álló anya férj nélkül..az nagy teher,egyre vigyázz, hogy akitől kérsz ne hánytorgassa fel hanem legyen segítőkész. Mert rossz mikor a sarkadba vannak, vagy/és zaklatnak..pénz téren.

Remélem megoldódik a sorotok. Minden jót!

2010. nov. 22. 17:55

Nem, nem szégyen. De lesz aki cafatokra fog szedni és kioktat.

Írd meg a méreteket, ruhákat tudok küldeni.

2010. nov. 22. 17:53
Ti mit csinálnátok ha nem tudnátok minden nap főzni,vagy cipőt venni ha kilyukadt a régi a gyerekeiteknek!félek,nem vagyok jó anya elvesztettem a munkahelyem mert a lányom beteg lett sok szabadságot kellett kérnem amit a főnököm nem vette jó néven.a Férjem 17év házasság után elhagyott minket,16,12éves fiaim,két 15 éves lányom van,kamaszok sokat ennének,szépen öltözni szeretnének,de én mit csinálok?csak sírok és munkát keresek de nem megy semmi félek nem akarom feladni,szerintetek lealacsonyitó olyanoktól kérni segítséget akiknek megadatik hogy jól él és tudna adományozni annélkül hogy megéhezné?Bármilyen segítség elkelne akár munkalehetség,ruházat élelmiszer,mit csinljak ez koldulás?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook